•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co warto zobaczyć, gdzie warto być - czyli: CO, GDZIE, KIEDY
#61
a my sobie staliśmy "od dupy strony" spokojnie bez ścisku i walki o przetrwanie oglądając wsio na telebimie... wejść też było o wiele łatwiej od ul. Moniuszki
#62
No my też jesteśmy zachwyceni, ja chcę żeby komunizm jeszcze raz upadł i żeby był taki koncert! Big Grin
Tylko te pielgrzymki ludzi i tłok to była faktycznie masakra...
Ale hiciory ratowały sprawę : Dzisiaj rano miałam chrypę jak nie wiem co Tongue
#63
http://www.krakowskienoce.pl/noc-teatrow/

Od jutra Noc Teatrow w Krakowie.Plan i godziny na stronce.
W razie czego Smile do zobaczenia - ja tam będę Smile

No-To-PA !
#64
Te filmy warto zobaczyc  mimo ,ze robione po niemiecku  Wink


Expedition Antarctica: Die Huberbuam im ewigen Eis



http://www.youtube.com/watch?v=kbe49oWLt...re=related

Am limit

http://www.youtube.com/watch?v=D4S-hCMcF...PL&index=7



jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#65
noc teatrów była super...szkoda że do Krakowa jest taki kawał drogi Sad w związku z tym przez ograniczenia czasowe nie mogłem zobaczyć wszystkiego co miałem w planach...duże wrażenie wywarła na mnie wystawa plakatów...lata 70-80 to moje dzieciństwo a więc wspomnienia itd... Smile ...nie można się było rozerwać i być w kilku miejscach na raz...a więc wybory wybory...czasem lepsze czasem gorsze...tym gorszym był "Proces" Kafki ( szybka ewakuacja )...a lepszym - zwieńczenie imprezy na rynku staromiejskim podczas występu Teatru Ognia Mandragora
#66
26czerwca.Wianki Krakowskie gwiazda wieczoru w tym roku bedzie L.Kravitz (Nie wiem czy dobrze pisze)
tradycyjnie panny rzucaja wianki do wody,sztuczne ognie,dobra muzyka i towarzystwo..
dwa tygodnie temu byla parada smokow tez ciekawe widowisko w krk..(info:youtube)
ps. Matka z Ojcem,macie kopa ze nie powiedzieliscie ze bedziecie w krk,tez bylem na nocy muzeow..jak co roku z reszta !!!
Pozdrawiam
Ex[PL]OSiVe
#67
A panny z "odzysku" tez mogą rzucać wianki? Big Grin
naprawdę jaka jestem nie wie nikt
#68
Ukaszq Smile Nastepnym razem zamow bardziej znosną pogodę  ;D i niestety nie bylam z tatusiem Smile
Najbardziej podobal mi sie "Krakus" koncert - widowisko wg C.K. Norwida i K. Wojtyły.
Swietne bylo czarno biale kino na wolnym powietrzu ,promujace wystawę Europa Europa " Na okrąglo: 1989–2009”
Wystawa  odbywa sie w Hali Stulecia we Wrocławiu
3 czerwca – 5 sierpnia 2009.
Wroclawianie -łączcie sie !

ps .Grac nocą we frisbee na rynku - bezcenne Wink




#69
Ok Mama,nastepnym razem zamówie ;D
Na wiankach wystapi vavamuffin i jakis zespol indo-pop
z wrocka..
Kasiu36 - jako krakowiak moge zatwierdzic to czy mozesz czy nie ;D tylko musisz najpierw zaprosic mnie na jakiegos drinka w krk
lol ;D Hhe zart ofkors kazdy moze ;D
Pozdrawiam
Ex[PL]OSiVe
#70
www.filmowastolica.pl

8)
Big Grin
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości