Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jedyna vs Dom Samotnej Matki w Legionowie
#11
Jak łatwo z każdego tematu zrobić oddusznik...  :Smile
#12
Takie tematy, jacy ludzie.
#13
Jedyna,

moj post dotyczyl raczej Twojego podejscia ogolnie - do roznych tematow poruszanych na tym forum.
Moja konstatacja jest taka: jestes negatywnie nastawiona do ludzi piszacych tutaj. I to oczywiscie Twoj wybor. Natomiast robisz to w sposob czesciowo obrazliwy i to jest to, co mnie lekko wkurzylo. Posiadasz rowniez wybitny talent: do unikania odpowiedzi na zadawane Tobie pytania.

Emocje? Smile Oj nie, szczerze mowiac, az tak istotne dla mnie nie jest, co piszesz.
Napastliwe wypowiedzi - tez chyba generalizujesz..
Ze jestes zgorzkniala? Jestes (choc moglabym tu wlasnie uzyc innego okreslenia, no ale.. jestem osoba uprzejma), a w kazdym razie taki Twoj 'obraz' wylania sie dla mnie z Twojej stylistyki wypowiedzi.

A do tego czasu - uwazam ten temat za wyczerpany Smile

Reasumujac: mysle, ze rzeczywiscie szkoda czasu na odpowiadanie Tobie, jedyna Smile
Tak juz masz, inaczej nie potrafisz sie chyba komunikowac, jak wylacznie przez atak i zlosliwosci.

Zmienie zdanie, jesli kiedykolwiek zobacze napisany przez Ciebie post, ktory bedzie mial pozytywny wydzwiek. Ale szczerze mowiac nie wyczekuje na to z wypiekami na twarzy Wink

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#14
Amen
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#15
Kathi, nie wiem czemu odebralas te dyskusje do siebie.

Wg mnie temat zostal zle odciety, bo powinien zaczynac sie od postu dortmunda z prosba o liste potrzebnych rzeczy i konto.
Cala dyskusja zaczela sie od pytania:

(07-01-2008, 01:23)jedyna link napisał(a): (...) Divi od kiedy pieniądze z przeznaczeniem na pomoc-ponad 300 złotych, o których pisałaś wcześniej w tym wątku- znajdują się na Twoim koncie?
Czy naprawdę uważasz, że masz prawo oceniać czyje pomysły są durne a czyje nie,skoro Twój "rozsądny" sposób wydawania środków wygląda tak,jak wygląda?

Moze zamiast zajmowac sie charakterystyka osobowosci osob bioracych udzial w dyskusji nalezaloby krotko i jasno odpowiedziec. To jakis wstyd przyznac sie, ze  "od kilku miesiecy"?
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#16
(09-01-2008, 14:45)CzerwonaSukienka link napisał(a): [quote author=jedyna link=topic=251.msg7657#msg7657 date=1199658183]
(...) Divi od kiedy pieniądze z przeznaczeniem na pomoc-ponad 300 złotych, o których pisałaś wcześniej w tym wątku- znajdują się na Twoim koncie?

Moze zamiast zajmowac sie charakterystyka osobowosci osob bioracych udzial w dyskusji nalezaloby krotko i jasno odpowiedziec. To jakis wstyd przyznac sie, ze  "od kilku miesiecy"?
[/quote]

Padam przed Toba na kolana Monis:-)))))))))))
Buziaki:-))
Ju.


#17
Sukienus, jak juz cytujesz, to w calosci..

Mnie wkurzyly nastepujace zdania wypisane przez jedyna:

Czy naprawdę uważasz, że masz prawo oceniać czyje pomysły są durne a czyje nie,skoro Twój "rozsądny" sposób wydawania środków wygląda tak,jak wygląda?

Dortmundzie, czy po takiej zachęcie Jedynie Słusznej Pani Dobrodziejki masz zamiar przelać pieniądze na jej konto?


I nie, nie odebralam tej dyskusji zbytnio do siebie, moze o tyle, ze jestem jedna z osob, zajmujacych sie dysponowaniem zgormadzonych srodkow.

A przy okazji - przyznalam, ze to byl moj blad, poniewaz zapomnialam o tej kasie u Divi.
Wiec jaki wstyd? Wink

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#18
Kathi,
(09-01-2008, 13:29)Kathi link napisał(a): moj post dotyczyl raczej Twojego podejscia ogolnie
To tak w ramach unikania piętnowanego przez Ciebie generalizowania? Zważywszy, że moje uwagi są zazwyczaj dość szczególnej natury, zaiste dziwne to podejście.
(09-01-2008, 13:29)Kathi link napisał(a): no ale.. jestem osoba uprzejma
Owszem, przecież stosowanie podwójnych standardów i protekcjonalność zahaczająca o paternalizm nie mogą być uznane za nieuprzejmość, o niegrzeczności nawet nie wspominając...
(09-01-2008, 19:34)Kathi link napisał(a): Wiec jaki wstyd? Wink
Fakt-żadnego. Refleksji również brak.
#19
(10-01-2008, 01:22)jedyna link napisał(a): Kathi,
[quote author=Kathi link=topic=251.msg7712#msg7712 date=1199874591]
moj post dotyczyl raczej Twojego podejscia ogolnie
To tak w ramach unikania piętnowanego przez Ciebie generalizowania? Zważywszy, że moje uwagi są zazwyczaj dość szczególnej natury, zaiste dziwne to podejście.
(09-01-2008, 13:29)Kathi link napisał(a): no ale.. jestem osoba uprzejma
Owszem, przecież stosowanie podwójnych standardów i protekcjonalność zahaczająca o paternalizm nie mogą być uznane za nieuprzejmość, o niegrzeczności nawet nie wspominając...
(09-01-2008, 19:34)Kathi link napisał(a): Wiec jaki wstyd? Wink
Fakt-żadnego. Refleksji również brak.
[/quote]
Jedyna, mam wrażenie,że siedzisz ze słownikiem na kolanach - zgadza się ?  ;D ;D ;D
Próbujesz w bardzo ładnie dobrany sposób wyrażania się zrobić z igły widły. Kobieto - ogarnij się, bo to co piszesz przestało być już dawno zabawne.
Jak dla mnie Twoje podejście i sposób wyrażania się do  ludzi jest ironicznie śmieszny, chyba masz jakieś problemy emocjonalne ze sobą .
ahh (; , to się naprodukowałem ;>

T.
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
#20
Ale Wy piszecie.. ciągle to samo..
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości