•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZY SEX NA PRALCE POPRAWIA SAMOCZUCIE ?
#41
(20-11-2007, 14:17)dortmund link napisał(a): [quote author=BrotherFromMars link=topic=206.msg5923#msg5923 date=1195479054]
Siora, oddaj ta Franie na zlom, na niej sie tego nie da robic, bo mozna wpasc w dziure  ;D

..........i o to wlasnie chodzi zeby wpasc ... Tongue
[/quote]
dosc, mnie w raz w roku wystarczy z wpadaniem ;P
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#42
Wczoarj mialem sex na pralce. Do kitu ! Ciagle mi sie reka z siusiaka obsuwala od tego wirowania.  ;D
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#43
(22-11-2007, 17:06)Muschelsucher link napisał(a): Wczoarj mialem sex na pralce. Do kitu ! Ciagle mi sie reka z siusiaka obsuwala od tego wirowania.  ;D

kurde!
wyplułam herbatę na biurko!!

czubek!
hehehehe

Big Grin Big Grin Big Grin
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#44
Muszel Smile To ścisnij go mocniej!! Smile
Zaraz ...i nie sam ,kobietę zapros do zabawy.
Na dole pralki<nóżki> są takie okragle regulatory wysokosci.
Dla wlasnej przyjemnosci ,mozna zaburzyc symetrie nóżek <wysokosc>,wtedy pralka prawie konwulsji dostanie .

..i uwaga na kafelki ! - bo mozna potluc .Odsuńcie od sciany.

Muszel ,opowiedz nam jeszcze troche o tej sytuacji na pralce Smile
#45
[i][color=maroon]Mnie tam nie poprawił.  Smile Przy wyłączonej to było, a i szafka jakaś nad pralką wisiała i niewygodnie mi było, więc się przenieśliśmy w inne miejsce Big Grin.
A wiecie jak fajnie na wannie jest?Big Grin (ona klęczy na brzegach wanny, on ja stojąco od tyłu, mrrrrrrrrrr (pod warunkiem że ona nie spadnie do tej wanny bo potem sińce zostają)  Tongue
#46
(22-11-2007, 21:17)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Mnie tam nie poprawił.  Smile Przy wyłączonej to było, a i szafka jakaś nad pralką wisiała i niewygodnie mi było, więc się przenieśliśmy w inne miejsce Big Grin.
A wiecie jak fajnie na wannie jest?Big Grin (ona klęczy na brzegach wanny, on ja stojąco od tyłu, mrrrrrrrrrr (pod warunkiem że ona nie spadnie do tej wanny bo potem sińce zostają)  Tongue

to klęczenie to nie na mojej wannie raczej..bo jak se klęknę to ni chu chu nie sięgnę drugiego brzegu co by się przytrzymać  :-\
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#47

to klęczenie to nie na mojej wannie raczej..bo jak se klęknę to ni chu chu nie sięgnę drugiego brzegu co by się przytrzymać  :-\

[/quote]
[i][color=maroon]Na mojej też nie  Wink Leia, mniejszej wanny poszukaj Tongue
#48
KK a co Ci tam bede duzo gadal. W lazience bylem i mnie naszlo te se siadlem na pralke i zrobilem co mezczyzna zrobic musi i bylo po fakcie. Pralka sie trzesla a ja tez nie najmlodszy juz i do tego takiego polmiekkeigo ciezko utrzymac. Echhhhh nie bylo latwo ale jakos sobie rade dalem.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#49

(22-11-2007, 21:17)atka_ link napisał(a): wannie jest?Big Grin (ona klęczy na brzegach wanny, on ja stojąco od tyłu, mrrrrrrrrrr (pod warunkiem że ona nie spadnie do tej wanny bo potem sińce zostają)  Tongue[/b]

A jak na brzegach wanny to ja wolę zdecydowanie.. przodem i bez klęczeń ;P
#50
Wanna jest do kapania sie a nie do rozpusty.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości