Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom Samotnej Matki w Legionowie
#1
Kochani,

wracam - zgodnie z obietnica - do sprawy Domu Samotnej Matki w Legionowie.

Jak wiecie, juz od dluzszego czasu staramy sie im troszke pomoc.
Na tegorocznych Katarzynkach zebralismy dzieki Wam PLN 666 - ale wbrew tej liczbie rzeklabym, ze to anielska, a nie szatanska kwota Wink
Jeszcze raz bardzo dziekujemy.
Dodatkowo na moje konto wplynelo jeszcze PLN 150, od jednego z naszych czatowych kolegow - sliczne dzieki Smile

Tanya byla w Legionowie 2 razy.
Za pierwszym razem, na poczatku grudnia, zawiozla detergenty, kosmetyki, generalnie tzw chemie za kwote PLN 333, poniewaz zgodnie z tym, co postanowily Katarzynki i jubilatka Bigos, postanowilysmy polowe zebranej na imprezie kwoty przeznaczyc wlasnie na cos takiego.
Reszta natomiast na swiateczne jedzonko, ktore mialo zostac zawiezione tuz przed Swietami.

I dzisiaj Tanya ponownie byla w Legionowie, zawozac swiateczne jedzenie. M.in. sledzie, ryby mrozone, pomarancze, mandarynki, rozne szynki, slodycze, kawe, herbate i jakies dodatki typu musztarda, chrzan Smile
Dzieki wspomnianemu wyzej koledze - za calkowita kwote PLN 450.
Dodatkowo zawiozla kilka plaszczy, zakietow, bluzek, ktore udalo mi sie wyszperac u mnie w domu.

I tak sobie wlasnie mysle.. moze ktos z Was ma niepotrzebne juz ubranka dla maluszkow, albo swoje, w ktorych juz nie chodzi - tam naprawde potrzebuja wszystkiego. A moze ktos ma jakis drobny sprzet AGD, np w podwojnej ilosci i chcialby sie tego pozbyc?

Podsumowujac: jeszcze raz bardzo dziekuje za Wasza pomoc i melduje, ze na koncie zostalo nam PLN 33. I bardzo dobrze, poniewaz mysle, ze za jakis czas znow oglosimy akcje pomocy dla Domu Samotnej Matki w Legionowie

Dzieki serdeczne w imieniu Katarzynek, Bigosa i wlasnym!

Wesolych Swiat Smile
Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#2
Ubrań zawiozłam troche wiecej Smile) 5 worków 120 litrówych pełnych nowych ubrań jeszcze z metkami Smile)) Tutaj podziekowania i ukłony dla mojej przyszłej Tesciowej, ktora podarowała te wszystkie ubrania Smile)
" ...if I die riding a motorcycle, I died doing something I truly enjoy and that I live for. I died doing something I heve loved most of my life. I died doing something that made me more of a person, not less..."
#3
uprzejmie przypominam, że na moim koncie służbowym znajduje się jeszcze 323,50 Smile
<może na Wielkanoc się przyda, hm? >

super, że tyle rzeczy udało się kupić
i pokłony dla Mamy Sagiego

buziaki
d.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#4
Oj baby - nie dałyście znać że jedziecie:/ a u mnie jeszcze tyle rzeczy dla nich stoi...
Może next razem...
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#5
Veciu,

ja pamietalam, ale po prostu nie dalo rady wyrobic sie czasowo Smile
Mysle, ze za jakis czas znow pojedziemy, moze koniec stycznia i wtedy wezmiemy te siaty i wykorzystamy kaske, ktora jest u Divi jeszcze Smile

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#6
Proponuje zrobic liste rzeczy potrzebnych wraz z wykazem cen na poszczegolne artykuly oraz podac numer konta . Chetnie dolacze sie do pomocy ...
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#7
i co? wybacz, ale to chyba trochę durny pomysł.
podasz wtedy "ok, przelewam 30zł na 3kg proszku do prania!  niech nikt na to nie przelewa, bo ja daję" ?
Smile Smile
dorcik, po prostu przekaż pieniążki w takiej kwocie jak możesz, a osoby, które robią zakupy, z pewnością rozsądnie je wydadzą Smile

bardzo dziękujemy
d.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#8
Chodzi mi o wieksze  projekty np:Kathi wspominala o kuchence dla tych kobiet .Dlaczego nie mielibysmy zrobic akcji zakupu np kuchenki ? Co w tym glupiego ??
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#9
Jesli mozna ,to poprosze jeszcze raz adres pocztowy ośrodka.
Osobiscie tam nie pojade ,ale wysle paczke .
Nazbieralo sie zabawek ,ksiązeczek i ciuchow po moich chlopakach.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości