Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No wiec ja mowie - : " BYE " .... :)
#1
No coz, nie znam wszystkich tutaj ale z pewnoscia bede tesknic za czatem ... i co niektorymi z Was Tongue

Tak wiec wspominajcie mnie milo ... bo kto wie, czy zadna zablakana kula mnie nie trafiBig Grin

Milo bylo, sie skonczylo...

Pa... wpadne za miesiac... o ile jeszcze moj komputer bedzie dzialac... Tongue
#2
Dziegielq - wojaku nasz mily Wink

Trzymaj sie tam i zagladaj do nas - wszystkiego najlepszego, a jak Ci tam dadza popalic, nastrasz ich Erotem, hihi. W razie czego ruszymy do kontrnatarcia i odbijemy z rak 'wroga' Big Grin

Buziaki
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#3
Tajest, i zbanujemy!!!!  >Sad
Dzięgiel, wracaj szybko, jedz dużo i tłusto, nie garb się, myj zęby dwa razy dziennie, zmieniaj skarpetki i nie daj się głupim trepom!
Buziaki Smile
#4
Daj jakis adres kontaktowy , bedziemy slac dlugie listy i kartki swiateczne Wink

Trzymaj sie i uwazaj na siebie.
#5
Baczność! równaj! w prawo zwrot ! Smile

Trzymaj się ciepło i wytrwały bądź..No i wracaj szybko ,bo będę tęsknić Lukaszku Smile Buzi.
#6
Bądź dzielny i dumny. Będziemy Cię wspierać myślami.

Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg. Dz.U.1992.77.386 - Przysięga wojskowa. Ustawa z dnia 3 października 1992 r. o przysiędze wojskowej.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#7
Nah, macie fotke przed wojskiem a jak wroce to dam po wojsku Tongue.... kto wie moze i w mundurze Big Grin <Zeby> ....

Trzymaj PusiakTongue

[Obrazek: 12306776di8.jpg]
#8
(03-11-2007, 20:50)Dziegiel link napisał(a): Nah, macie fotke przed wojskiem a jak wroce to dam po wojsku Tongue.... kto wie moze i w mundurze Big Grin <Zeby> ....

Trzymaj PusiakTongue

złapałam Tongue

w mundurze też ma być i to musowo ! Smile nie wymigasz się, nie daruję...  Tongue
trzymaj się tam cieplutko i bądź dzielny.... i wracaj szybko do nas !!!
#9
do zobaczenia Dz :*****

nie daj się tam! wracaj szybciutko Smile

no i fota w mundurze obowiązkowo!!!
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#10
Dz  :'( TonguePP wracaj szybko ;-))) czekamy ;-) pozdr ;p
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości