•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZY SEX NA PRALCE POPRAWIA SAMOCZUCIE ?
#51
(23-11-2007, 14:53)Muschelsucher link napisał(a): Wanna jest do kapania sie a nie do rozpusty.

a pralka do prania?  ;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#52
No przeciez piore....w pralce i... ten no..... recznie tez  ;D.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#53
(23-11-2007, 14:53)Muschelsucher link napisał(a): Wanna jest do kapania sie a nie do rozpusty.

no jasne
ja mam prysznic. z seksu nici. cholernie tam ciasno.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#54
Divi Smile ale z kabiny  w czasie mycia ,mozna siurka wystawic Smile
Jak mala szpara to i twarzy sie mocno nie zamoczySmile)))
#55
(23-11-2007, 17:08)kk link napisał(a): Divi Smile ale z kabiny  w czasie mycia ,mozna siurka wystawic Smile
Jak mala szpara to i twarzy sie mocno nie zamoczySmile)))

idac tym tropem to...nie tylko siurka można wystawić :>
acz nie przesadzałabym div, że nie dałoby się u Ciebie pod prysznicem..
..dla chcącego .. Wink ;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#56
[i][color=maroon]Waśnie div, dla chcącego... Tongue
A swoją drogą to chyba masz większy prysznic niż mój, a ja tam mam zamiar wypróbować swój Big Grin
#57
(23-11-2007, 15:39)_divinity_ link napisał(a): no jasne
ja mam prysznic. z seksu nici. cholernie tam ciasno.

Jeśli kabinę prysznicową masz normalnych rozmiarów, produkcji rodzimej, to w takiej to szesnastoosobowe orgie można odbywać. Oczywiście klapki z podeszwą antypoślizgową są obowiązkowe, żeby sobie kuku na śliskim nie zrobić  ;D
#58
Wczoarj mialem sex na pralce. Do kitu ! Ciagle mi sie reka z siusiaka obsuwala od tego wirowania.  ....
Muschel? Sex z reka  w twoim wieku ( szok) wstydzilbys sie stary koniu..... :o  :o  :o  :o  :o
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#59
(23-11-2007, 17:25)kacper link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=206.msg6200#msg6200 date=1195821591]

no jasne
ja mam prysznic. z seksu nici. cholernie tam ciasno.

Jeśli kabinę prysznicową masz normalnych rozmiarów, produkcji rodzimej, to w takiej to szesnastoosobowe orgie można odbywać. Oczywiście klapki z podeszwą antypoślizgową są obowiązkowe, żeby sobie kuku na śliskim nie zrobić  ;D
[/quote]
no rzeczywiscie:-))) Klapki konieczne!
Dodatkowo nalezy usunac mydlo, na ktorym mozna sie niezle przejchac, bez  wzgledu na posiadanie czy tez brak antyposlizgowego obuwia ;D

Koniecznie nalezy rowniez uwazac, zeby nie utopic partnerki....nawet najpiekniejsze kobiety nie wygladaja ladnie ginac w ten sposob. Cholernie nietwarzowy rodzaj pozegnania sie z ziemskim padolem.
#60
(23-11-2007, 17:20)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Waśnie div, dla chcącego... Tongue
A swoją drogą to chyba masz większy prysznic niż mój, a ja tam mam zamiar wypróbować swój Big Grin
zamiar? To na co Ty czekasz?
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości