Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postanowienia - nie tylko Noworoczne
#1
Zapewne wiekszosc z nas cos sobie postanawia (i to nie tylko z okazji Nowego Roku)
moze moglibyscie sie podzielic swoimi postanowieniami, tymi ktore udalo sie wam zrealizowac  Smile

Ja pochwale sie postanowieniem z ktorego realizacji jestem dumny, choc nie do konca wierzylem ze uda mi sie je zrealizowac  Smile
Palic zaczalem bardzo wczesnie i palilem przez 14 lat, z czasem coraz wiecej i wiecej, na dzien wypalalem ponad 30 papierosow.Czesto myslalem zeby rzucic, ale jakos nie mialem na to sily, wciaz wydawalo mi sie ze nie ma nawet sensu probowac, bo i tak pewnie nie uda mi sie rzucic, a po co sie meczyc...Az w koncu nadszedl dzien w ktorym postanowilem   rzucam palenie!
Przestalem palic Smile wspomoglem sie plastrami i gumami nicorette, to naprawde pomoglo, plastry dostarczaja do organizmu nikotyne a w chwilach gdy pragnienie zapalenia papierosa bylo silniejsze, zulem gume.Wiadomo ze same plastry i gumy nie uwolnia palacza od nalogu, potrzebna jest jeszcze silna wola i motywacja Smile
"Oprocz fizycznego uzaleznienia, dla wiekszosci palaczy, papieros jest czescia stylu zycia, rytualem,bez ktorego nie potrafia sobie wyobrazic zycia codziennego"
Ja rowniez mialem swoje "rytualy" np: wypalane 2 papierosy przy kawie, czy tez sieganie po papierosa zaraz po jedzeniu, albo wypalanie papierosa przed samym snem (inaczej nie moglem zasnac)...Brakowalo mi tego wszystkiego, ale z czasem minelo, czlowiek do wszystkiego sie przyzwyczaja Wink
Nie pale juz 4 lata  ;D

Moze moj przyklad rzucenia palenia bedzie dla kogos impulsem i tez rzuci palenie  Smile

Moze wasze zrealizowane postanowienia stana sie inspiracja dla innych i pokaza ze mozna wytrwac i zrealizowac swoje postanowienia  Smile


 
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#2
Postanowilem( jak co roku) improwizowac i  tak jest najlepiej  Wink Wszelkie plany biora  z regoly w leb wiec lepiej sie nie udzic  Smile
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#3
Ja rowniez postanowilem, ze w tym roku wiecej czasu poswiece sobie, o!
#4
W Nowym Roku postanowiłam być dla Was milsza.
A co... ludzki ze mnie kot.
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#5
(04-01-2008, 01:21)_KOTKA link napisał(a): W Nowym Roku postanowiłam być dla Was milsza.
A co... ludzki ze mnie kot.

No i juz se jaja z nas robi Smile
#6
(04-01-2008, 01:22)blinker link napisał(a): No i juz se jaja z nas robi Smile

Btw. Blink, moderator powinien usunąć Twój post - za pisanie nie na temat!

W Nowym Roku jak robić jaja.. to jak berety  ;D
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości