•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogloszenie - koncze z erotem
#71
czyli widzisz u mafff cipulendię, no no Tongue Ty to zboczona jednak jesteś Tongue
#72
Tak czytam te wasze posty i zauważyłam,że jeden drugiemu skacze do gardła.Ludzie co to przedszkole kto komu i za co nakopie.To temat Armstronga jeśli dobrze czytam i jego pożegnanie z chatem,a nie kto komu jak gdzie kiedy i czy nakopie.Może i mi się oberwie,ale to co w tej chwili tu się robi-robi się poprostu śmieszne.Opamiętajcie się każdy ma jakieś wady,a,zeby atakować Armstronga bądź Lady D za to jak pisze to makabra.
Jestem szczęśliwa mamą :-)
#73
w sumie to bez sensu, ale lubię bawić się słowem, więc:

(20-12-2007, 02:05)Lady_D link napisał(a): gwiazdeczko dam se swietnie sama rade;p tu towarzystwo sie przechwala kto wiecej przecinkuf i kropkuf postawi!! bo niby mialoby to o czyms swiadczyc!!!

świadczy,
o poziomie osoby piszącej

(20-12-2007, 02:05)Lady_D link napisał(a): jescze mi za polskei znaki gotowi sa 5pkt odjac!!! zenada!!!
...no prosze was nie mam ochoty pisac z przecinkami duzymi literami i innymi pierd*** to nie pismo urzedowe!!

czytaj wyżej

(20-12-2007, 02:05)Lady_D link napisał(a): to jest dyskusja zadna na arene swiatowa wiec pisze sie jak sie chce;p a ty divinty czy jak ci tam troche za duzo tych przecinkow wstawilas;p ale to szczegol;p

bardzo dobrze wstawiłam,
chyba, że chciałaś powiedzieć co innego to ok,
spróbujmy tak:

"no skoro tak, to mafff nie ma bata, nastaw sie ,wystaw sie jul, trzyma, a kath cie kopie, w cipulendie;p"

wiesz do czego służą przecinki? do przekazania treści, oraz przerw oddechowych

te dwa zdania, to i tamto poprzednie, mówią zupełnie co innego
nie zauważasz?
tak też myślałam
trudno



(20-12-2007, 02:05)Lady_D link napisał(a): buhahaha ...oki rzadacie tego ode mnie wiec musze powiedziec!!! podziwiam was moii drodzy jestescie wszyscy tacy madrzy i wyksztalceni wasze przecinki mnie az oniesmielaja wiec dlatego ich nie uzywam!!!
aha


(20-12-2007, 02:05)Lady_D link napisał(a): to jest ryrtual zarezerwowany tylko dla was niesmie ja niewdzieczna tego zaszczytu dostapic;p

to jest "rytuał", dla wszystkich poprawnie się wyrażających


(20-12-2007, 02:05)Lady_D link napisał(a): hehhe to nastepnym razem jakas ode ku waszej chwale odwale ale to nastepnym razem;p

nic nie rozumiem, więc nie jestem w stanie się odnieść

(20-12-2007, 02:05)Lady_D link napisał(a): z unizeneim do stop padajaca L_D  <i jak to moja wikusia mowi ale bjudne te stopy buhahah> pozdrawiam szczesc boze na nowej drodze w swej chwale adiosTongue

Ty lepiej na słownik upadnij,
posunęłabym się nawet, do przemyślenia kwestii powrotu do szkoły podstawowej
za dużo lekcji polskiego opuściłaś
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#74
(20-12-2007, 02:05)Lady_D link napisał(a): [quote author=Gwiazdeczka link=topic=230.msg7239#msg7239 date=1198104143]
Tak czytam te wasze posty i zauważyłam,że jeden drugiemu skacze do gardła.Ludzie co to przedszkole kto komu i za co nakopie.To temat Armstronga jeśli dobrze czytam i jego pożegnanie z chatem,a nie kto komu jak gdzie kiedy i czy nakopie.Może i mi się oberwie,ale to co w tej chwili tu się robi-robi się poprostu śmieszne.Opamiętajcie się każdy ma jakieś wady,a,zeby atakować Armstronga bądź Lady D za to jak pisze to makabra.


gwiazdeczko dam se swietnie sama rade;p tu towarzystwo sie przechwala kto wiecej przecinkuf i kropkuf postawi!! bo niby mialoby to o czyms swiadczyc!!! jescze mi za polskei znaki gotowi sa 5pkt odjac!!! zenada!!!
...no prosze was nie mam ochoty pisac z przecinkami duzymi literami i innymi pierd*** to nie pismo urzedowe!! to jest dyskusja zadna na arene swiatowa wiec pisze sie jak sie chce;p a ty divinty czy jak ci tam troche za duzo tych przecinkow wstawilas;p ale to szczegol;p buhahaha ...oki rzadacie tego ode mnie wiec musze powiedziec!!! podziwiam was moii drodzy jestescie wszyscy tacy madrzy i wyksztalceni wasze przecinki mnie az oniesmielaja wiec dlatego ich nie uzywam!!! to jest ryrtual zarezerwowany tylko dla was niesmie ja niewdzieczna tego zaszczytu dostapic;p hehhe to nastepnym razem jakas ode ku waszej chwale odwale ale to nastepnym razem;p z unizeneim do stop padajaca L_D  <i jak to moja wikusia mowi ale bjudne te stopy buhahah> pozdrawiam szczesc boze na nowej drodze w swej chwale adiosTongue
[/quote]

Jej Lady, Ty naprawdę jesteś konkretnie pochrzaniona  ;D

#75
(20-12-2007, 02:05)Lady_D link napisał(a): [quote author=Gwiazdeczka link=topic=230.msg7239#msg7239 date=1198104143]
Tak czytam te wasze posty i zauważyłam,że jeden drugiemu skacze do gardła.Ludzie co to przedszkole kto komu i za co nakopie.To temat Armstronga jeśli dobrze czytam i jego pożegnanie z chatem,a nie kto komu jak gdzie kiedy i czy nakopie.Może i mi się oberwie,ale to co w tej chwili tu się robi-robi się poprostu śmieszne.Opamiętajcie się każdy ma jakieś wady,a,zeby atakować Armstronga bądź Lady D za to jak pisze to makabra.


gwiazdeczko dam se swietnie sama rade;p tu towarzystwo sie przechwala kto wiecej przecinkuf i kropkuf postawi!! bo niby mialoby to o czyms swiadczyc!!! jescze mi za polskei znaki gotowi sa 5pkt odjac!!! zenada!!!
...no prosze was nie mam ochoty pisac z przecinkami duzymi literami i innymi pierd*** to nie pismo urzedowe!! to jest dyskusja zadna na arene swiatowa wiec pisze sie jak sie chce;p a ty divinty czy jak ci tam troche za duzo tych przecinkow wstawilas;p ale to szczegol;p buhahaha ...oki rzadacie tego ode mnie wiec musze powiedziec!!! podziwiam was moii drodzy jestescie wszyscy tacy madrzy i wyksztalceni wasze przecinki mnie az oniesmielaja wiec dlatego ich nie uzywam!!! to jest ryrtual zarezerwowany tylko dla was niesmie ja niewdzieczna tego zaszczytu dostapic;p hehhe to nastepnym razem jakas ode ku waszej chwale odwale ale to nastepnym razem;p z unizeneim do stop padajaca L_D  <i jak to moja wikusia mowi ale bjudne te stopy buhahah> pozdrawiam szczesc boze na nowej drodze w swej chwale adiosTongue
[/quote]
Lady, doskonale się bawisz i dobrze, ale ignorując zasady pisowni, ignorujesz swojego rozmówcę. Chaos jaki panuje w Twoich wypowiedziach sprawia, że stajesz się niezrozumiała, a być może masz dużo do powiedzenia Wink
Maile, posty są teksami, w których komunikujemy się z innymi, dlatego powinny być poprawne także interpunkcyjnie. Z prostego powodu, to ułatwia komunikację.

Gwiazdeczko, ta dyskusja nie wynika z krytyki osób, ale z nieporozumień jakie wynikają/wynikły z  tego, w jaki sposób próbują one się z nami komunikować. Arm w pewnym momencie zaczął pisać poprawnie, ale jeśli zadasz sobie trud i wrócisz do wcześniejszych postów zauważysz jak trudno wymieniało się z nim poglądy, a to ze wzglądu na styl jaki obrał w swoich wypowiedziach. Teraz sprawa ma się podobnie z Lady. Niestety, ignorowanie przez nią zasad pisowni wprowadza wiele nieporozumień. Lady była kilka razy proszona o poprawność interpunkcyjną, a jednak nadal to ignoruje, a w tej chwili zaczyna drwić ze swoich rozmówców. Więc nie dziw się pojawiającej się krytyce.

Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#76

Postulat z mojej strony:

1. oddzielić od tematu wypowiedzi nie związane z odejściem armstronga i wyrzucić do oddusznika

2. temat o odejściu armstronga zamknąć, gdyż sam autor - nie raczył był odejść z erota tylko sobie zrobił na forum autoreklamę.

A moderatorzy oczywiście zrobią jak życzą.

Tak czy owak - Święta coraz bliżej, więc nie dziwne, że i kolejna "gwiazda" się przytrafia :>
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#77
Ja chcę zostać gwiazdą...
#78
Lady, sorry za atak, ale wcielas mi sie juz kilkakrotnie do milej konwersacji z Mafff, wzglednie z ups'em, calkowicie omylnie interpretujac nie tylko tresc ale i emocje.
Dodatkowo (poniewaz postanowilas "olewac" interpunkcje) Twoje wypowiedzi nie maja za grosz sensu....
Te Twoje "baty", "cipulendie" sa zwyczajnie niesmaczne.
Nawet na wypowiedzi o kompletnie aseksualnej tematyce, dajesz odpowiedzi z dziedziny oblesnych tekstow erotycznych, ktore nadaja sie raczej na priv.

Przyznam, ze bylam nieuprzejma, bo juz wczesniej nie spodobalo mi sie, ze napisalas o mnie "siksa niezla" i "chyba ze to zdj z liceum". Domyslam sie, ze to mial byc komplement, ktory wcale nie zabrzmial pochlebnie. Wtedy postanowilam nie reagowac.
Zdjecie, ktore posluzylo mi na avatar zostalo wykonane w tym roku na Komunii mojego syna i mam na nim 35 lat. Proponuje pojsc do okulisty, zamiast zarzucac mi nieuczciwosc, insynuujac wstawianie zdjec sprzed 20-stu lat.

Wesolych Swiat Lady:-))))



#79
(20-12-2007, 02:54)_divinity_ link napisał(a): Ty lepiej na słownik upadnij,posunęłabym się nawet, do przemyślenia kwestii powrotu do szkoły podstawowej za dużo lekcji polskiego opuściłaś

(20-12-2007, 10:37)zuzanka link napisał(a): Arm w pewnym momencie zaczął pisać poprawnie, ale jeśli zadasz sobie trud i wrócisz do wcześniejszych postów zauważysz jak trudno wymieniało się z nim poglądy, a to ze wzglądu na styl jaki obrał w swoich wypowiedziach.

Interesujące argumenty. Faryzejska dialektyka kwitnie.
#80
(20-12-2007, 12:01)lullaby link napisał(a): Ja chcę zostać gwiazdą...

[Obrazek: i86503_HandSternK.jpg]

**:-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości