Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TROLLOWISKO (nie karmić!): Telenowela pt. 'prywatna piaskownica pana_furmana 2'.
#11
Ja tez bywam niedowiarkiem w kwestii deklarowanego wieku.
Nigdy nie przestanie mnie zadziwiac, jak w takich deklaracjach coponiektorzy szybko dorastaja, jednego dnia maja 16 lat, a nastepnego juz 18.

Cytat:Pozniej dopiero sie okazalo, ze najnormalniej w swiecie moj watpliwy poziom intelektualny przekonal opa, ze nie jestem 35-letnia kobieta tylko szczeniackim podrostkiem.
Julka, Ty lepiej powiedz, co takiego trzeba wyczyniac, by sie o 20 lat odmlodzic. Chetnie skorzystam.  ;D

A powaznie - nieporozumienie moglas zglosic fulloperatorom, lub od razu wyjasnic na priv, przeciez nie musialas siedziec 48 poza pokojem.

Nie wszystkie bany w smc sa autorstwa operatorow pokoju, mogl Cie zbanowac sop. Bo operatotrzy pokoju Cie przeciez znaja, a kiedy wypraszaja z pokoju, to z reguly podaja przyczyne.

Tlumaczyc sie publicznie ze swojego wieku oczywiscie nikt nie musi.
Czasem jednak nie ma innego wyjscia, jak zapytanie na main, bo zahaczony moze miec wylaczona opcje odbierania privow.
#12
swoimi wpisami tutaj potwierdzilas to, ze kid mial racje dajac ci kopniaki
bo z tego co widze, to niejednego kopa od niego dostalas
piszesz, ze nie wierzysz w wiek ktory sie podaje?
to dlaczego tak szybciutko uwierzylas w to
ze ja mam 12 lat?
powiem ci, bo tak ci jest wygodnie
takie aroganckie siksy, tak siksy (sprawdz w slowniku, ze nie jest to wulgarne)
nie powinny byc opkami, i takie wlasnie najbardziej zabolaly kopniaki kida
oficjalnie nigdy prze zadnego opa nie zostalem zapytany o wiek
i oficjalnie nigdy nie pisalem ile mam lat
a to co jakiemus psycholowi na odczepnego na prajwie napisalem
to mozesz sobie w klozecie spuscic
jedno ci multi_faces powiem
jesli jeszcze raz mnie zabanujesz, tak jak wczoraj, za te 12 lat
to wyzej od twojego podniesionego noska mejla wysle
zarzucaliscie kidowi, ze prywatny folwark sobie robi?
a co TY malolato robisz?
bo zes malolata, to widac po tym co piszesz

p.s. dla tych co nie wiedza jak wczoraj bylo
wszedlem do sado maso i smialem sie z wielotwarzowej
ze pisala tutaj o polrocznym banie, a bana nie bylo, hehe
wiec napisala tylko "klordasz masz 12 lat, zegnam" i dala bana
na jakiej podstawie ona twierdzi, ze mam 12 lat, tego nie wiem
w kazdym badz razie naduzywa swoich uprawnien i opka nie powinna byc

co zas reszty jej wczesniejszej wypowiedzi sie tyczy
czyli o regulaminie i regulaminach pokoi
(tworzonych przez kogo? opow?)
to pozniej sie wypowiem, bo teraz czasu nie mam
#13
o ja.... niektórzy to maja zapał...

Słuchajcie, siedzicie w pokoju SMC, czy kid? Wszystkie tematy muszą sie obijać o kida? Może sie jeszcze pobijcie.

Nie wnikam, czy rzeczywiście masz 12 lat, ale jeśli tak mówisz, to pewnie masz racje ;D I tak nie można tego sprawdzić. Jeśli masz problemy co do zasadności bana/kicka, zgłoś sie do full operatora. Opowiedz, co i jak. Op wysłucha również drugiej strony i podejmie odpowiednia decyzję. Oczywiście jeśli twoja wina jest niepodważalna - daruj sobie, stracisz tylko czas swój i Opa....

Pokój SMC jak i reszta ma określoną tematykę. A main nie służy do prania brudów. Od tego masz PRIV fulla, bądź mastera. I pisanie na main do opa: ty taki, ty owaki możesz Sobie odpuścić.

Mam zaufanie do Masterów SMC i mam nadzieje, ze się nie zawiodę.

Pozdrawiam

i pamiętajcie, chat ma służyć do zabawy Wink

Donald matole - wypierdalaj!
#14
panie_furman milej zabawy  Wink
#15
ciekaw jestem kto ustala ten regulamin?
moim zdaniem powinni to robic urzytkownicy
jesli tak, to na jakich zasadach?
wiekszosci glosow, czy opowskich humorow?
jesli na zasadzie wiekszosci, to znaczy
ze ta wiekszosc moze w kazdej chwili regulamin ten zmienic
czy opowskie przyzwolenie musi na to byc?

troche glupie mi sie to wydaje, zeby w roznych pokojach
rozne regulaminy obowiazywaly
i jeszcze jedno pytanie nasuwa mi sie do glowy
gdzie wlasciwie jest ten regulamin pokoju?
gdzies spisany, czy tylko w opowskich glowach?
#16
Furmanku  jesli chodzi o regulamin to przeciez jest  tylko dobrze forum przejrzyj.Wedlug mnie jest napisany prosto i latwy do zrozumienia ))))Przesylam ci buziaczki ))))))))
#17
Nie wiem gdzie maja inni swoje regulaminy, Regulamin dla np: naszego pokoju  jest napisany na naszym forum pokoju, po za tym mamy wlasny serwis www.chat.ostrodaonline.pl i przed wejsciem na czat jest odnosnik do regulaminu, Rowniez na czacie jezeli w pokoju przebywa BOT, wystarczy wpisac komende !regeln  po za tym regulamin  jest stworzony przez wlasiciela serwisu na podstawie wieloletniej praktyki z ludzmi na czacie i wspolpracy z nimi, jak rowniez  z tym co jest dobre a co nie i mysle ze jest bardzo uniwersalny, dla kazdego zrozumialy i do przyjecia.

Regulamin Polchatu jest napisany chwilowo na forum Polchatowskim i  obowiazuje we wszystkich pokojach, W przyszlosci napewno bedzie w FAQ.
W polchatowskich piecze nad opami trzymaja Sopy, w prywatnych wlasciciel. Przeciez to takie naturalne... 

Kiedys juz pisalam, ze dopoki operatorzy i  serweroperatorzy nie beda potrafili zalatwiac spraw miedzy saba, bez  wciagania w to uzytkownikow czata, to nigdy czatownicy nie beda mieli  szacunku dla nich.

to jest  moze dla niektorych smieszne ale skoro nie potraficie sie tak dogadac, robcie sobie konferencje tak jak ma to miejsce u nas w pokoju,  w kazdej sytuacjii decyduja wszyscy operatorzy kto ma odejsc,  kogo przyjmiemy,  i co i jak trzeba zmienic w regulaminie dla Dobra Czatownikow, stalych uzytkownikow pokoju i serwisu. Wsoplnie przedyskutowane i podjete decyzje  nie ma kto kwestionowac, wiec nie ma rowniez problemow.
pozdrawiam.
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#18
(20-12-2007, 21:35)Haniia link napisał(a): Furmanku  jesli chodzi o regulamin to przeciez jest  tylko dobrze forum przejrzyj.
o regulamin pokoju mi chodzi Haniska
ten, ktory urzytkownicy danego pokoju ustalaja
aczkolwiek wydaje mi sie, ze to raczej opy sobie go ustalaja

trzym sie Smile
#19
(20-12-2007, 21:55)Anetchen link napisał(a): w kazdej sytuacjii decyduja wszyscy operatorzy kto ma odejsc,  kogo przyjmiemy,
czyli robienie z pokoju prywatnego podworka

(20-12-2007, 21:55)Anetchen link napisał(a):  i co i jak trzeba zmienic w regulaminie dla Dobra Czatownikow, stalych uzytkownikow pokoju i serwisu.
juz kiedys wladza ludowa tez dla dobra wszystkich roznych zmian dokonywala
to sie wlasnie dyktatura nazywa
#20
Ontusiu nie walcz z wiatrakami u mnie zawsze  bedziesz mile widziany tylko badz grzeczny Buzka Big Grin
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości