Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocieplenie budynku
#1
Cześć, buduję właśnie swój dom i moi znajomi mówią, żebym zainteresował się tematem ocieplenia budynku. Czytałem, że świetnie do tego sprawdza się wełna skalna np.  https://www.diamondexpert.pl/kategoria/welna-skalna/ jednakże nie jestem dobry z budowlanki, co polecacie? Big Grin
#2
Chyba będziesz musiał to komuś zlecić.



------------------------------------------
biuro na godziny Gdańsk
#3
czym się ociepla?
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}Oferty pracy za granicą
#4
Z tego co słyszałem to wełna szklana dobrze się nadaje do tego. Nie wiem czy wiesz, ale podkłady pod panele również mają wpływ na ciepło w mieszkaniu, może się warto tym zainteresować? https://podlogi.kalisz.pl mają bardzo ciekawą ofertę.
#5
Zastanawiam się czy ocieplać dom po rodzicach w którym mieszkam czy nie ma to większego znaczenia.
Dom 260 m2 budowany w całości z czerwonej cegły dziurawką, ściana 57 cm grubości.
Roczny koszt ogrzewania gazowego 4.500-5000 zł.
Poddasze ocieplone wełną.
#6
Zorientuj się jak wygląda na dzień dzisiejszy program dopłat do termomodernizacji, tam znajdziesz wytyczne co należy zrobić aby otrzymać takie dofinansowanie czyli jakie w Twoim przypadku będzie wymagane ocieplenie.
Ocena obecnego stanu i ile czego jest potrzebne,bo pisanie że 25 styro bez oceny konkretnego przypadku,to tak na farta. Może uda się ocieplić z dofinansowaniem i efekt końcowy będzie korzystny. A warto jest się o dofinansowaania starać bo są moim zdaniem bardzo dobre. Moi rodzice 2 lata temu korzystali z takiego dofinansowania. Konkretnych kwot tutaj nie rzuce, bo nie pamiętam dokłądnie ile już wydali ale jak porównywaliśmy sobie ceny, to bez dofinansowania musieliby zapłacić o wiele więcej. No i koniecznie porównajcie sobie ceny na styropian w róznych sklepach bo mogą być spore różnice.

Jeśli chodzi o mnie to kupowałem w Leroy Merlin, mieli dobre wyceny.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości