•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja odpowi
#41
heh ... dorcik sie zywo zainteresował :-)
#42
(19-02-2008, 17:19)dortmund link napisał(a): Cierpienie (bol) moze byc fizyczne lub psychiczne ... jest w czym wybierac ..

Dortmund.
Psychiczne jak najbardziej i to w wielkim stopniu.
A jeśli chcesz coś wiedzieć na temat cierpienia fizycznego, to znajdź sobie chłopaka, na pewno się dowiesz  Wink
#43
(19-02-2008, 17:32)gheh link napisał(a): [quote author=dortmund link=topic=221.msg8760#msg8760 date=1203430782]
Cierpienie (bol) moze byc fizyczne lub psychiczne ... jest w czym wybierac ..

Dortmund.
Psychiczne jak najbardziej i to w wielkim stopniu.
A jeśli chcesz coś wiedzieć na temat cierpienia fizycznego, to znajdź sobie chłopaka, na pewno się dowiesz  Wink

[/quote]

hyhyhyyhyh hyhyhyhyhyhyhyhyh mala podpucha....  odprez sie  gheh  Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#44
(19-02-2008, 15:57)_KOTKA link napisał(a): [quote author=atka_ link=topic=221.msg8704#msg8704 date=1203347280]
[i]Kobieta biseksualna dort nie jest "inna", Ona potrafi czerpać radość z seksu nie tylko z facetem, ale i kobietą, lub kolejność odwrotna...

[color=red]Dlaczego skupiamy się tylko na kobietach?
Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swojego przyjaciela...  Wink
Ot takie podwójne "czerpanie radości"  Wink



Nie potrafię sobie wyobrazić takiej sytuacji,że mój mężczyzna kocha się ze mną,a następnie robi to samo z facetem(no może nie dokladnie to samo).
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#45
Monika odnośnie wyobrażeń. To może sobie lepiej tego nie wyobrażaj Tongue

Ale nie zawsze tak jest.
Żywy przykład: Jak poznałem Mariusza, to od tamtej pory nie spałem z Kaśką. Nie obejmowałem jej, po prostu byliśmy jak kolega-koleżanka. Między innymi Ona wyczuła, że coś jest nie tak. Z Mariuszem też nic nie robiłem. Ot byłem z nią i z nim w jednym czasie, ale tak naprawdę żadna z tych znajomości nie była związkiem. Do czasu. Kiedy Kaśka zrobiła mi niespodziankę, przyjechała do mnie do Olsztyna i zastała mnie przed domem, jak się obściskuję i w ogóle z Mariuszem. Ale zrozumiała. I tak oto zakończył się jeden związek, aby po chwili mógł się stworzyć nowy Tongue
#46
(19-02-2008, 15:57)_KOTKA link napisał(a): Dlaczego skupiamy się tylko na kobietach?
Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swojego przyjaciela...  Wink
Ot takie podwójne "czerpanie radości"  Wink

Biseksualizm.
Toleruje. Dlaczego?

Ponieważ znam osoby, pary homo i biseksualne. Dla mnie to ludzie którzy się Kochają. Szukali akceptacji i znaleźli, a że raz znajdują ją tu, a raz tam..... Jak ktoś wcześniej wspominał takie osoby przechodzą bardzo ciężki rozłam emocjonalny.

Odnosząc się do cytatu powyżej: Kocia podchodząc do tego w ten sposób masz świętą rację- jest to mowiąc delikatnie, a nawet za bardzo delikatnie- niesmaczne.

Gdybym podchodził do tego w ten sposób pewnie nigdy bym nie podał ręki gejowi (kobiety+kobieta znacznie przyjemniej wyglądaSmile i podanie ręki nie jest "niesmaczne :-) wręcz wskazane Tongue)

Nie mniej jednak nie wszystko się kręci w okół dupy.

Mamy też serca i uczucia. Bi są tylko trochę bardziej pogubieni w tym wszystkim.

Pozdr
#47
(19-02-2008, 15:57)_KOTKA link napisał(a): [color=red]Dlaczego skupiamy się tylko na kobietach?
Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swojego przyjaciela...  Wink
Ot takie podwójne "czerpanie radości"  Wink

Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swoja kochanke...

Co tu ma plec do rzeczy kocia?
#48
Cytat:Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swoja kochanke...

Co tu ma plec do rzeczy kocia?
(19-02-2008, 16:07)gheh link napisał(a): Ps: tylko tak to jest jak się czegoś nie zna, to się tego boi albo ocenia jedną miarką Smile

#49
(20-02-2008, 22:57)blinker link napisał(a): [quote author=_KOTKA link=topic=221.msg8755#msg8755 date=1203425824]
[color=red]Dlaczego skupiamy się tylko na kobietach?
Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swojego przyjaciela...  Wink
Ot takie podwójne "czerpanie radości"  Wink

Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swoja kochanke...

Co tu ma plec do rzeczy kocia?
[/quote]


No ma blink,przynajmniej dla mnie.
Gdybym się dowiedziała,że mój facet mnie zdradził z kobietą,byłabym wściekła,ale gdyby zdradził mnie z facetem,byłabym dodatkowo zniesmaczona.To chyba coś w głowie siedzi i ciężko to wyjaśnić
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#50
(20-02-2008, 22:57)blinker link napisał(a): [quote author=_KOTKA link=topic=221.msg8755#msg8755 date=1203425824]
Dlaczego skupiamy się tylko na kobietach?
Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swojego przyjaciela...  Wink
Ot takie podwójne "czerpanie radości"  Wink

Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swoja kochanke...

Co tu ma plec do rzeczy kocia?
[/quote]

[color=red]Formalnie, jeśli chodzi o przyprawianie rogów – nic.
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości