Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Watek niebanalny lingwistycznie
#11
Tak to czytam i odpowiem inaczej-MNIE TO NIE UBAWIłO.Jak tak można sobie robić z kogoś jaja,nie rozumiem was,zachowujecie się serio jak przedszkolaki,żeby jak najbardziej komuś dogryźć.Nie mieści się to w głowie co wy tu w tej chwili wyrabiacie.To nie śmieszne to poprostu tragiczne.Wybaczcie,ale takie zachowanie to jak 5letnie dzieci.Ja choć jedna skrytykuje,a nie pochwale głupote innych głownie moderatora. >Sad
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#12
(20-12-2007, 22:32)Gwiazdeczka link napisał(a): Tak to czytam i odpowiem inaczej-MNIE TO NIE UBAWIłO.Jak tak można sobie robić z kogoś jaja,nie rozumiem was,zachowujecie się serio jak przedszkolaki,żeby jak najbardziej komuś dogryźć.Nie mieści się to w głowie co wy tu w tej chwili wyrabiacie.To nie śmieszne to poprostu tragiczne.Wybaczcie,ale takie zachowanie to jak 5letnie dzieci.Ja choć jedna skrytykuje,a nie pochwale głupote innych głownie moderatora. >Sad

(20-12-2007, 22:43)zuzanka link napisał(a): Każdemu zdąża się być głupcem przynajmniej przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć limitu.
Elbert Hubbard

;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#13
(20-12-2007, 19:57)Lady_D link napisał(a): ...robisz idiotke ze mnie!!!

Nie smialbym Ci w tym przeszkadzac.



muhahahahahhahahahahaha, Blink pokłony za tekst   ;D
#14
Chciałam Wam tylko przypomnieć.. że ona jest jedna...a Was.. troszkę więcej..
Niepotrzebne są komentarze.. które ..są jak oliwa do ognia..

P.s Nie bronię.. tylko przez moment pomyślałam..że przecież równie dobrze mogłabym ja być wyśmiewana..

#15
I tu sie zgodze z eski..

A Ty, Lady D - nabierz jednak troszke wiecej dystansu do siebie, a jesli juz wypowiadasz sie na tym forum.. napisz i przeczytaj, zanim wyslesz.. sadze, ze w ten sposob unikniesz literowek.

Pozdrawiam i prosze jednak o zamkniecie tego watku Smile
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości