• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogloszenie - koncze z erotem
#1
Witam.

Tak jak już to przepowiadałem kilka tygodni temu, moje przepowiednie sie sprawdzają. Erotyczny upadł jak nigdy dotąd. Za coraz większą stypę, która tam panuje, obwiniam OPeratorów. Brawo, wygraliście. Nie mam tutaj na myśli, jednak wszystkich OPów, gdyż niektórzy tam naprawdę są w porządku i dbają o atmosferę. Ale nie dziwcie się, jak z dnia na dzień, na Waszym chacie będzie coraz mniej ludzi. Tam się, dzięki Wam, nic nie dzieje. Nie można pożartować. Dlaczego? Bo zaraz taka osoba wylatuje, bo jest "inna", bo "mówi coś innego". A po prostu ona chce, żeby coś zaczęło się tam dziać, aby ludzie coś pisali (i nie tylko na priv, jak to robi większość na ~). Według mnie na tym polega chat. Pewnie zaraz zacznie się w tym temacie fala krytyki, ale mówię tylko prawdę. I to nie jest już raczej tylko moje zdanie.
Mam nadzieję, że to choć w jakiejś części to przemyślicie. Zmieńcie się, dobrze Wam radzę.

Ja tym czasem Was żegnam, nie będę już wchodził na chat, dopóki się nic nie zmieni.

Żegnam i pozdrawiam.
Do następnego Wink
#2
"coś takiego", Różewicz
trzeba mieć odwagę
aby napisać coś takiego
piękno jest prawdą
prawda jest pięknem


nie obowiązuje tutaj.

wypoczywaj arm. :)


+troszkę.. mało przemyślanie, bo jak będziesz wiedzieć, czy coś się zmieniło, jeśli nie będziesz wchodzic,
no. ale to już nie moja sprawa.

miłych wakacji. :)
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#3
(08-12-2007, 21:43)f link napisał(a): +troszkę.. mało przemyślanie, bo jak będziesz wiedzieć, czy coś się zmieniło, jeśli nie będziesz wchodzic,
no. ale to już nie moja sprawa.
A nie przyszło Ci na myśl, że mogę znać kogoś z chatu w realu, bądź nawet mieć jego GG i sie dowiadywać ?
#4
no niekoniecznie,
bo jezeli ktos pisze, ze ma cos 'gdzies', to pierwszym, co przychodzi na mysl nie jest to, ze 'bedzie sie wypytywac i dowiadywac',

no, ale jak juz mowilam -
milych wakacji,
ja wracam do swietowania moich.
;>
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#5
(09-12-2007, 11:14)f link napisał(a): no niekoniecznie,
bo jezeli ktos pisze, ze ma cos 'gdzies', to pierwszym, co przychodzi na mysl nie jest to, ze 'bedzie sie wypytywac i dowiadywac',

no, ale jak juz mowilam -
milych wakacji,
ja wracam do swietowania moich.
;
Normalnie Cie kocham Marzenko Tongue :-*
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#6
Armstrong:-(((( :-[
Jestem niepocieszona, stalam sie Twoja prawdziwa fanka. Bo niby jak tu nie wielbic geniusza????
Pozwole sie Ciebie zacytowac:
(19-11-2007, 23:38)Armstrong link napisał(a): uwaga dzieci !!! mistrz mowi !!!

a wienc ja jestem dumny z siebie isz urodzilem sie takim geniuszem!!! sondze isz nie bez zadnej przyczyny zostal mi dany taki dar!!! chyba bende jakims prezydentem albo premierem tak ze bende mial kupe szmalu i w przyszlosci za ten szmal bende caly czas udoskonalal mojom audice tak zeby przekroczyla osiemnastom prendkosc kosmiczom jaka dzieli ziemie od slonca!!!

Zostan na chacie i dostarczaj nam radosci!
Nigdzie nie bedziesz mial tylu wielbicieli niz tutaj.

Zmartwiona Ju.
Sad Sad Sad
#7
Wiem. Mam na erotycznym wiele fanek. Każda laska tam za mną szaleje. Mógłbym spokojnie utworzyć swój fan klub, ale nie mam już czasu na głupoty.
#8
Arm, tylko nie wyznaczaj swojego zastępcy, jesteś niezastąpiony!
#9
(10-12-2007, 17:54)zofija link napisał(a): Arm, tylko nie wyznaczaj swojego zastępcy, jesteś niezastąpiony!


No wlasnie!! NIEZASTAPIONY!!!!
Zaden inny facet nie ma tego sexapealu (wspomaganego audica). Zostan na erocie, nie opuszczaj nas, bez takich talentow chat niewatpliwie zubozeje.
A tu tradycyjnie cytat plodow Twojej elokwencji!

(13-11-2007, 18:19)Armstrong link napisał(a): uwaga dzieci !!! mistrz mowi!!!
to jak kiedy i gdzie robicie tego zlota? ja przyjade mojom audicom to sobie zobaczycie moj najnowszy patent a mianowicie super ultra nitro!!! ostatnio na prostej pobilem rekord prendkosc swiatla 800km/h !!!


Z oddaniem
Fanka J.
#10
Arm zgłupiałeś zostań co z tego ze erot sie kończy było wiadome to nie od dziś to ze opy przeginają tez było wiadome nie od dziś... mam nadzieje ze jeszcze zmienisz zdanie i będziesz wchodził tam, heh ... pośmiejemy sie z co poniektórych Smile


(10-12-2007, 18:29)_WHY_ link napisał(a): <...>mi tu chlopcze ze niechwodzisz na erota a dziennie migasz tu pajacu 15 do 24 razy wiesz co takim glodnym textem mozesz karmic kociakia ktory nie lubi rybek eeeeeeee i tu masz beke bo kot biega za rybkom powiem ci jedno <...> syneczku jestes dlamnie <...>ktry chce cos pokazac wiesz co ...powiem ci twoje slawa trafiaja ale nieuzywasz tych slow ktorych bys chcial  ........................................koniec


Why ale z główka wszystko w porządku ? bo po tym co napisałeś dość sie tego boje ...
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości