•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogloszenie - koncze z erotem
#11
Mafia masz rację! Z niektórych tam ludzi można sie nieźle pośmiać, ale z tego co wyczyniają opy już nie.
#12
(10-12-2007, 21:15)Armstrong link napisał(a): Mafia masz rację! Z niektórych tam ludzi można sie nieźle pośmiać, ale z tego co wyczyniają opy już nie.


Z uporem maniaka będę powtarzała : master-erot@o2.pl
Mail, na który należy wysyłać skargi, zażalenia oraz pochwały zarówno na operatorów jak i userów.
Arm, z tych lakonicznych wypowiedzi naprawdę nic nie wynika. Opisz sytuację, podeprzyj się logami i wyślij na wskazany adres. Zaufaj mi, z całą pewnością uzyskasz odpowiedź, a tu, na Forum unikniemy niepotrzebnego fermentu.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#13
I znowu to samo.

Zuzanka w takim razie po co jest to forum? Żeby dzieci mogły sobie spamować? Paranoja.
Ten dział chyba powinien dotyczyć spraw związanych z pokojem erotycznym, a poczytaj sobie ile jest takich tematów.

Ten, w którym teraz pisze, jak najbardziej dotyka problemów związanych z pokojem. A Tobie się już coś nie podoba. Nie rozumiem, o co kaman?
#14
(10-12-2007, 23:48)Armstrong link napisał(a): I znowu to samo.

Zuzanka w takim razie po co jest to forum? Żeby dzieci mogły sobie spamować? Paranoja.
Ten dział chyba powinien dotyczyć spraw związanych z pokojem erotycznym, a poczytaj sobie ile jest takich tematów.

Ten, w którym teraz pisze, jak najbardziej dotyka problemów związanych z pokojem. A Tobie się już coś nie podoba. Nie rozumiem, o co kaman?

Owszem, racja - Forum jest po to by pisać także na tematy związane z czatem, bo jest to Forum pokoju erotycznego. Ale tak jak pisałam, Twoje posty są bardzo lakoniczne, innymi słowy - brak w nich konkretów. Dlatego właśnie podałam mail do master-opa, aby tam wysyłać wszelkie żale poparte dowodami winy - w tym wypadku i według Ciebie, operatorów.
Wierz mi, wczytuję się w każdy Twój post i nie potrafię w nim odnaleźć żadnej konkretnej osoby/osób, do których masz pretensje. Mało tego, nie odczytuję też Twoich zarzutów, są dla mnie mało czytelne.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#15
No , coz Arm bede tesknic za ta inna (lepsza?) Twoja strona.

Zwykle takie slowa, jak te rozpoczynajace temat, padaja w emocjach. Mam nadzieje, ze Twoje sie uspokoja dosc szybko i znow zobacze niesmiertelne:

"ej dziewczyny, co myslicie o ...."
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#16
Ile to dni minęło..  dwa?..
#17
.......agonia trwa.
#18
(11-12-2007, 14:01)kk link napisał(a): .......agonia trwa.

.. wczoraj widziałam jego ducha... ;P
#19
(11-12-2007, 00:47)CzerwonaSukienka link napisał(a): No , coz Arm bede tesknic za ta inna (lepsza?) Twoja strona.

Zwykle takie slowa, jak te rozpoczynajace temat, padaja w emocjach. Mam nadzieje, ze Twoje sie uspokoja dosc szybko i znow zobacze niesmiertelne:

"ej dziewczyny, co myslicie o ...."

Kiecka... zeby to jeszcze bylo wymyslone przez niego...
armstrong to wierna kopia jasia_smietany przemieszanego z czulym_wojtkiem i kims tam jeszcze z forum onetu...

Chlopak nie jest na tyle pomyslowy i oryginalny, zeby wymyslec swoj styl.

..i miedzy innymi z tego powodu, bardzo ciesze sie, ze nie zobacze armstronga na czacie.
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#20
(11-12-2007, 17:41)ups link napisał(a): Chlopak nie jest na tyle pomyslowy i oryginalny, zeby wymyslec swoj styl.

..i miedzy innymi z tego powodu, bardzo ciesze sie, ze nie zobacze armstronga na czacie.

HAHAHA, ja przynajmniej nie jestem takim szarym i nudnym człowiekiem jak TY.
Żenadą jest dla mnie, to co napisałeś. Może powiesz coś o swoim własnym stylu na chacie?
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości