Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sala na wesele
#1
Hej

Macie może jakieś pomysły gdzie szukać? Interesują mnie bardziej większe miasta bo tam jest od zawsze wyższy poziom.
#2
Szczerze powiedziawszy to nie ma jednoznaczniej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas ma trochę inne oczekiwania i kluczowym elementej tej "układanki" będzie wspólne ich określenie. Oprócz naszego zdania, powinniśmy zapytać się o zdanie swoich najbliższych. Przecież każdy rodzic też ma jakiś koncept tego jak chciałby żeby wygladało wesele marzeń swojego dziecka. Natomiast moim zdaniem sala weselna powinna być przede wszystkim przestronna bo nie ma nic gorszego niż brak komfortu i ograniczona przestrzeń osobista. Powoduje to dość duże skrempowanie przez co nasi gości nie są w dobrym nastroju do wspólnej zabawy. Jak już przy niej jesteśmy to zwróćcie uwagę też na parkiet i jego rozmieszczenie. Sale bez problemu znajdziecie dzięki takim serwisom jak - https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/ Do tego system ocen innych użytkowników znacznie ułatwi wytypowanie kilku najbardziej atrakcyjnych miejsc.
#3
Jak najbardziej takie rzeczy są ważne, ale myślę, że również dobrze jest wiedzieć co nieco na temat podziękowań na weselu i wręczaniu prezentów. Na pewno bardzo dobrze o tym napisano w https://www.planowaniewesela.pl/artykuly...a-prezenty i jak dla mnie są to dość istotne kwestie.
#4
Pamiętaj też o torcie i ciastach, fajny wybór znajdziesz w tej piekarni https://piekarniabuczek.pl/43-wesele na naszym weselu było zaopatrzenie od nich i jesteśmy zadowoleni.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości