•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wamagania.
#11
(23-11-2007, 20:25)_Floo link napisał(a): (...)

Jeden z sopow bywa roznież mało przyjemny, dla uzytkowników pokoju do ktorego ja chadzam...chodź nie jest tam szefem, to zachowuje sie jak kogut, nawet op moze wyłapac bana, moze w jednej chwili stracić uprawnienia...oj napatrzyłam sie juz na niejedno...stad moje poszukiwania...
Floo, Pchelko, Ty moje najdrozsze stworzenie....
A po jaka cholere jako "zwykly userek" bawisz sie w polityke?
Naprawde nie masz realnych problemow?

Buzia:-))
J.

Lepiej upiecz tego ciasta i zapros mnie na kawe... Oddam Ci moje realne problemy jako bonus...
Ja Ci zajecia nie zaluje:-))))
#12
Julcia bo jestem cholernie dociekliwa, zyje mi się dobrze, jestem szczęsliwa i nie mam realnych problemów...
No i chce wiedzieć dlaczego dzieje sie tak a nie inaczej...

Myślisz ze to polityka, nie, moim zdaniem dociekliwość...

No ale kazdy patrzy inaczej na pewne sprawy ;D

PS
Apropo cisat, podaj termin i wpadaj a ja bede gotowa....odwirtualnie sie troche Big Grin zapraszam  ;D
#13
OK Judymie walcz pod moim sztandarem....
Oddam Ci moje problemy, a Ty dociekaj...
Od razu wiedzialam, ze masz zlote serducho
#14
Apropo wypowiedzi Rapa....komu władze?


jaką władze...? etykieta, czy 10 przykazań to nie władza, jeśli user jest obligowany to czemu nie inni...?
#15
(23-11-2007, 12:49)Anetchen link napisał(a): Jak najbardziej powinien byc regulamin rowniez dla opow, jasno i zwiezle napisany.
ktory bylby przestrzegany na calym portalu polchat,  oczywiscie zmodyfikowany dla poszczegolnych pokoji wedle potrzeb.
Takie "dziesiec przykazan" ktore  moga byc rozbudowane przez pokoje.

Jest Netykieta i myślę, że to wystarczy bo jest tam zapisane naprawdę wszystko. No, prawie wszystko. NIkt nikogo nie będzie prowadził za rączkę, operator nie jest zwolniony od MYŚLENIA, więc wobec tego  czego netykieta nie obejmuje niech działa własnym rozumiem bądź pyta fullów, masterów, sopów...
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#16
(26-11-2007, 19:24)fekal link napisał(a): [quote author=Anetchen link=topic=180.msg6174#msg6174 date=1195811347]

Jak najbardziej powinien byc regulamin rowniez dla opow, jasno i zwiezle napisany.
ktory bylby przestrzegany na calym portalu polchat,  oczywiscie zmodyfikowany dla poszczegolnych pokoji wedle potrzeb.
Takie "dziesiec przykazan" ktore  moga byc rozbudowane przez pokoje.

Jest Netykieta i myślę, że to wystarczy bo jest tam zapisane naprawdę wszystko. No, prawie wszystko. NIkt nikogo nie będzie prowadził za rączkę, operator nie jest zwolniony od MYŚLENIA, więc wobec tego  czego netykieta nie obejmuje niech działa własnym rozumiem bądź pyta fullów, masterów, sopów...
[/quote]

Jak najbardziej masz racje, ale mysle ze poprzednicy  proszac  o taki regulamin konkretny dla opow  potrzebuja poprostu konkretow ktorymi moga sie podeprzec w przypadku gdy w jakims pokoju  jakis z opow  zlamie taki regulamin.

Wiem doskonale ze regulamin napisany dla uzytkownikow polchatu tyczy sie rowniez opow .. bo oni  sa niczym innym jak  rowniez uzytkownikami,     
jezeli  o mnie osobiscie chodzi ani ja nie potrzebuje regulaminu ani moi uzytkownicy pokoju, od lat dogadujemy sie  i kazdy wie doskonale co mu wolno a czego nie, osobom  pierwszy raz nas odwiedzajacym, uswiadamiamy co jest na miejscu a  co nie...i albo akceptuje albo do nas  nie przychodzi, nie ilosc a jakos sie liczy.
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#17
Wszelakie uregulowania bywaja zbedne, kazdy z pokoi ma wlasne, aczkolwiek wszedzie gdzie sprobujesz "dzgnac" opa, nie jest waznym czy masz racje czy tez nie. Tam siedzi zakompleksiony czlowiek z odrobina wladzy.

Patrz byly premier
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#18
ad. BrotherFromMars ... Ja mam wiele rzeczy ale czego jak czego , to kompleksów za grosz wręcz odwrotnie Wink

ad. wątku, ktory sie rozwinął... W moim pokoju i w pokojach "stowarzyszonych" istnieje spisany regulamin mówiący co to jest op, jakie ma prawa i jakie obowiązki, bez zbędnej szczegółowości. Z grubsza pasuje do tego co poprzednio opisywała Anetchen. Bywały sytuacje, gdy okazywał sie przydatny w sporach dla wszystkich zainteresowanych stron, choć praktycznie zawsze spór przekształcał sie w spór o interpretację zasad. Przyznam też bez bicia, że bardzo często interpretacja "najwyższego rangą" opa okazywała sie dziwnym zbiegiem okoliczności tą obowiązującą. Czyli troche według zasady "op ma zawsze rację a jak nie ma racji to patrz punkt poprzedni".

Jednakże ja mam nieodparte odczucie, że Floo nie chodziło jedynie o regulamin dla "zwyczajnych" opów, bo z tym sobie pokoje jakos radzą, choć i o tym warto podyskutować.
#19
No no Rapi ciepluchno... ;D
#20
A co do wypowiedzi BrotherFromMars , op to user i człowiek, ma czasem też złe dni, wiem jak trudno sie opuje, jak jest sie fullem pokoju i musisz podjąc decyzje kto ma racje...

Nie czepiam sie opow, ale sa przypadki gdzie ktoś naprawde  przegina, dlatego dociekam, iż powinna być etykieta rownież dla nich, moim zdaniem wystarczy kiedy beda sie stosować do etykiety usera, ale jak zapanować nad osoba ktora uwaza sie za ,,BOGA''...

Dziekuje
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości