• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZY SEX NA PRALCE POPRAWIA SAMOCZUCIE ?
#1
Smile
#2
hmm....... chyba kupie sobie pralke Tongue
#3
chyba kupie sobie seksSmile a pozniej pralkeSmile a moze odwrotnieSmile
#4
Jak chcialem Ci sprzedac pralke to nie chciales, teraz nie masz i pralki
...

i seksu Tongue
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#5
Mysle ,ze trudno tak jednoznacznie odpowiedziec,bo to w duzej mierze zalezy od tego ,czy pralka jest ladowana z gory ,czy moze z przodu i czy ma w programie wirowanie ( bardzo wazne --co potwierdza  gospodynie domowe)Czestotliwisc z jaka wiruje beben oznacziona jest litera "U"( ubroty)a obok podana jest liczba okreslajaca liczbe U(ubroty) w ciagu minety . Im wyzsza jest ta liczba tym satysfakcja z uzywania pralki wieksza.Potwierdzily to liczne wywiady jakie przeprowadzilem  wsrod znajomych praczek )           

                          Pozdrawiam jak zawsze z powazaniem  dortmund.( no moze nie zawsze  ale bardzo czesto)
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#6
każdy seks poprawia samopoczucie Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#7
(15-11-2007, 03:20)_divinity_ link napisał(a): każdy seks poprawia samopoczucie Smile
Nie każdy - kiepski je zdecydowanie pogarsza! Tongue
seks na pralce hmmmm.... Nie poprawia. Bo się myśli o potencjalnym prasowaniu które się właśnie wiruje  ;D
#8
Nie znoszę pralek,żelazek i kuchni >Sad Zdecydowanie wolę seks na łonie natury ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#9
Na pralce ? Hmmm chyba nie zaliczylem jeszcze. Pozatym zawsze kupujemy pralki, ktore szybko i dobrze wiruja ale przy tym malo wibruja. A tak pozatym to uwazam, ze trzeba rozroznic samopoczucie przed, w czasie i po sexie. Paleta mozliwych kombinacji doznan jest tak szeroka, ze nawet ani nie biore sie za to aby je wyliczac.
Do tego dochodzi jeszcze fakt, ze cienki zawodnik w tych sprawach jestem i zanim dociagac sie dam do pralki to po drodze mam 2 przedwczesne wytryski i chyba z 3 zaburzenia errekcji. Przykre ale prawdziwe.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#10
chcialem poruszyc jedna pominieta dotad kwestię:

O jakiej pralce mowa ?

1. Pralce ladowanej od frontu ?
2. Pralce ladowanej od gory ?
3. Pralce do zabudowy ?
4. A moze pralko-suszarki ?

Te ladowane od gory sa za male, zeby cokolwiek na nich uprawiac, no chyba ze przewrocimy je na bok.
Te od frontu, wydaja sie byc w porzadku, ale wszystko zalezy od glebokosci takiej pralki, a nie od ilosci obrotow, jak twierdza co po niektorzy.

Najlepszym rozwiazaniem wydaje sie byc pralko-suszarka, ze wzgledu na swoje rozmiary lub pralka do zabudowy - te zabudowac mozna blatem, a seks na blacie na pewno poprawia samopoczucie, jaki by nie byl Tongue

Z powazaniem
Ja.
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości