Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XIII księga>>a jednak istnieje!!! PRZECZYTAJ!!!
#1

[move]PROŚBA O PRZECZYTANIE I ODPOWIEDŹ NA PYTANIE DO TEKSTU[/move]


tak wiec... Zosia bardzo kochala Tadeuszka... biedni musieli sie rozstac, niestety Tadeusz musial wyjechac na wojne...Zosia bardzo cierpiala...pewnego dnia jednak dostala telegram. ze Tadeusz jest dosyc blisko...postanowila, ze sama pojedzie do ukochanego... jednakze czym?? mysli... moze od Hrabiego pozyczy jakiegos transportu, przeciez ma tyle koni!!!! wiec poszla bidulka do Hrabiego w celu pozyczenia konika... Hrabia jej na to, że owszem moze pozyczyc, ale musi sie z nim na poczatku przespac... hmm troche nie tak pomyslala Zosia... wiec poszla o porade do Telimeny, ta starsza doswiadczona...  pomyslala pomoze... ta jednak Zosie odprawila z niczym, twierdzac, że nie ma czasu... biedna Zosia zdesperowana, przystała na propozycje Hrabiego...przespala sie z nim, a tym samym  dostala w pozyczce konia... pojechala do Tadeuszka, a tam zakochani spedzili cudowne chwile... jednak po nocy z Tadeuszem dopadly Zosie skrupoly... powiedziala Tadeuszowi co zrobila, zeby sie tylko z nim spotkac...Tadeusz rozwscieczony zdrada Zosi kazal jej odejsc... biedna Zosienka wrocila do Soplicowa... zawitala do Ksiedza Robaka na spowiedz,porade, moze i pomoc... opowiedziala wszystko Robakowi, o swoim poswieceniu, o tym co zrobila zeby tylko sie spotkac z ukochanym...Robak sie bardzo zdenerwowal postepem Tadeusza....pojechal wiec do niego z wielkimi zalami jak on mogl tak potraktowac Zosie....

A TERAZ PROSBA uporzadkujcie postacie tj.: Telimene, Zosie, Hrabiego, Tadeusza i Robaka od najbardziej moralnego bohatera do najmniej!!!!<bleble>

Niech to będzie skala od 1 do 5 z czego
1----najbardziej moralna
2...
3...
4...
5----najmniej moralna wg CiebieSmile


DZIĘKUJE Z GÓRY!!!
#2
a co tu stopniować? Wychodzi na to, że wszyscy jak leci przespali się z konikiem, zoofile jedne  :-\ Tongue
#3
(28-01-2008, 23:40)zofija link napisał(a): a co tu stopniować? Wychodzi na to, że wszyscy jak leci przespali się z konikiem, zoofile jedne  :-\ Tongue


...aloooo ale chodzi o to, aby uporzadkowac od najbardziej moralnej do najmniej moralnej wg ciebieSmilepozdrawiam P_MSmile))
#4
Ja bym tam z Telimena i Zosia trojkata zrobil a panowie po uiszczeniu pewnej sumy, ktora bysmy wynegocjowali, mogliby sie przygladac. Ale nie wolno byloby im zwierzat meczyc Wink.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#5
(29-01-2008, 12:22)Muschelsucher link napisał(a): Ja bym tam z Telimena i Zosia trojkata zrobil a panowie po uiszczeniu pewnej sumy, ktora bysmy wynegocjowali, mogliby sie przygladac. Ale nie wolno byloby im zwierzat meczyc Wink.



Tyc Muschel... :o . te dwie nadobne  niewiasty zajezdzilyby Cie  jak konia na Wielkiej Pardubickiej  ...i co gorsza kase musialbys zwracac obserwatorom ..... ( te 30 sek  nie liczy sie jako peepshow)....
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#6
Hehehe Dort to zanim oni by sie kapli ze po tych 30 sec. jest po ptokach to ja bym raz dwa juz sie ulotnil.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#7
Po dokladnym przemysleniu ....  daje Muschlowi wszystkie punkty .
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#8
Taką historyjkę zadaje się studentom na Socjologii Wink
Nie powiem - niezła zabawa, tym bardziej jeśli trzeba przekonać resztę do własnego zdania, czyt.usytuowania postaci w hierarchii niemoralności Wink
Nieskromnie przyznam, że przekabaciłam resztę grupy na swoją stronę Big Grin
Z tym większą ciekawością poczytam Wasze komentarze :>

Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#9
1. telimena - bo olała. nie jej sprawa.
2. zosia - dla miłości można wiele zrobić
3. robak - pojechał ochrzanić Tadeo, a nie Hrabiego, za sam pomysł
4. hrabia - no coomments Smile


d.

p.s. w pierwszym poście napisane jest, że skala jest 5 stopniowa. ale nie bardzo wiem, kto ma być piąty Smile
jeśli koń, to lista przesuwa się o jedno w dół Wink on nic bidula nie zawinił, był tylko powodem zamieszania  ;D
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#10
(01-02-2008, 00:45)_divinity_ link napisał(a): 1. telimena - bo olała. nie jej sprawa.
2. zosia - dla miłości można wiele zrobić
3. robak - pojechał ochrzanić Tadeo, a nie Hrabiego, za sam pomysł
4. hrabia - no coomments Smile


d.

p.s. w pierwszym poście napisane jest, że skala jest 5 stopniowa. ale nie bardzo wiem, kto ma być piąty Smile
jeśli koń, to lista przesuwa się o jedno w dół Wink on nic bidula nie zawinił, był tylko powodem zamieszania
Piatym  jest zdecydowanie Muschel Tongue ( czytaj Tadeusz)
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości