Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna i drzwi
#1
Cześć! Chciałem się z wami podzielić namiarem na firmę sprzedającą, montującą i serwisującą okna, drzwi, bramy garażowe, rolety i żaluzje zewnętrzne. Tutaj  https://domarchitekta.pl/ jest ich oferta, warto też zapisać sobie maila biuro@domarchitekta.pl W Warszawie i okolicach to ciężko o lepszą ofertę
#2
Ja szukam okien pasywnych
#3
Jakie okna do domu glinianego?
#4
Kiedy już mówimy o oknach to moim zdaniem bardzo fajnym rozwiązaniem jest to aby wiedzieć również co na nich powiesić. Myślę, że rolety są bardzo fajnym rozwiązaniem i jak widziałem na tej stronie www to właśnie tam ciekawie opisano to ile one mogą kosztować.
#5
Najważniejsza jest termoregulacja
#6
Jeśli mieszkacie w Grudziądzu, to mogę wam polecić świetną firmę https://www.k-bro.pl/grudziadz/ która montuje rolety i moskitiery, bardzo sprawnie działają, dzięki temu rolety działają niezawodnie przez lata.
#7
jaka oferta?
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}hotel Krynica Zdrój
#8
Kiedy chodzi o okna to wydaje mi się nadal, że niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć na jakie w końcu rolety wewnętrzne się zdecydować. Właśnie dlatego ja polecam każdemu bardzo ciekawy wpis https://wnetrze360.pl/rolety-dzien-noc-d...nowe-okna/ gdyż to w nim opisano kwestię posiadania rolet dzień i noc oraz to czy warto jest je mieć.
#9
ktoś z niego korzystał?
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne.htm
#10
Kiedy tak naprawdę jeszcze mówimy o samych oknach to ja również jestem zdania, ze bardzo dobrym rozwiązaniem jest wiedzieć jak prawidłowo zamontować moskitierę. Myślę, że bardzo dokładnie o tym napisano w https://familyrollo.pl/blog/jak-prawidlo...moskitiere i ja jestem zdania, ze takie rzeczy są po prostu ważne.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości