Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIĆ albo nie PIĆ oto jest pytanie czy odpiwedz
#31
(23-11-2007, 12:29)Muschelsucher link napisał(a): Leia... koteku ty moj naiwny.... a co to za przyjemnosc pijana kobiete zdobywac?
Kazdy porzadny podrywacz i wykorzystywacz atakuje tylko trzezwe kobiety poniewaz tylko taki sukces daje odpowiednia satysfakcje. Ja osobiscie wolalbym swiadomosc, ze kobieta chce mnie dlatego, bo jej sie podobam.
Moze dlatego tez mam tak kiepskie wyniki w zdobywaniu  :'(.

kto mówił ze ma być pijana?  Tongue Między trzeźwością a byciem pijaną czasem długa droga.

Musch, jak się ma stawianie drinków do zdobywania trzeźwej kobiety ?  Big Grin

If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#32
to sie nazywa: "piwne okulary" Tongue
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#33
(23-11-2007, 14:25)_Leia_ link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=207.msg6169#msg6169 date=1195810179]
Leia... koteku ty moj naiwny.... a co to za przyjemnosc pijana kobiete zdobywac?
Kazdy porzadny podrywacz i wykorzystywacz atakuje tylko trzezwe kobiety poniewaz tylko taki sukces daje odpowiednia satysfakcje. Ja osobiscie wolalbym swiadomosc, ze kobieta chce mnie dlatego, bo jej sie podobam.
Moze dlatego tez mam tak kiepskie wyniki w zdobywaniu  :'(.

kto mówił ze ma być pijana?  Tongue Między trzeźwością a byciem pijaną czasem długa droga.

Musch, jak się ma stawianie drinków do zdobywania trzeźwej kobiety ?  Big Grin


[/quote]

wprost proporcjonalnie do ilosci drinków postawionych przez kobiete:-)
#34
(23-11-2007, 14:52)m link napisał(a): [quote author=_Leia_ link=topic=207.msg6183#msg6183 date=1195817150]
[quote author=Muschelsucher link=topic=207.msg6169#msg6169 date=1195810179]
Leia... koteku ty moj naiwny.... a co to za przyjemnosc pijana kobiete zdobywac?
Kazdy porzadny podrywacz i wykorzystywacz atakuje tylko trzezwe kobiety poniewaz tylko taki sukces daje odpowiednia satysfakcje. Ja osobiscie wolalbym swiadomosc, ze kobieta chce mnie dlatego, bo jej sie podobam.
Moze dlatego tez mam tak kiepskie wyniki w zdobywaniu  :'(.

kto mówił ze ma być pijana?  Tongue Między trzeźwością a byciem pijaną czasem długa droga.

Musch, jak się ma stawianie drinków do zdobywania trzeźwej kobiety ?  Big Grin


[/quote]

wprost proporcjonalnie do ilosci drinków postawionych przez kobiete:-)
[/quote]

m, ciekawa... teoria.  Smile

If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#35
Postawic drinka zawsze mozna bo w koncu po jednym czy 2 nikt pijany nie bedzie.
Zasady mojej ale nie narusze nigdy. Nie upijam kobiety aby ja zdobyc ale jak chce sie sama upic to jej tez nie zbraniam.  Niestety taka pijana kobieta traci na atrakcyjnosci. Podchmielona nie ale pijana tak.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#36
(23-11-2007, 15:22)Muschelsucher link napisał(a): Niestety taka pijana kobieta traci na atrakcyjnosci. Podchmielona nie ale pijana tak.

oprocz atrakcyjnosci, traci jeszcze zdolnosc skladnego i zrozumialego, wyrazania się  Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#37
(23-11-2007, 15:35)_divinity_ link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=207.msg6195#msg6195 date=1195820575]
Niestety taka pijana kobieta traci na atrakcyjnosci. Podchmielona nie ale pijana tak.

oprocz atrakcyjnosci, traci jeszcze zdolnosc skladnego i zrozumialego, wyrazania się  Wink
[/quote]

Natomiast zabalsamowani w czarnoziem faceci nie tylko traca na atrakcyjnosci ale rowniez traca kontrole nad wlasnym "najlepszym przyjacielem". I z sexu nici ;D ;D ;D
#38
Pewnie jestem brzydki, wstretny, podly, ale dlaczego samice sie mnie kleja jak muchy lepu wlasnie wtedy, kiedy nie jarze kim one sa ??? ;D ;D ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#39
muchy zawsze leca do g.... :-)
#40
(24-11-2007, 03:03)m link napisał(a): muchy zawsze leca do g.... :-)

To byl cios ponizej pasa. Jestem za dyskwalifikacja. Sio do oddusznika!!!
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości