•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZY SEX NA PRALCE POPRAWIA SAMOCZUCIE ?
#21
podoba mi sie pomysl ...zwlaszcza czasowo <ok>
powoli sie zaczyna ..i konczy na wirowaniu ..
tylko pralki wirowki  moge polecic  z "dlugimi" programami
a najlepiej jak by tak byly jeszce troche popsute te pralki 
..wiecej pozytku z tej zabawy Smile)
#22
No ok. Na razie nie mam ochoty na experymenty ale obiecuje, ze postaram sie w moim zyciu tego doswiadczenia na pralce doznac. Najlepiej w jakiejs pralni publicznej tak pod wieczor  bo wtedy jest tez dodatkowa stymulacja ryzykiem ze ktos moze to zdarzenie obeserwowac  ;D.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#23
Muschel!!!Ty spoczony człowieku Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#24
ten tego slifuś ja niemam ksiazeczkooof telefonicznych ale zato bajerancki taborecik morze byc ciooooo ?
#25
A ja wole w pralce, to odwirowywanie mnie kreci  ;D ;D ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#26
tak marsiku swinko ty moja ino bys odwirowywal a robic to nie ma komu pewnieee wez ty sie swintuchu do roboty Tongue
#27
(16-11-2007, 19:51)_WHY_ link napisał(a): tak marsiku swinko ty moja ino bys odwirowywal a robic to nie ma komu pewnieee wez ty sie swintuchu do roboty Tongue
Nie chce mi sie ;P
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#28
mnie wszelkie halasy rozpraszaja i trace rytm ;D

Uwazam tez ze pralki sa do tych celow zbyt wysokie , to moze spowodowac iz partner zacznie sie irytowac . Jezeli partner zdenerwowany to i  seks byle jaki Tongue
Jest tyle innych fajnych miejsc...
Wink
#29
(17-11-2007, 18:11)Cindy_ link napisał(a): Uwazam tez ze pralki sa do tych celow zbyt wysokie , to moze spowodowac iz partner zacznie sie irytowac . Jezeli partner zdenerwowany to i  seks byle jaki Tongue
Zmien partnera na wyzszego. Moim skromnym zdaniem nie wydaje sie zeby pralka byla za wysoka, chyba ze pomylilas urzadzenia AGD. Nie myl pralki z lodowka ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#30
(15-11-2007, 17:10)kk link napisał(a): ...mozna sie tez opleść oświetleniem choinkowym.
Gdy pralka wejdzie w faze wirowania Smile...Partner bedzie mial dodatkowe efekty wizualne.

Epogeum osiągniemy poprzez przelaczenie trybu stalego w oswietleniu -na migający.


Wink
A mnie od zboczencow zwyzywali ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości