Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XIII księga>>a jednak istnieje!!! PRZECZYTAJ!!!
#17
(01-02-2008, 00:45)_divinity_ link napisał(a): 1. telimena - bo olała. nie jej sprawa.
2. zosia - dla miłości można wiele zrobić
3. robak - pojechał ochrzanić Tadeo, a nie Hrabiego, za sam pomysł
4. hrabia - no coomments Smile


d.

p.s. w pierwszym poście napisane jest, że skala jest 5 stopniowa. ale nie bardzo wiem, kto ma być piąty Smile
jeśli koń, to lista przesuwa się o jedno w dół Wink on nic bidula nie zawinił, był tylko powodem zamieszania  ;D






....no tak, bardzo trudno się domyśleć kto ma być 5Smilemimo, że nawet jest podaneSmile"Pan Tadeusz" bez Tadeusza :Smile ho ho se myśle, że mógłby to być niezły BestsellerSmile zastanów sie divinity nad tymSmile ale czekaj, czekaj... skoro "Pana Tadeusza" nie znasz, i nie wiem, mimo że miałaś go podanego nie zauważyłaś<musze chyba stwierdzić, że umiejętność czytania rownież, nie jest ci za bardzo znanaSmile) więc moja droga, myśle, że na razie swoja kariere pisarską odłóż na późniejSmile))a teraz proponuje od wrześniaSmiletornister na plecy i do szkoły ;D

PS. Ministerstwo Szkolnictwa przygotowało jakieś wyprawkiSmileto może się załapieszSmile))))





  


Wiadomości w tym wątku
Odp: XIII księga>>a jednak istnieje!!! PRZECZYTAJ!!! - przez Porcelano_Motyl - 05-02-2008, 11:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości