•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja odpowi
#31
[i][color=maroon]Kobieta biseksualna dort nie jest "inna", Ona potrafi czerpać radość z seksu nie tylko z facetem, ale i kobietą, lub kolejność odwrotna...
A mnie się wydaję, że w Twojej wypowiedzi to "inna" znaczyło "lubiąca tylko kobiety"...
#32
Czemu pojęcie bisexualizm kojarzy sie ludziom tylko i włącznie z sexem?
To nie jest czerpanie przyjemności. Tak naprawdę to jest cholernie ciężkie dla tej właśnie osoby. Ponieważ ma `rozłam` On czy Ona, Ona czy On. Po prostu taka osoba szuka w swoim życiu ładu, często chce się sprawdzić. Ale nie jest to przyjemne.
Niektórzy dochodzą do takiego momentu kiedy mówią sobie `dość` i taki facet zostaje np gejem Smile

Wracając do tematu:
Toleruję.
Dlaczego? Bo byłem  Tongue

Pozdr ;]
#33
(19-02-2008, 02:49)gheh link napisał(a): Czemu pojęcie bisexualizm kojarzy sie ludziom tylko i włącznie z sexem?

A z czym powinno?


(19-02-2008, 02:49)gheh link napisał(a): [b]Wracając do tematu:
Toleruję.
Dlaczego? Bo byłem  Tongue

Pozdr ;]

Gleba! ;D
Za czasów Giertycha to przynajmniej zajmowali się mundurkami...

"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#34
Kocia no właśnie nie powinno ;]

Co do gleby, bardzo się uśmiałaś? :p
#35
a mnie zaintrygował czas przeszły ...:-)
#36
(18-02-2008, 18:08)atka_ link napisał(a): [i]Kobieta biseksualna dort nie jest "inna", Ona potrafi czerpać radość z seksu nie tylko z facetem, ale i kobietą, lub kolejność odwrotna...

[color=red]Dlaczego skupiamy się tylko na kobietach?
Jakie to musi być cudowne, Twój mąż najpierw posuwa Ciebie, a później swojego przyjaciela...  Wink
Ot takie podwójne "czerpanie radości"  Wink


(19-02-2008, 02:49)gheh link napisał(a):
Wracając do tematu:
Toleruję.
Dlaczego? Bo byłem  Tongue

Pozdr ;]

(19-02-2008, 13:22)m link napisał(a): a mnie zaintrygował czas przeszły ...:-)

Może co nieco boli...  Wink
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#37
Kocia nie zbieraj wszystkich w jedna `kupę`  Tongue Nie każdy zdradza żonę / dziewczynę z kolegą / przyjacielem  Smile

M, od kiedy Ty się taki ciekawski zrobiłeś? ;]

Kocia, nic nie boli ;D

Ps: tylko tak to jest jak się czegoś nie zna, to się tego boi albo ocenia jedną miarką Smile

pozdr.
#38
(19-02-2008, 02:49)gheh link napisał(a): Czemu pojęcie bisexualizm kojarzy sie ludziom tylko i włącznie z sexem?
To nie jest czerpanie przyjemności. Tak naprawdę to jest cholernie ciężkie dla tej właśnie osoby. Ponieważ ma `rozłam` On czy Ona, Ona czy On. Po prostu taka osoba szuka w swoim życiu ładu, często chce się sprawdzić. Ale nie jest to przyjemne.
Niektórzy dochodzą do takiego momentu kiedy mówią sobie `dość` i taki facet zostaje np gejem Smile

Wracając do tematu:
Toleruję.
Dlaczego? Bo byłem  Tongue

Pozdr ;]
to boli czy nie ?
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#39
Cytat:to boli czy nie ?

zależy co rozumiesz przez stwierdzenie `boli` ?
#40
Cierpienie (bol) moze byc fizyczne lub psychiczne ... jest w czym wybierac ..
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości