Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wodzirej Pokoju 30_latki
#1
Information 
Czołem  Smile

Wchodząc do Naszego pokoju, możecie zastać często tam przebywającego 3majFason lub Santoro. Na pewno mieliście okazję Go spotkać lub nawet rozmawiać  Big Grin Tak, właśnie ta osoba jest wodzirejem tego pokoju i osobą lekko zakręconą, ale gadatliwą i pomocną jeżeli chodzi o sprawy np. związane z podstawowym ustawieniem bota na PolfanieBig Grin 

Zawsze możecie liczyć na linki z dobrą muzyką, zabawne zdjęcia czy nawet romantyczne  Wink Zresztą, co tu dużo pisać, wpadnijcie i sami się przekonajcie jaki jest  Tongue
Jestem fajny Smile 
#2
Zapraszamy na pokój Smile Jak na razie jest tam dość kameralna liczba osób jednak liczymy, że dzięki Wam to się zmieni i pokój zacznie tętnić życiem. Z chłopakami na pokoju można pośmiać się i porozmawiać też na poważne tematy. A to wszystko w klimatach dobrej muzyki którą zapodaje Santoro. Aaaa i zapomniałabym jest tam jeszcze taka wiedźma jak ja Big Grin
#3
Zaraz wiedźma, delikatnie malowana lala Big Grin haha
Jestem fajny Smile 
#4
Jednak muszę ostrzec wszystkich przed logowaniem się na Pokoju 30_latki, bo można tam spotkać czasami również i mnie, a to jak zabawa z ogniem .....Reasumując tylko dla odważnych i o mocnych nerwach Big Grin
#5
Normalnie lew wśród lwic Big Grin
Jestem fajny Smile 
#6
Bardzo miło witam, no mnie też na pokoju 30_latki można często spotkać, a tak poza tym życzę wam wszystkim jak zawsze przemiłego dnia, a także wieczoru nawet pod śliczną ekliptyką gwiazd i pozdrawiam. <333 : ) ^_*
#7
Thank you for your sharing,That's pretty cool.
website seo
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości