Ankieta: Czy techni powinien byc opem?
Tak
33.33%
6 33.33%
Nie
61.11%
11 61.11%
Dziekuje, nie wnikam
5.56%
1 5.56%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy techni powinien byc opem
#31
(30-03-2008, 13:43)BrotherFromMars link napisał(a): Zuza, czytaj prosze. Link zostal wyslany na masteropa

Więc nie widzę sensu dalszej dyskusji, tu na Forum.
Z pewnością Masterop się do Waszego problemu ustosunkuje.

Temat zamykam.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#32
Zuz, przepraszam poprosilam f o chwilowe odblokowanie tematu - musze tu sie wypowiedziec.

Moi Drodzy,

znacie adres master-erot@op.pl
I rzeczywiscie, przyszedl mail 20.3.br - nie ustosunkowalam sie do niego i za to przepraszam.
Jednak przepraszam tylko czesciowo: poniewaz NIE BEDE odpowiadac na maile, ktore nie sa podpisane!!!
A ten nie byl ( i poprzedni z 14.3. rowniez nie).

Tu, w tym watku, ja nie widze nadal konkretnych zarzutow. I stwierdzam, ze NIE DOSTALAM ZADNEGO MAILA z linkiem na niestosowne zachowanie techniego.

Ale macie w jednym racje: zbyt duzo bylo poblazania ze strony niektorych opow i zbyt duza dowolnosc (tak to nazwijmy) zachowania niektorych userow na czacie.

To sie zmieni. Beda bezpardonowe kopy i bany - opow, jesli na to zasluza, jak rowniez userow.

Jedna kwestie chcialabym wyjasnic jeszcze tu, jako ze nie mam zamiaru odpowiadac na wyzej wspomniane maile, dopoki ów 'ktos' nie raczy sie podpisac swoim nickiem:
1. Osiolecek nie ma opa przynajmniej juz o 5-6 miesiecy. Niedopatrzenie polega na nieusunieciu tego w watku Operatorzypokoju Erotyczny
2. tachomet jest starym bywalcem i pojawia sie, choc sporadycznie
3. Tanya jest starym bywalcem i pojawia sie, choc rzadko
4. Gdyby to bylo takie proste znalezc dobrego opa - nie byloby problemu, ale problem jest
5. Opy sa - od kiedy jestem adminem - wybierane przez inne opy: wg bywania na czacie, wg udzielania sie na nim, wg zachowania
6. Czat sie zmienia, mowie o userach przychodzacych, ale z pewnoscia nie zgodze sie na to, by opem byl ktos, ktos sie nie potrafi zacho9wac.. np. na zlotach..

I to tyle w tym temacie - a jesli osobnik/osobniczka, ktry/ktora popelnila oba maile ma chec na moja odpowiedz, niech sie podpisze nickiem.

Owszem, ja rowniez jestem zniesmaczona, moi Drodzy, i chyba czas najwyzszy wyciagnac z tego konsekwencje.

O ktorych zostaniecie powiadomieni w osobnym watku.

Zuza, zamknij prosze ten watek.

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości