•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Swieto deprechy czyli 1 listopada
#31
(23-10-2007, 17:01)lullaby link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=176.msg4809#msg4809 date=1193123607]

Jedno wam ludziska tez jeszcze powiem: Lepiej powiedziec pare razy za czesto "kocham cie" niz przegapic okazje aby to powiedziec (oczywiscie trzeba tak tez odczuwac a nie latac i gadac o tak sobie)
A o kogo w tym wypadku chodzi?
[/quote]

przyjaciół
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#32
Divi, skąd ta pewność że o przyjaciół jemu chodziło?:>
#33
dobra ugasze te iskierke ktora moze sie w pozar zamienic :-)

musch poniekad nawiazał (swiadomie czy tez nieswiadomie ) do ksiedza twardowskiego ...''Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy'' i chodziło mu o wszystkich bez wyjatku zapewne:-) dodal przezornie ze ma to sens kiedy to płynie z serca a nie np z maniery (np jaka panuje wsrod nastolatkow :-)) ...heh pewnie tutaj inna iskra powstanie ... łesia rodzinke w to wmiesząła a divi dośc prostolinijnie zauwazyła ze skoro rodzinka juz jest to pozostaja przyjaciele:-) a pewnosci nie ma nikt nawet autor ... czy nie zyjemy np w matrixsie:-)
#34
Mowic mozna i trzeba tym, ktorych sie kocha. Czy to wazne kto to jest ?
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#35
dziekuje m....Smile
własnie o to mi chodzilo....rodzine wymienila eski, to dodalam jeszcze przyjaciol, bo milosci do rodziców, w sumie, raczej sie nie udaje, a ta druga milosc...niektorzy niestety tak...

bardzo szanuje i cenie to co powiedzial Ks. Twardowski
faktycznie, czasami za pozno przypomina nam sie, ze czegos komus nie powiedzielismy, badz mowilismy to za rzadko...
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#36
(23-10-2007, 18:06)Muschelsucher link napisał(a): Mowic mozna i trzeba tym, ktorych sie kocha. Czy to wazne kto to jest ?

Zgoda..mówić trzeba słowami i czynami..Smile
#37
za miesiac znow swieto umarlychSmile
pozdrawiam ich wszystkich!
#38

w tym roku na tenże czas daję nogę dalekooooo. mam nadzieję przegapić moment.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#39
A ja mam nadzieję tego momentu nie przegapić właśnie... I że to nie będzie moment, a wartościowe, spokojne i zadumane dwa dni. I że uda mi się odciąć od plastikowych kwiatów, grających zniczy i przeklinania w korkach Wink
Wyciszenia życzę. Sobie, i wszystkim, którym tego potrzeba.
#40
A ja wiem, że znów przeżyję ten czas na nowo, tak jak się dzieje każdego roku od 18 lat, kiedy wspominam Tatę ...
Bez depresji, bez łez, ale za to z pewnym wzruszniem i zadumą.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości