•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZY SEX NA PRALCE POPRAWIA SAMOCZUCIE ?
#31
brotek ale ty jestes zboczony Tongue cielencinkooooooooooooo
#32
(18-11-2007, 12:51)_WHY_ link napisał(a): brotek ale ty jestes zboczony Tongue cielencinkooooooooooooo
No co ja zrobie, jesli na skrzyzwowaniu migaja pomaranczowe, to mi sie mokro robi i myle lewarek zmiany biegow z wlasnym siusiakiem
;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#33
(18-11-2007, 11:55)BrotherFromMars link napisał(a): [quote author=Cindy_ link=topic=206.msg5844#msg5844 date=1195312319]
Uwazam tez ze pralki sa do tych celow zbyt wysokie , to moze spowodowac iz partner zacznie sie irytowac . Jezeli partner zdenerwowany to i  seks byle jaki Tongue
Zmien partnera na wyzszego. Moim skromnym zdaniem nie wydaje sie zeby pralka byla za wysoka, chyba ze pomylilas urzadzenia AGD. Nie myl pralki z lodowka ;D
[/quote]

Twoim skromnym zdaniem? Wink Rozumiem , ze jeszcze nie wyprobowales , skoro nie jestes tego pewnien... Przetestuj  i odpowiedz nam na to nurtujace wszystkich pytanie "Czy sex na pralce poprawia samopoczucie"  Tongue

Wtedy zastanowie sie , czy warto zmieniac partnera  Wink

#34
(18-11-2007, 20:44)Cindy_ link napisał(a): [quote author=BrotherFromMars link=topic=206.msg5857#msg5857 date=1195376133]
[quote author=Cindy_ link=topic=206.msg5844#msg5844 date=1195312319]
Uwazam tez ze pralki sa do tych celow zbyt wysokie , to moze spowodowac iz partner zacznie sie irytowac . Jezeli partner zdenerwowany to i  seks byle jaki Tongue
Zmien partnera na wyzszego. Moim skromnym zdaniem nie wydaje sie zeby pralka byla za wysoka, chyba ze pomylilas urzadzenia AGD. Nie myl pralki z lodowka ;D
[/quote]

Twoim skromnym zdaniem? Wink Rozumiem , ze jeszcze nie wyprobowales , skoro nie jestes tego pewnien... Przetestuj  i odpowiedz nam na to nurtujace wszystkich pytanie "Czy sex na pralce poprawia samopoczucie"  Tongue

Wtedy zastanowie sie , czy warto zmieniac partnera  Wink


[/quote]
Probowalem, ale z wylaczona pralka ;D stad wiedza, ze nie jest to urzadzenie za wysokie
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#35
Krótko i na temat. POPRAWIA. ;D I na włączonej i wyłączonej. a i za wysokiej pralki też nie znalazłem. Tongue Wysoki jestem i ostatnio zacząłem szukać niskiej lodówki...  Wink
#36
Hmmm.... a ja nie wiem... nie praktykowałam i na to się raczej nie zanosi  8)
plum...
#37
Zbooczeeeńcyyyyyy :o Doniese uprzejmie Ojcu Derechtorowi, że nie macie koszul z dziurką ;D
przeczytałam i zgadzam sie całkowicie z jedną wypowiedzią, każdy seks poprawia, pod warunkiem , ze jest udany- inaczej tylko zażenowanieSmile)))
Na pralce, na dywanie, na schodach, przed wizjerem sąsiada ;D- nieważne, ważna fantazja i obopólna potrzebaSmile
Choć....w domu mam takiego grata, że przy wirowaniu sam odżeglowuje od ściany-mogłoby być interesujaco ;D
#38
Siora, oddaj ta Franie na zlom, na niej sie tego nie da robic, bo mozna wpasc w dziure  ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#39
Madziu kochanie moje!
to nie musi byc grat, zeby pralka sie od sciany odsuwala hihi
moja ostatnio to na srodku pralni sie znalazla hihi
Musze sie przyznac ze sex na pralce jeszcze nie mialam, ale uwazam ze nic straconego
Bussi
HuHu!
#40
(19-11-2007, 16:30)BrotherFromMars link napisał(a): Siora, oddaj ta Franie na zlom, na niej sie tego nie da robic, bo mozna wpasc w dziure  ;D

..........i o to wlasnie chodzi zeby wpasc ... Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości