Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XIII księga>>a jednak istnieje!!! PRZECZYTAJ!!!
#11
1. Zocha ta zdzira z wiewiora kosmata bo z czystego egoizmu do Tadka jechac jej sie zachcialo chociaz nikt ja o to nie prosil. Jej decyzja bylo tez puszczenie sie z hrabia i tym samym spowodowala u Tadzia biedaka bol wiekszy niz ten jaki by mial nie widzac jej. Do tego durna baba zamiat morde na klodke trzymac to wygadala sie zeby swoje sumienie uspokoic i to na koszt Tadzika nieboraka. Napewno z traumy sie potem homo zrobil bo w wojsku tak ponoc czesto bywa. Zaliczam jej ale na plus ze zalowala.
2. Hrabia bo wykorzystal sytuacje ale co sie dziwic facetowi jak widzi ze sunia sie lasi ? Przeciez on wiedzial ze panienka chcica trzesie i nie jedzie do Tadka po to aby z nim rozaniec odmawiac. Wskoczyl na jadacy tramwaj. Na gape wprawdzie ale tak bywa w zyciu.
3. Telimena bo mogla czynowi haniebnemu zapobiec ale nie zrobila tego. Zazdrosna byla ze na nia nikt nie leci chyba.
4. Ksiadz taka jego krzywa mac. Opytolil nie tego co trza.
5. Tadek bo bez slubu trzaskal panienke! Grzesznik!

Jezu co to za banda dewiatow i zbokow ! Sa oni z czata czy jak Wink.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#12
muschelsucher Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
#13
(01-02-2008, 12:17)Muschelsucher link napisał(a): 1. Zocha ta zdzira z wiewiora kosmata bo z czystego egoizmu do Tadka jechac jej sie zachcialo chociaz nikt ja o to nie prosil. Jej decyzja bylo tez puszczenie sie z hrabia i tym samym spowodowala u Tadzia biedaka bol wiekszy niz ten jaki by mial nie widzac jej. Do tego durna baba zamiat morde na klodke trzymac to wygadala sie zeby swoje sumienie uspokoic i to na koszt Tadzika nieboraka. Napewno z traumy sie potem homo zrobil bo w wojsku tak ponoc czesto bywa. Zaliczam jej ale na plus ze zalowala.
2. Hrabia bo wykorzystal sytuacje ale co sie dziwic facetowi jak widzi ze sunia sie lasi ? Przeciez on wiedzial ze panienka chcica trzesie i nie jedzie do Tadka po to aby z nim rozaniec odmawiac. Wskoczyl na jadacy tramwaj. Na gape wprawdzie ale tak bywa w zyciu.
3. Telimena bo mogla czynowi haniebnemu zapobiec ale nie zrobila tego. Zazdrosna byla ze na nia nikt nie leci chyba.
4. Ksiadz taka jego krzywa mac. Opytolil nie tego co trza.
5. Tadek bo bez slubu trzaskal panienke! Grzesznik!

Jezu co to za banda dewiatow i zbokow ! Sa oni z czata czy jak Wink.

niezły tekscior muszelka:-) przestaw jeszcze tabele i bedzie git
#14
(01-02-2008, 12:17)Muschelsucher link napisał(a): Jezu co to za banda dewiatow i zbokow ! Sa oni z czata czy jak Wink.
Muszelku nie mogę, posikałam się  Big Grin ;D
#15
(01-02-2008, 15:53)puszysta_wawa link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=259.msg8217#msg8217 date=1201857479]
Jezu co to za banda dewiatow i zbokow ! Sa oni z czata czy jak Wink.
Muszelku nie mogę, posikałam się  Big Grin ;D
[/quote]
A mowilem ze zrobie tak ze bedziezs mokra Wink.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#16
(01-02-2008, 12:17)Muschelsucher link napisał(a): 1. Zocha ta zdzira z wiewiora kosmata bo z czystego egoizmu do Tadka jechac jej sie zachcialo chociaz nikt ja o to nie prosil. Jej decyzja bylo tez puszczenie sie z hrabia i tym samym spowodowala u Tadzia biedaka bol wiekszy niz ten jaki by mial nie widzac jej. Do tego durna baba zamiat morde na klodke trzymac to wygadala sie zeby swoje sumienie uspokoic i to na koszt Tadzika nieboraka. Napewno z traumy sie potem homo zrobil bo w wojsku tak ponoc czesto bywa. Zaliczam jej ale na plus ze zalowala.
2. Hrabia bo wykorzystal sytuacje ale co sie dziwic facetowi jak widzi ze sunia sie lasi ? Przeciez on wiedzial ze panienka chcica trzesie i nie jedzie do Tadka po to aby z nim rozaniec odmawiac. Wskoczyl na jadacy tramwaj. Na gape wprawdzie ale tak bywa w zyciu.
3. Telimena bo mogla czynowi haniebnemu zapobiec ale nie zrobila tego. Zazdrosna byla ze na nia nikt nie leci chyba.
4. Ksiadz taka jego krzywa mac. Opytolil nie tego co trza.
5. Tadek bo bez slubu trzaskal panienke! Grzesznik!

Jezu co to za banda dewiatow i zbokow ! Sa oni z czata czy jak Wink.


Muschelku czy ja już Ci mówiłam,że Cię uwielbiam z tym Twoim poczuciem humoru? ;D
Normalnie leżę i kwiczę ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#17
(01-02-2008, 00:45)_divinity_ link napisał(a): 1. telimena - bo olała. nie jej sprawa.
2. zosia - dla miłości można wiele zrobić
3. robak - pojechał ochrzanić Tadeo, a nie Hrabiego, za sam pomysł
4. hrabia - no coomments Smile


d.

p.s. w pierwszym poście napisane jest, że skala jest 5 stopniowa. ale nie bardzo wiem, kto ma być piąty Smile
jeśli koń, to lista przesuwa się o jedno w dół Wink on nic bidula nie zawinił, był tylko powodem zamieszania  ;D






....no tak, bardzo trudno się domyśleć kto ma być 5Smilemimo, że nawet jest podaneSmile"Pan Tadeusz" bez Tadeusza :Smile ho ho se myśle, że mógłby to być niezły BestsellerSmile zastanów sie divinity nad tymSmile ale czekaj, czekaj... skoro "Pana Tadeusza" nie znasz, i nie wiem, mimo że miałaś go podanego nie zauważyłaś<musze chyba stwierdzić, że umiejętność czytania rownież, nie jest ci za bardzo znanaSmile) więc moja droga, myśle, że na razie swoja kariere pisarską odłóż na późniejSmile))a teraz proponuje od wrześniaSmiletornister na plecy i do szkoły ;D

PS. Ministerstwo Szkolnictwa przygotowało jakieś wyprawkiSmileto może się załapieszSmile))))





#18
Cytat:PS. Ministerstwo Szkolnictwa przygotowało jakieś wyprawkiSmileto może się załapieszSmile))))

Cytat:mimo, że nawet jest podane:
jeśli chodzi o "mimo że" - to przecinek stawiamy przed MIMO, nie przed ŻE (ot, taki znany wyjątek od reguły)
Cytat:skoro "Pana Tadeusza" nie znasz, i nie wiem,
przed i nie stawiamy przecinka (są pewne wyjątki, ale akurat nie w tym przykładzie).
Cytat:że umiejętność czytania rownież, nie jest ci za bardzo znana:
powinno: "również nie jest [...]"
Cytat:ale czekaj, czekaj... skoro "Pana Tadeusza" nie znasz, i nie wiem, mimo że miałaś go podanego nie zauważyłaś<musze chyba stwierdzić, że umiejętność czytania rownież, nie jest ci za bardzo znanaSmile)
to jest z kolei "logicznie" bezsensowne. stylistycznie zresztą też. Smile


Wniosek:
nie krytykuj za coś, jeśli sama tego "czegoś" nie zdołałaś opanować. Mogę chyba w tym miejscu wkleić Twoje własne słowa:
PS. Ministerstwo Szkolnictwa przygotowało jakieś wyprawkiSmileto może się załapieszSmile))))

ON TOPIC.

Jak dla mnie - to tutaj nikt nie postąpił moralnie. Tongue
(ale muszę przyznać, że "piątkę" przyznałabym Telimenie. o!)

[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#19
... a zatem ten motyl to motylica... mhm
#20
(05-02-2008, 12:47)m link napisał(a): ... a zatem ten motyl to motylica... mhm

i po 4 postach na forum zlapala ostrzezenie ... pasuje do tematu zjawiska niezwykle
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości