Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja odpowi
#85
(22-02-2008, 01:57)blinker link napisał(a): (.....)
Jest takie madre przyslowie pszczol: Tak Cie rozumieja, jak piszesz.

A wkladam Ci w usta "chory" bazujac na ogolnym wrazeniu jakie wynosze z Twoich postow, ze wszelkie gejostwo traci wedle Ciebie nienormalnoscia i Cie irytuje. Np z tych sformulowan:

[quote author=_KOTKA]
Ilekroć dowiaduję się, że kolejny zajebisty facet jest gejem, to mam ochotę nietolerować.

Cytat:Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swojego przyjaciela... 
Ot takie podwójne "czerpanie radości"

Cytat:Gleba!
Za czasów Giertycha to przynajmniej zajmowali się mundurkami...


I na deser, chcesz sie powymieniac na nadinterpretacje? Tongue
Cytat:jasno wynika - wszyscy tolerują, ale nie na własnej skórze.







[/quote]
uffff blink, dziekowac Bogu za te Twoja wypowiedz.
Od jakiegos czasu zaczelam sie obawiac, ze zasilam tutaj grono tych czytajacych BEZ zrozumienia, poniewaz moje wrazenia po lekturze watkow KOTKI sa podobne do Twoich. Prawde mowiac staralam sie tego nie napisac, z obawy, ze rowniez mi skoczy do gardla, nazywajac pokemonem czy innym imbecylem.
No, ale skoro Ty sie osmieliles...

A na temat:
Ja bym tolerowala rozwniez na sobie. W ogole sam fakt, ze robi sie z tego temat jest zastanawiajacy, bo do tej pory zylam w przeswiadczeniu, ze to sa zupelnie normalne zjawiska. Tutaj urastaja do miana osobliwosci, zupelnie jakby biseksualisci byli stworzeniami nie z tej ziemi, posiadajacymi ze 3 penisy. I musze przyznac, ze do tej pory bylam przekonana, ze reprezentuje stanowisko wiekszosci a tu ewidentnie widac, ze bylam w bledzie, zakladajac, ze zyjemy w tolerancyjnym spoleczenstwie.

A moze to nie kwestia tolerancji tylko poteznych zahamowan sexualnych? Pruderii?
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja o - przez __Jules__ - 22-02-2008, 09:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości