Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy macie dywany w łazienkach?
#1
Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad kupnem dywanu do łazienki i muszę przyznać, że już nawet znalazłem sobie jeden z takich który mi się podoba. Chcę go kupić w sklepie https://homecarpets.pl/76-dywany-do-lazienki i na pewno to zrobię. Jednak chciałbym na początku się zapytać, czy wy również posiadacie dywany w łazienkach?
#2
Nie mam, ponoć to siedlisko bakterii
#3
Kiedy jeszcze chodzi tak naprawdę o same łazienki to dla mnie dość istotną kwestią jest to aby mieć możliwość zawsze porządnego wyczyszczenia kabiny prysznicowej. Myślę, że świetnie o tym napisano na stronie https://www.bialelaki.pl/jak-utrzymac-ka...czystosci/ i jak najbardziej taka wiedza może być niezwykle przydatna.
#4
Nie, ponoć takie dywaniki są siedliskiem bakterii i grzyba
#5
Nie mam, obrzydliwe są Smile
#6
Wiele osób odradza posiadanie dywaników w takich miejscach
#7
Ogólnie jeśli chodzi jeszcze o same łazienki to muszę dodać, ze ja również jakiś czas temu czytałem co nieco o problemach w toaletach w lokalach usługowych. Myślę, że warto jest o tym przeczytać na stronie https://www.polskibiznes.info/jak-poradz...ne-metody/ i jak najbardziej takie kwestie są po prostu bardzo ważne.
#8
W sumie gdy chodzi jeszcze o same łazienki to ja jeszcze chciałbym dodać, że niezwykle ważną sprawą dla mnie było zamontowanie umywalki nablatowej. Na całe szczęście udało mi się przeczytać o tym fajny wpis w https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/zas...nablatowej i muszę dodać, że takie sprawy są po prostu ważne.
#9
Nie mam, nigdy nie myślałem nawet o dywanie w łazience.

__________________
Panele podłogowe w Kaliszu
#10
Tylko mały dywanik, żeby nie poślizgnąć się wychodząc z wanny.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości