Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miło zapytam czemu nie ma Adminów na Chacie
#1
Witam wszystkich.
Nie jestem tu bywalcem więc nie będe sie rozpisywał ,bo po coSmile
Mam za to pytanie do Adminów w szczególności ........ale "innych" także.
Czemu się nie udzielacie na chacie?
Wygląda na to ,że chat stał sie obiektem wstydliwym = niewiele osób pisze na chacie.
Większośc "starych" bywalców izoluje  się od chatu.
Zmęczenie materiału ..........
Prosze o komentarze.... Niepoprawny pablos
#2
Kablu, ich na forum też prawie nie ma, więc nie wiem, czy ktokolwiek Ci odpowie Tongue
Chociaż ciekawe by było poczytać odpowiedzi.... Wink
#3
Udzielacie, po prostu bywam w innych godzinach niz Ty.
I niz zoha - zreszta..
Bywam wieczorami, nie na dlugo, bo zbyt intensywnie pracuje i zmagam sie nieco ze zdrowiem.

Ale tak sie zastanawiam.. skoro musze sie juz tlumaczyc, to chyba rzeczywiscie nadeszla pora, by sie zastanowic, czy nie czas na zmiany.

Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#4
to może ja ... [miałam właśnie to i tak sama zrobić]...
Po części… nowe wyzwania związane z tym, czym zamierzam zająć się  zawodowo, ale chyba też, [a może nawet przede wszystkim… jak celnie nazwal to Pablo] … ‘zmęczenie materiału’  :-\ 
Efekt? … już od jakiegoś czasu praktycznie nie ma mnie na czacie… bez sensu więc, bym blokowała ‘opa’.
Dziekuję … za wszystko  Smile <pokłon>
buziaczki… ola

[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
#5
(02-12-2007, 23:27)Kathi link napisał(a): Ale tak sie zastanawiam.. skoro musze sie juz tlumaczyc, to chyba rzeczywiscie nadeszla pora, by sie zastanowic, czy nie czas na zmiany.

Kat

Kathi..nikt nie musi się tłumaczyć..Smile i proszę...żadnych zmian! Tongue


Aha.. i wydaje mi się że Pablo miał na myśli udzielanie się na czacie ..w momencie gdy się na nim jest.Tongue Więc...tym bardziej tłumaczyć się nie trzeba.o!Jedni są wstydliwi..inni  zajęci priwem..a jeszcze inni wolą czytać ;P


#6
A mi się wydaje, że jeżeli już doszło do jakiegokolwiek tłumaczenia, to zabierają głos nie ci co powinni. Wydaje mi się, że Pablosowi chodziło o adminów polczatu typu yesik itp. Ale może lepiej niech sam to wyjaśni.

Kathi, no weź normalnie, bo jak się zdenerwuję ..... ;-)
I bredzia też Tongue
#7
Fakt , ja sie opuscilem strasznie, gdy bywam  na tyldzie reaguje i sie przeloguje , ale moje bywanie w pokoju erotycznym stalo sie sporadyczne , mam zamiar to zmienic i to jako op choc nie wiem czy to nie sprowokuje dopiero lawiny postow Wink)
#8
Jeśli chodziło o adminów polchatu, nie erota, to ja mam rączki "tutaj" Tongue
Od kilku miesięcy nie jestem adminem, wzięłam sobie zdjęłam Smile


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#9
Pablo a Ty gdzie się podziewasz  ??? Nigdy Cie nie ma jak jest duzo ludzików  Wink
Mało nas widać i to są takie naloty że albo się schodzą wszyscy albo nie ma nikogo a zmienić to możemy tylko i wyłącznie robiąc grafik  Wink ;D
Pozdrawiam Smile
W życiu piękne są tylko chwile Smile
#10
Pawel musi czuc nad soba karzaca reke?
;D ???

  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości