Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chemia do sprzątania
#1
Hej wszystkim. Na pewno każdy z nas stara się regularnie sprzątać i ja również teraz wiem jak istotną sprawą jest to aby korzystać z dobrych środków. Właśnie niedawno nawet czytałem na stronie https://calde.pl/blog/ekologiczna-chemia-do-biura jak ekologiczna chemia do biura sprawdza się w takich sytuacjach.
#2
Ekologiczna chemia to brzmi dziwnie
#3
No tak brzmi to dziwnie, ale myślę, że również są niektóre środki jak np. pleksiglas dzięki którym jesteśmy w stanie nawet usunąć graffiti. Takie środki czystości potrafią być oczywiście skuteczne jeśli są stosowane zgodnie z zaleceniami.
#4
Ja mam zapas takich środów
#5
Mi coś takiego nie jest potrzebne
#6
W sumie samo używanie takich środków jest faktycznie czymś ważnym, ale moim zdaniem również warto jest wiedzieć co nieco na temat prania dywanów. Mi udało się niedawno natrafić na doskonały wpis https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/czy...po-praniu/ z którego dowiedziałem się czy dywan się kurczy po praniu.
#7
Kiedy jeszcze chodzi o samą kwestię czystości czy sprzątania to na pewno fajnie jest wiedzieć w jaki sposób można przeprowadzić skutecznie dezynfekcję mieszkania czy domu. Do tego służy niezawodny zamgławiacz termiczny i wiem po sobie jak bardzo skuteczny on potrafi być.
#8
To jakiej używamy chemii do sprzątania ma ogromne znaczenie. Ja na przykład bardzo dużo środków czystości zamawiam tu https://eurochemia.com/99-srodki-czystosci , bo mają wybór duży a i ceny spoko. Naprawdę się opłaca
#9
Wydaję mi się, że niektórych powierzchnie nie doczyścisz ekologiczną chemią.
#10
A co do mycia wanny?
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości