•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogloszenie - koncze z erotem
#81
"Ja chce byc gwiazda gwiazda,
ludzi fantazja
wyzwalac zazdrosc
ja chce byc gwiazda
mamooooooooooooooo"

fajna piosenka - tede, tytul "gwiazda"
Polecam wszystkim na rozluznienie
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#82
(20-12-2007, 14:09)Lady_D link napisał(a): [quote author=__Jules__ link=topic=230.msg7254#msg7254 date=1198147693]
Lady, sorry za atak, ale wcielas mi sie juz kilkakrotnie do milej konwersacji z Mafff, wzglednie z ups'em, calkowicie omylnie interpretujac nie tylko tresc ale i emocje.
Dodatkowo (poniewaz postanowilas "olewac" interpunkcje) Twoje wypowiedzi nie maja za grosz sensu....
Te Twoje "baty", "cipulendie" sa nie tylko zwyczajnie niesmaczne.

Przyznam, ze bylam nieuprzejma, bo juz wczesniej nie spodobalo mi sie, ze napisalas o mnie "siksa niezla" i "chyba ze to zdj z liceum". Domyslam sie, ze to mial byc komplement, ktory wcale nie zabrzmial pochlebnie. Wtedy postanowilam nie reagowac.
Zdjecie, ktore mi posluzylo mi na avatar zostalo wykonane w tym roku na Komunii mojego syna i mam na nim 35 lat. Proponuje pojsc do okulisty, zamiast zarzucac mi nieuczciwosc, insynuujac wstawianie zdjec sprzed 20-stu lat.

Wesolych Swiat Lady:-))))


co do bata i cipulendii to powinien maff sie obrazic a tego nie zrobil... poznalismy sie jakos takos... i tez mu z czyms wyskoczylam... nosz kurde taka jestem ale nie mialamnic zlego na mysli... jak widze ze cos jest czarne to jest czarne ladnie wyszlas iec tak napisalam!!! ja mam 21 lat mase siostr ciotek ktorym tez tak mowie... i powiem im ze sa stare bo sie ubraly jak idz stad i nie wracaj a jest czas ze nawet mam ochote zabrac je na imprezke... troche wiecej luzu...
no ludzie opanujcie sie na bycie powazna mam jescze cale zycie!!! co do mojego polskiego potrafie pisac i przecinki i kropki... nienawidze jak mi ktos cos nakazuje... WIEC WOLNOSC SLOWA I JEZYKA >I INTERPUNKCJI< jestem normalnym czlowiekiem uwierzcie nawet mnie ludzie lubia;p chociaz sie dziwie bo sama bym sie nie lubila...
jak zobaczylam odpowiedz twoja na mojn post pomyslalam ohooo pewnei wielka JULand ze Spychowa;p aleeee;p hehe i sie jul nie obrazaj siksa to jedno z lepszych teraz okreslen;p zapytaj syna;p hehe
wesołych;p ja juz od wczoraj mam wesole;p dostalam slicznego piernika serducho zrobionego przez moja majeczke;p powiedziala ze mi buziaka nei da bo cos tam... ale kocham ciebie ciociu bardzo;p i cio łeeeee hehe;p ktos mnei jednak kocha;p

wesołych wesołych jullll;p
[/quote]

eeee, dodam zyczenia szczesliwego Nowego Roku Lady!!!

P.S.
Czytalam, Twoj tekst p o m a l u t k u , mam nadzieje, ze to co z niego zrozumialam, to bylo dokladnie to, co chcialas przekazac. Pewnosci nie mam.

#83
(20-12-2007, 14:10)ups link napisał(a): "Ja chce byc gwiazda gwiazda,
ludzi fantazja
wyzwalac zazdrosc
ja chce byc gwiazda
mamooooooooooooooo"

fajna piosenka - tede, tytul "gwiazda"
Polecam wszystkim na rozluznienie
Dodaj gin + tonic  Tongue Tongue
#84
BUHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHE O JEZU NIE MOGE ! Kuzwa ale sei ubawilem. Dzieki Wam ! Uratpwaliscie moj dziesiejszy dzien. Kurde macie na nastepnym zlocie rundke drinkow na moje koszta za to.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#85
(20-12-2007, 14:56)Muschelsucher link napisał(a): BUHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHE O JEZU NIE MOGE ! Kuzwa ale sei ubawilem. Dzieki Wam ! Uratpwaliscie moj dziesiejszy dzien. Kurde macie na nastepnym zlocie rundke drinkow na moje koszta za to.
Adam, przeciez pisalam, ze uwielbiam Cie rozbawiac:-)))))))))))))

Frohe WeihnachtenSmile)))
Buzia
Ju.

Wiesz, ze nalezy splacic zalegle dlugi przed Nowym Rokiem????
Czy Ty mi nie wisisz kawy przypadkiem?
#86
(20-12-2007, 14:02)jedyna link napisał(a): [quote author=zuzanka link=topic=230.msg7245#msg7245 date=1198136277]
Arm w pewnym momencie zaczął pisać poprawnie, ale jeśli zadasz sobie trud i wrócisz do wcześniejszych postów zauważysz jak trudno wymieniało się z nim poglądy, a to ze wzglądu na styl jaki obrał w swoich wypowiedziach.

Interesujące argumenty. Faryzejska dialektyka kwitnie.

[/quote]

Mocne słowa...

(19-11-2007, 23:38)Armstrong link napisał(a): uwaga dzieci !!! mistrz mowi !!!

a wienc ja jestem dumny z siebie isz urodzilem sie takim geniuszem!!! sondze isz nie bez zadnej przyczyny zostal mi dany taki dar!!! chyba bende jakims prezydentem albo premierem tak ze bende mial kupe szmalu i w przyszlosci za ten szmal bende caly czas udoskonalal mojom audice tak zeby przekroczyla osiemnastom prendkosc kosmiczom jaka dzieli ziemie od slonca!!!


Wiesz, Jedyna ....
To tylko przykład wczesnej twórczości Armstronga, na którą powołałam się w moim poście. Może faktycznie niezrozumiałej tylko dla mnie. Niemniej, podziękowałam Armowi, w chwili kiedy zaczął pisać poprawnie/zrozumiale. Tylko tyle, obeszło się bez ignoracji i szyderstwa.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#87

Hehehe...Julka..  love you Tongue [Obrazek: 342059142_048f0ff243.jpg]
#88
(20-12-2007, 11:46)_Leia_ link napisał(a): Postulat z mojej strony:

1. oddzielić od tematu wypowiedzi nie związane z odejściem armstronga i wyrzucić do oddusznika

Osobiscie prosilabym aby oddusznik pozostal oddusznikiem a nie smietnikiem gdzie wrzuca sie wszystko.

To tyle z postulatow.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#89
od Mafii to 3 ..uje w bok, dziekuje ;] a jak ma ktos jakies ale to zapraszam do oddusznika.
odpowiem na kazda zaczepke ;]
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#90






[move][glow=red,2,300]Lullaby:-)))))  I love You 2!!!![/glow][/move]


[Obrazek: i86712_aa.jpg]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości