Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłumaczenia dokumentów
#1
Cześć wszystkim. nie wiem czy już mieliście kiedykolwiek zlecać tłumaczenia dokumentów, ale jeśli jeszcze nie to ja również chciałbym polecić jak dla mnie najlepsze biuro tłumaczeń. Chodzi mi mianowicie o https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia/...okumentow/ i jestem zdania, że na pewno będzie zadowoleni z jakości tłumaczeń.
#2
Ważne, żeby były poprawne
#3
jak je zweryfikować?
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}

Okna drewniane
Dom Architekta
Ulica: Monte Cassino
Nr lokalu: 10
Kod pocztowy: 01-121
Miasto: Warszawa
NIP: 5272853995
REGON: 380312742
Adres e-mail: biuro@domarchitekta.pl
Telefon kontaktowy: 502252535
#4
to są trudne tłumaczenia
#5
To prawda takie tłumaczenia są dość trudne, ale jak najbardziej wielu osobom są one bardzo przydatne. Jeśli jeszcze ktoś jest nimi zainteresowany to moim zdaniem warto jest zapoznać się z ofertą tłumaczeń z języka angielskiego https://dogadamycie.pl/jezyki-tlumaczen/angielski/ gdyż one są bardzo często wybierane.
#6
Ja szukam dobrych tłumaczeń tekstów z dziedziny wojskowości
#7
Do tego trzeba dobrej ekipy tłumaczy
#8
Ok jeśli jeszcze chodzi o te kwestie językowe to myślę, że warto jest również polecić kolejny fajny artykuł. Mianowicie na stronie https://turbotlumaczenia.pl/blog/jakie-s...zyki-obce/ dokładnie zostało opisane to jakie są najbardziej przyszłościowe języki obce i właśnie moim zdaniem tych warto jest się uczyć.
#9
Jakie tłumaczenia są najtrudniejsze?
#10
W sumie nie wiem jakie tłumaczenia mogą być najtrudniejsze, ale zdecydowanie na tej stronie bez najmniejszego problemu możemy zlecić tłumaczenia z języka ukraińskiego. Podoba mi się bardzo rozwiązanie, że bez problemów wykonamy je online oraz przez całą dobę.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości