•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZY SEX NA PRALCE POPRAWIA SAMOCZUCIE ?
#61
(23-11-2007, 18:24)__Jules__ link napisał(a): [quote author=atka_ link=topic=206.msg6213#msg6213 date=1195827620]
[i][color=maroon]Waśnie div, dla chcącego... Tongue
A swoją drogą to chyba masz większy prysznic niż mój, a ja tam mam zamiar wypróbować swój Big Grin
zamiar? To na co Ty czekasz?
[/quote]
[i][color=maroon]Na sprzyjające warunki Tongue
#62
(23-11-2007, 18:22)__Jules__ link napisał(a): Koniecznie nalezy rowniez uwazac, zeby nie utopic partnerki....nawet najpiekniejsze kobiety nie wygladaja ladnie ginac w ten sposob. Cholernie nietwarzowy rodzaj pozegnania sie z ziemskim padolem.

Utopnienie się jest wręcz niemożliwe pod prysznicem. Najgorsze wg. mnie jest niebezpieczeństwo poślizgnięcia się na wspomnianym przez Ciebie mydle i uderzenie potylicą o brzeg muszli....bynajmniej nie morskiej. No ale nie od dziś wiadomo, że ludzie decydujący się na współżycie w łazience to twardziele żyjący na krawędzi  ;D ;D ;D
#63

no rzeczywiscie:-))) Klapki konieczne!
Dodatkowo nalezy usunac mydlo, na ktorym mozna sie niezle przejchac, bez  wzgledu na posiadanie czy tez brak antyposlizgowego obuwia ;D



[/quote]
Absolutnie Jula!!! Mydło być musi,nim się pięknie partnerkę namydla,dodatkowo co i rusz upuszczając to mydło,żeby partnerka się po nie schylała(nie,nie siedziałam w więzieniu) Tongue ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#64
[i][color=maroon]A czemu partnerka ma się schylać po to mydło? Partner jak się schyla to też fajne widoki są Big Grin
Div, ale moją wannę już wypróbowałam, super miejsce do seksu Tongue
#65
(23-11-2007, 19:54)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]A czemu partnerka ma się schylać po to mydło? Partner jak się schyla to też fajne widoki są Big Grin
Div, ale moją wannę już wypróbowałam, super miejsce do seksu Tongue
Acia ano po to żeby miała slicznie wypięty tyłeczek ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#66
[i][color=maroon]Monia, pod prysznicem w wersji standard 90? (w przypadku mojego prysznica 80)Tongue Zauważ, że jestem gabarytowo większa od Ciebie Tongue A wypiąć tyłeczek można nie schylając się przecież Smile
#67
(23-11-2007, 20:23)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Monia, pod prysznicem w wersji standard 90? (w przypadku mojego prysznica 80)Tongue Zauważ, że jestem gabarytowo większa od Ciebie Tongue A wypiąć tyłeczek można nie schylając się przecież Smile
No dobra no Tongue I nie taka znów dużo większa ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#68
stop stop
nadrabiam pisanie...

otóż...moj prysznic nadaje sie tylko na "macanki" - proba seksu tam, konczy sie zwaleniem "mazideł', urwaniem "rączki" prysznica i prawie połamaniem ścianek (przećwiczone  ;D )

tak wiec dupa dupa. nic z tego.
za to pralka - very ok Wink

kobieca: wystawianie przez dziurke - tak. tak. działa  Tongue tylko troche nienaturalna pozycja. ani na kleczaco, ani na stojaco. <przynajmniej sie miesnie ładnie ciwcza>
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#69
(23-11-2007, 19:44)monika_ link napisał(a): no rzeczywiscie:-))) Klapki konieczne!
Dodatkowo nalezy usunac mydlo, na ktorym mozna sie niezle przejchac, bez  wzgledu na posiadanie czy tez brak antyposlizgowego obuwia ;D
Absolutnie Jula!!! Mydło być musi,nim się pięknie partnerkę namydla,dodatkowo co i rusz upuszczając to mydło,żeby partnerka się po nie schylała(nie,nie siedziałam w więzieniu) Tongue ;D
[/quote]

Monis, pozostane jednak przy wlasnym zdaniu...
Namydlona kobieta zbyt latwo moze wymsknac sie facetowi z ramion upadajac na twarde kafelki  (nie daj Boze znajdowali sie wlasnie w jakiejs egzotycznej pozycji) i dopiero bedzie nieszczescie....
Mozliwych do odniesienia obrazen nie osmiele sobie nawet wyobrazic.

Juz dawno temu stwierdzono, ze najwiecej wypadkow w gospodarstwach domowych przytrafia sie wlasnie w lazience...
Pewnie nie bez powodu....  Zdaje sie, ze zyjemy w chetnym do eksperymentow spoleczenstwie:-)))))))
#70
(24-11-2007, 09:28)__Jules__ link napisał(a): Namydlona kobieta zbyt latwo moze wymsknac sie facetowi z ramion upadajac na twarde kafelki  (nie daj Boze znajdowali sie wlasnie w jakiejs egzotycznej pozycji) i dopiero bedzie nieszczescie....
Mozliwych do odniesienia obrazen nie osmiele sobie nawet wyobrazic.

Juz dawno temu stwierdzono, ze najwiecej wypadkow w gospodarstwach domowych przytrafia sie wlasnie w lazience...
Pewnie nie bez powodu....  Zdaje sie, ze zyjemy w chetnym do eksperymentow spoleczenstwie:-)))))))[/color]

Dlatego zupełnie wszystko należy robić zgodnie z zasadami BHP. Uważam, że słuszne byłoby wprowadzenie szkolenia BHP do kursu przedmałżeńskiego.  ;D ;D ;D
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości