Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokad zmierzamy?
#21
Tak Zuza. Masz rację. Po części. Weź tylko pod uwagę, że nie wszyscy lubią nadstawiać drugi policzek.

];>
#22
(06-11-2007, 18:38)KROR link napisał(a): Tak Zuza. Masz rację. Po części. Weź tylko pod uwagę, że nie wszyscy lubią nadstawiać drugi policzek.

];>

Owszem, ale przysłowiowy drugi policzek można nadstawić w taki sposób, że ręka, tego który chce nam "oddać" zawiśnie w powietrzu tuż nad naszą twarzą. I wtedy przychodzi czas na refleksję.

Tak,wiem. Nie wszyscy chcą/potrafią myśleć w takiej chwili...
Bez personalnych uraz, oczywiście.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#23
(05-11-2007, 15:37)blinker link napisał(a): Na internecie zawsze bylo latwiej wykrzyczec frustracje. Prawde mowiac od kiedy jestem na erocie, nie zauwazylem, zeby sie cos zmienilo w tym wzgledzie. Latwiej tez zauwazyc osoby, ktore nas irytuja niz osoby, z ktorymi dobrze sie dogadujemy. Wedlug mnie pojawiaja sie i takie i takie.

Innymi slowy, nie zgadzam sie z diagnoza.

Zreszta, zima sie zaczyna, bedzie znowu jakas duza draka na forum Smile. Jak co roku.

Prorok czy co? Tongue

Czytam sobie to cale forum juz spory czas , siedze sobie z boku i obserwuje ...
Zawsze gdy wyskoczy jakas nowa gwiazdeczka , przypomina mi sie pewna pani ,ktora kiedys w niesamowicie krotkim czasie napisala 100 bezsensownych i nie na temat postow . Nawet z tej okazji  dostala gratulacje napisane przez moderatorow forum...
Ona wciaz tutaj jest , pisze dosyc dobre posty a nawet walczy z nastepnymi gwiazdeczkamiTongue
Ja tez nie lubie czytac glupot i tekstow , ktorych nie rozumiem , ale strasznie nie lubie zlosliwosci . Prowadzi to do tego , ze na forum nie pojawiaja sie nowe osoby , a to grozi nuda...
#24
Jednak stwierdzam , ze nuda wcale nie jest taka zla...
Wink
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości