•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogloszenie - koncze z erotem
#51
Jest takie cos jak przecinek, fajna sprawa, uzywasz czasem ? Smile
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#52
"wielkiego" fakt jestem wielki z pewnoscia wiekszy od ciebie ups. dziadku Wink i przestan juz mnie podrywac.. jak chcesz znalezc kochana osobe to idz na np. czat geje z pewnoscia kogos znajdziesz PS Temat dotyczy Asrmstronga wiec prosze Moderatora o usuniecie niepotrzebnych wpisow. pozdro. Wink
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#53
Albo mi się wydaję albo zaczynacie się już robić tacy jak założyciel tego postu  ;D
#54
Oj mafijko, pierwszy mnie zaczepiles, wiec nie pisz nic o podrywaniu Smile)
Jezeli tego nie pamietasz, to poczytaj sobie wczesniejsze wpisy, nie mogles sobie darowac, co ?


Gheh ? no co Ty..
ja sie swietnie bawie, w koncu piatek jest i nuda w pracy Tongue

Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#55
a czy mozecie pisac troszke szybciej ?
Kawa mi sie konczy...

#56
(14-12-2007, 16:47)Cindy_ link napisał(a): a czy mozecie pisac troszke szybciej ?
Kawa mi sie konczy...

hehe
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#57
(14-12-2007, 15:53)ups link napisał(a): czat nam sie z forum zrobil....

a to przeciez watek "wielkiego" mafiozy i "miszcza" armstronga oraz lady "chaos w slowach" D.

Obiecuje poprawe..

Tez moge obiecac, a co mi tam. Co prawda isnieja ludzie, ktorzy twierdza, ze u mnie to juz pociag odjechal i na poprawe mam zerowe szanse...
#58
(14-12-2007, 17:08)Lady_D link napisał(a): piatek piatek weekendu poczatek a ty sie nudzisz no nie mow... na wieczor se wyrwij akiegos milego strszego pana to moze zabierze cie do zoo zobaczyc wielkiego ptaka a pozniej na lodySmile pozdrawiam;p

Nie wszyscy reprezentujemy tutaj tak niski i żenujący poziom, Lady. Dlatego proszę, zastanów się następnym razem co i do kogo piszesz. Nie zapominając przy tym, że udzielasz się na forum publicznym, a tym samym czytają to ludzie o różnym wykształceniu, wrażliwości i poczuciu humoru.

Mam nadzieję, że zrozumiałaś moje ostrzeżenie.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#59

PRZEPRASZAM BARDZO, ALE..

dlaczego te WSZYSTKIE idiotyczne teksty nie siedzą w odduszniku? - to raz.

dlaczego odpisujecie, wszyscy ci w miarę jakoś tam myślący (tak, do was piszę.), na te żenujące teksty? - to dwa.

nie wiecie, że GłUPOCIE SIę USTęPUJE?

bo jak dla mnie niektóre istoty tu po prostu nie pojmują, co chcecie im przekazać, bo mają dosyć zawężoną percepcję czy cokolwiek innego powstrzymującego ich od sensownego myślenia, więc cholera po co męczycie paluszki, aż tak NUDNO być nie może, please... robi wam się istny vicious circle: tłumaczenie > niezrozumienie + najazd > tłumaczenie z najazdem > najazd najazd > najazd > tłumaczenie > najazd, itd...

- ujmę to grzecznie, myślałam, że na więcej was stać..

3. kubek kawy opróżniony mogę robić back to work.

Pozdrawiam,

.
#60
(14-12-2007, 20:58)Lady_D link napisał(a): hmm ostrzezenie:*<cmok>masz za to...

wrazliwosc poczucie humoru i etc.. no prosze cie gdyby pisal cos inteligentego napewno tak mu nei napisala... przyjemnosc za pzyjemnosc;p


niski poziom?? a jak to stwierdzilas?? hmmm ciekawe na jakim ty poziomie stoisz... hmm sie zastanawiam...  niech ci bedzie ostatni beda pierwszymi pierwsi ostatnimi;p pozdrawiam wysoki poziomie!!!

Lady, stoję na takim poziomie, że wystarczy mi raz przeczytać co tutaj piszesz, aby stwierdzić, że jest to nader żenujące. I nie chodzi tylko o kulturę ujętą w ramy dobrego wychowania, ale także zachowanie zasad poprawności gramatycznej Twoich wypowiedzi.

(14-12-2007, 21:15)niezla_sztuka link napisał(a): PRZEPRASZAM BARDZO, ALE..

dlaczego te WSZYSTKIE idiotyczne teksty nie siedzą w odduszniku? - to raz.

dlaczego odpisujecie, wszyscy ci w miarę jakoś tam myślący (tak, do was piszę.), na te żenujące teksty? - to dwa.

nie wiecie, że GłUPOCIE SIę USTęPUJE?


Nie wiem czy zaliczam się do osób "w miarę tam myślącą", ale sądzę, że nie warto ładować wszystkiego w Oddusznik, chociażby dlatego, że rozbija to dyskusję jak się tworzy. Oczywiście, bez względu na jej poziom. Ale skoro większość z nas  jest "w miarę tam myślącymi", to potrafimy spojrzeć na te dyskusje nieco z przymrużeniem oka, a myślący "inaczej" będą brnąć w to dalej z powagą i namaszczeniem.

Głupocie chętnie ustępuję, mimo, że czasem bywa ona tak żałośnie zabawna.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości