Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska - Belgia, wysokie zwycięstwo czy kolejne narodowe rozczarowanie ?
#1
Witam,
jaki wynik obstawiacie, co myślicie o meczu ?

Ja obstawiam 2-0 dla naszych a bramki saganowskiego i ebiego, ewentualnie może jeszcze Krzynu coś dołoży.
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#2
jak ich trema nie zje jak chocby podczas meczu z Kazachstanem (...przynajmniej do momentu gdy Benhaker wyjał wtyczke z gniazdka :-)) to powinni spokojnie wygrac... milo by było jakby powtorzyli wynik z MŚ w Hiszpani ...co prawda nie ma Bonka ale 3:0 mysle jest zadowalajace dla kazdego kibca bialoczerwonych ...
#3
ja ide po bandzie....4:1 dl nasSmile i wielkie swieto na trybunach, oraz w calym kraju, bo to bedzie pierwszy awans do mistrzostw europy, w wielkim styluSmile))
#4
Zaden ze mnie patriota Polska 1:3 Belgia
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#5
  Ech rzeczywiscie zeby tylko ta trema nie zwiazala im nog... Chociaz mysle ze przy prawie 50-tysiecznej widowni w "kotle czarownic" damy IM rade 3:1  Smile

  POLSKAAA  BIALO-CZERWONI
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#6
2:1

2 x ebi
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#7
Ech chłopaki ;D Wiem,,że mnie za chwilę ukrzyżujecie,ale ostatnio jak napisałam,że nasi wygrają to przegrali,więc teraz stawiam na wygraną przeciwników czyli Belgii czy nie wiem kogo(i już nie żyję) Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#8
Polska MUSI wygrac...jej mam nadzieje, ze nie poniosa kleski z przedstawicielami bezapelacyjnie najgorzej ubranego narodu na calym swiecie  >Sad :Smile

przynajmniej 4:0
#9
he Big Grin

wytypowałam
zwycięstwo
dwie bramy dla nas
dwa razy ebi
tylko ten jeden na belgii mi nie wyszedł...i dobrze Big Grin


yyeaaaahhh Big GrinBig Grin
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#10
Aa? znaczy - wygrali nasi, tak??

(monia, i ja tez juz nie zyje Tongue )

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości