Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pranie dywanów
#11
Z jakich środków czystości korzystanie przy praniu dywanów? Przeglądam właśnie stronę ze środkami czystości I-posprzątane https://i-posprzatane.pl/ i niestety nie mogę niczego konkretnego znaleźć. Proszę o podrzucenie nazwy produktu, postaram się sam doczyścić dywan Big Grin
#12
W sumie to już nie raz tu mówiliśmy o plamach na dywanach i z tego co czytałem w https://homecarpets.pl/blog/post/15_domo...m-z-dywanu- to faktycznie są sprawdzone domowe sposoby na usuwanie plan z dywanów. Myślę, że takie informacje są bardzo ważne i właśnie dlatego ja również bardzo chętnie je czytam.
#13
Takie sprzątanie przemysłowe wymaga odpowiedniego podejścia i profesjonalnego sprzętu. Nie da się tego robić z odkurzaczem i mopem, kiedy mamy do czynienia z ogromną powierzchnią. Tutaj pomocna może być specjalistyczna maszyna do sprzątania hal i dużych przestrzeni, znajdziecie je na tej stronie https://sklep.cleanway.pl/106-maszyny-cz...zbierajace - to jeden z lepiej wyposażonych sklepów z tego typu urządzeniami.
#14
Na szczęście posiadam w domu odkurzacz piorący i robię to samemu. Smile
#15
W sumie warto jest jeszcze przeczytać kolejny ciekawy wpis https://homecarpets.pl/blog/post/129_jak...-jest-pies ponieważ jak widać wybór dywanu gdy mamy w domu psa jest ważny. Ja właśnie teraz na takich rzeczach się skupiam i muszę przyznać, że są one dość ważne.
#16
polecam zajrzeć na stronę https://www.ooe.pl/uslugi-i-firmy/sprzatanie dużo firm oferujących usługi sprzątania w tym pranie dywanów
#17
Może wystarczy zaprać samą plamę.


-------------------------------------
szkolenie z pierwszej pomocy
#18
jak często trzeba?
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}producent zbiorników
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości