Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykończenie wnętrza
#1
Witajcie,mam pytanie- jak to u Was było/jest...wchodzimy w etap wyboru paneli,kolor ścian,meble itd... problem polega na tym,że nie możemy się z mężem dogadać- on chce białe podlogi- Ja bardziej w beże, ja gładkie ściany- on wymyśla tapety,ja chce b8ale meble 9n czarny lakier...- mamy projekt ale był robiony 4 lata temu,nic mi sie juz tam nie podoba za to mężowi wszystko! Jak to rozwiązać bo jest coraz gorzej? Kompromisem ciężko bo kazdy obstaje za swoim...
#2
Remont to powód do rozwodu! Nie żartuję! W 2019 miałam 4 miesięczny, totalny remont całego mieszkania, łącznie z wyburzaniem jednych ścian, stawianiem innych, pruciem ścian pod nową elektryke, hydraulike, wyrzucaniem mebli, kupnem nowych, zmianą wystroju. Rozwodzilismy się co 3 dni, remontowca miałam ochotę wyrzucić raz na tydzien! Tabletki na uspokojenie na porządku dziennym! Jakoś trzeba znaleźć kompromis, wiem, że to trudne! Trochę trzeba ustąpić, ale tylko trochę! Ja ustepowalam tam, gdzie za bardzo mi nie zależało, np ubikacja czy łazienka. Kuchnia i reszta jest tak zrobiona jak chciałam.

Polecam po prostu na spokojnie usiąść sobie oraz przejrzeć projekty wnętrz, wybrać taki który się Wam najbardziej podoba:
https://lazienka-rea.com.pl/jak-urzadzic...-znac.html

Sporo inspiracji znajdziesz na przykład na tej stronie - zobacz czy coś Ci nie wpadnie w oko.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości