•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wamagania.
#61
(15-12-2007, 21:05)ursulka link napisał(a): Pisząc gdzie chciałabym tą listę widzieć, miałam na myśli jakiś dział, który będzie na pierwszy rzut oka widoczny. Mnie nie przyszłoby do głowy szukać jej w "Warunkach korzystania z serwisu POLChat.pl". Bardziej spodziewałabym się tam zasad dotyczących wykorzystania serwisu w celach nie- i komercyjnych.
To znaczy co do  miejsca w jakim to zostalo umieszczone, to tylko tak dodatkowo , na marginesie,    to wszystko bedzie w przyszlosci tak jak wlasnie powinno byc na pierwszy rzut oka tu.. --  http://www.polchat.pl/faq.php  A ze chwilowo jest niedostepne, wiec  admin  zajal sie tym i spisal to dla Nas specjalnie  w jednym miejscu.

w sumie mozna  to bylo odrazu wpisac tam gdzie powinnno  byc, ale ok, narazie wazne  ze w ogole jest.
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#62
(04-12-2007, 01:29)alinka_Vijaya link napisał(a): Jak się to dzieje, że taki pokój jest pod stałym nadzorem sopa kida ? Jak to możliwe by sop w chwili gniewu odbierał w tym pokoju fuulopa, komuś kto jest cząstka historii polskiego BDSM.? Jak się to dzieje, ze sop może każdej wizyty w pokoju kogoś zbanowac nie uzgadniając ani nie uzasadniając swoje decyzji ? Jak się to dzieje, że decyduje za przebywających opów podrywając tym samym ich autorytet ? Jak się to dzieje na podstawie jakiego przywileju sopa, że kolejne próby nawiązania rozsądnej współpracy nie przynoszą efektu i to sop ma zawsze racje ?  Jakimi zaletami wykazuje się sop kid, ze pomimo tylu (choćby tu, na forum polczatu) skarg nadal funkcjonuje jako nietykalny ?

dokladnie to samo moge napisac o opach
i dokladnie te same pytania zadac
myslisz, ze doczekam sie odpowiedzi?
#63
Furman, Ty to możesz zadać i setki innych pytań.
A nawet powinieneś.
Coby bardziej się zorientować w temacie, bo zdaje się od niedawna do SMC zaglądasz, więc skąd niby miałbyś wiedzieć, o czym mówisz? Chyba, że jedziesz klasycznie: dostałem kopa więc złe opy, be opy, brzydkie i guupie opy, kto jeszcze jest przeciw opom palec do budki !
#64
(16-12-2007, 13:31)ursulka link napisał(a): Furman, Ty to możesz zadać i setki innych pytań.
dziekuje za przyzwolenie
to mile z twojej strony

(16-12-2007, 13:31)ursulka link napisał(a): A nawet powinieneś.
Coby bardziej się zorientować w temacie, bo zdaje się od niedawna do SMC zaglądasz,
wystarczylo przeczytac pare ciekawych watkow, zeby wystarczajaco sie w temacie zorientowac (domysl sie ktorych)
jesli zas o smc chodzi, to faktycznie od niedawna, nie jest to zbyt ciekawy pokoj
zajrzalem tam z czystej ciekawosci, po przeczytaniu tych interesujacych watkow

coby pisze sie oddzielnie, czyli co by
zakladam, ze wiedzialas o tym, tylko zapomnialo ci sie spacje wcisnac

(16-12-2007, 13:31)ursulka link napisał(a): więc skąd niby miałbyś wiedzieć, o czym mówisz?
no to akurat, to dokladnie wiem
jak rowniez wiem, ze mam racje

(16-12-2007, 13:31)ursulka link napisał(a): Chyba, że jedziesz klasycznie: dostałem kopa więc złe opy, be opy, brzydkie i guupie opy,
co prawda, to prawda
dodalbym jeszcze: aroganckie, zadne wladzy, wredne i upierdliwe, itp. itd.

(16-12-2007, 13:31)ursulka link napisał(a): kto jeszcze jest przeciw opom palec do budki !
do budki, to kiedys na piwo sie chodzilo, a palce to do ....
widocznie juz to sie zmienilo
#65
(20-12-2007, 19:08)pan_furman link napisał(a): coby pisze sie oddzielnie, czyli co by
zakladam, ze wiedzialas o tym, tylko zapomnialo ci sie spacje wcisnac
Coby (pot. żeby, aby) piszemy lacznie, jak podaje Wielki Slownik Ortograficzny PWN.
Dodatkowe info:Pisownia łączna cząstek -bym, -byś, -by, -byśmy, -byście ze spójnikami.

(20-12-2007, 19:20)pan_furman link napisał(a): ciekaw jestem kto ustala ten regulamin?
moim zdaniem powinni to robic urzytkownicy
Natomiast "użytkownicy" piszemy przez Ż z kropka.

"to akurat, to dokladnie wiem
jak rowniez wiem, ze mam racje" - ze zacytuje mego przedpisacza.

Jesli moge cokolwiek dodac do tego koncertu zyczen, to chcialabym, coby użytkownicy, ktorzy czerpia frajde z ortograficznego czepiactwa, sami wczesniej opanowali zasady polskiej pisowni.  ;D

#66
(20-12-2007, 22:04)1000twarzy_ali link napisał(a): Coby (pot. żeby, aby) piszemy lacznie, jak podaje Wielki Slownik Ortograficzny PWN.
Dodatkowe info:Pisownia łączna cząstek -bym, -byś, -by, -byśmy, -byście ze spójnikami.
no cusz, trudno siem ze slofnikiem nie zgodzic


(20-12-2007, 22:04)1000twarzy_ali link napisał(a): Natomiast "użytkownicy" piszemy przez Ż z kropka.
zlapalas mnie, jak widzisz i najlepszym moze sie przytrafic

(20-12-2007, 22:04)1000twarzy_ali link napisał(a): Jesli moge cokolwiek dodac do tego koncertu zyczen, to chcialabym, coby użytkownicy, ktorzy czerpia frajde z ortograficznego czepiactwa, sami wczesniej opanowali zasady polskiej pisowni.  ;D
a ja bym chcial co by wszystkie opy regulaminu przestrzegali
#67
(21-12-2007, 19:33)pan_furman link napisał(a): a ja bym chcial co by wszystkie opy regulaminu przestrzegali
A opy to z kolei rodzaju nijakiego sa (podobnie, jak chlopy), zatem nie ci opy przestrzegali, ale te opy przestrzegały. Tongue

Mysle, ze przestrzegaja, zwlaszcza w pokojach glownych, wiec to zyczenie z gatunku "chcialbym, by ziemia krecila sie wokol slonca". Chyba nie wyobrazasz sobie, ze opem zostaje ktos, kto nie przestrzega regulaminu?

Ale aby wiedziec, czy przestrzegaja, czy nie, dobrze wczesniej zasady zachowywania sie na Polczacie znac i dopiero na tej podstawie oceniac operatorow.
#68
(21-12-2007, 20:09)1000twarzy_ali link napisał(a): A opy to z kolei rodzaju nijakiego sa (podobnie, jak chlopy), zatem nie ci opy przestrzegali, ale te opy przestrzegały. Tongue
fakt, ze nijakie to une som
jesli zas rodzaju sie tyczy, to zdaje sie, ze tym razem ty sie nie popisalas
chlop, to jest on, nie ono, zatem jest rodzajem meskim
op=operator tez rodzaj menski
z kolei baba jest rodzajem zenskim
opka=operatorka jest rodzajem zenskim

co to tam wczesniej wspominalas o tym wytykaniu bledow?
pytam, bo cus mnie z glowy ulecialo

(21-12-2007, 20:09)1000twarzy_ali link napisał(a): Mysle, ze przestrzegaja, zwlaszcza w pokojach glownych,
ty myslisz, a ja wiem, ze nie wszystkie opy/opki przestrzegaja
chyba, ze wywalanie "bo tak mi sie podoba" jest zgodne z regulaminem


(21-12-2007, 20:09)1000twarzy_ali link napisał(a): Chyba nie wyobrazasz sobie, ze opem zostaje ktos, kto nie przestrzega regulaminu?
opem zostaje ktos kto nim nie jest
i napewno do momentu zostania opem regulamin przestrzega
gorzej jak mu/jej po dostaniu waaadzy, woda sodowa uderza
a to akurat jakos latwo mi sobie wyobrazic

(21-12-2007, 20:09)1000twarzy_ali link napisał(a): Ale aby wiedziec, czy przestrzegaja, czy nie, dobrze wczesniej zasady zachowywania sie na Polczacie znac i dopiero na tej podstawie oceniac operatorow.
opy nie sa jakimis nadludzmi, wiec tak jak kazdego
mozna na kazdej podstawie oceniac
#69
(21-12-2007, 20:55)pan_furman link napisał(a): [quote author=1000twarzy_ali link=topic=180.msg7375#msg7375 date=1198256987]
A opy to z kolei rodzaju nijakiego sa (podobnie, jak chlopy), zatem nie ci opy przestrzegali, ale te opy przestrzegały. Tongue
fakt, ze nijakie to une som
jesli zas rodzaju sie tyczy, to zdaje sie, ze tym razem ty sie nie popisalas
chlop, to jest on, nie ono, zatem jest rodzajem meskim
op=operator tez rodzaj menski
z kolei baba jest rodzajem zenskim
opka=operatorka jest rodzajem zenskim[/quote]
Poprawna forma liczby mnogiej rodzaju meskiego od chlopa to ci chlopi.
A jesli juz chlopy to te i te chlopy podlegaja odmianie wlasciwej rodzajowi nijakiemu i zenskiemu. Podobnie rzecz sie ma z opami.
Czy za Toba chlopie trzeba chodzic, jak uczniowie za Budda i ze slownikiem uczyc zasad pisowni?
Nie zebym sie chciala czepiac, ale deko glupio wyglada, jesli sam masz problemem ortograficzno-interpunkcyjno-gramatyczny i na sile poprawiasz innych, przekonujac, ze masz racje.

Skoro uwazasz, ze ktos Cie wyrzuca z z jakiegos pokoju z powodu wlasnego widzimisie, zglos sie ze skarga do fulloperatora, jesli rzecz dotyczy sopa, to do devvila i przestan kwekac w kazdym temacie. A jezeli juz musisz, to przynajmniej napisz konkretnie o co Ci chodzi. Nie sadze, by ktokolwiek chcial sie wiklac w jalowe spory z osoba, ktora najwyrazniej ma jakis problem, ale nie potrafi go zdefiniowac.   

No co za maruda.  :Smile
#70
wdzieczny bym ci byl multi_faces, jakbys napisala w jakiej szkole gramatyki cie uczono
rodzine bym uprzedzil, by dzieciakow tam nie posylali
http://so.pwn.pl/lista.php?co=ch%B3op

chłop -pa, C. -pu, -pie; ci -pi, te -py, -pów

jak widzisz prawidlowa liczba mnoga jest rowniez "te chlopy"
ale, zeby to wiedziec, to nie trzeba bylo spac na lekcjach gramatyki
poza tym moze bys tak zapytala kogos bystrzejszego
jaki to jest rodzaj ten nieszczesny "chlop"

jesli zas o przyklady opow/opek chodzi
to jednym z takich przykladow jestes TY
i dobrze o tym wiesz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości