Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pozycjonowanie Przemyśl i okolice
#11
Ogólnie samo pozycjonowanie na pewno jest dobrym działaniem marketingowym lecz moim zdaniem również warto jest wiedzieć co nieco na temat social mediów. To jak dobrać właściwie hasztagi do marki firmy napisano w https://aplikacjabiznesowa.pl/2021/11/17...-do-marki/ i myślę, że taka wiedza będzie dla wielu osób bardzo cenna.
#12
Polecam zapoznać się z ofertą firmy Estima Group, korzystam z nich dla pozycjonowania w Nowym Sączu - https://estima.group/digital-marketing/s...nowy-sacz/ przyznam, że dostarczają konkretne efekty i jestem mega zadowolony! Szczerze polecam Smile
#13
Nie ma znaczenia skąd będzie firma
#14
Ja dopiero co zaczynam się o tych sprawach uczyć ale jestem zdania, że wiele ciekawych informacji na pewno można znaleźć na różnych blogach. Niedawno udało mi się natrafić na bardzo ciekawy wpis https://absolutions.com.pl/czym-jest-serp/ gdzie doskonale wyjaśniono czym są SERP oraz jak się je sprawdza.
#15
Ja się na tym nie znam
#16
W sumie w tym temacie jak dla mnie również bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć dokładnie na czym tak naprawdę polega influencer parenting. Sam czytałem o tym we wpisie na stronie https://biznews.com.pl/biznes/22493-infl...to-takiego i już dziś wiem o wiele więcej na czym de facto on polega.
#17
Ogólnie nawiązując do poprzednich wpisów wiem dokładnie jak ważną sprawa jest to aby wiedzieć również jakie grafiki są ważne do używania w social mediach. Na pewno bardzo fajnie o tym napisano w https://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/izs...cial-media i jestem wręcz przekonany, że takie informacje potrafią być niezwykle potrzebne.
#18
Polecam nie kierować się tym gdzie placówkę ma firma pozycjonująca stronę. Nie to jest ważne, najważniejsze są umiejętności oraz doświadczenie ekipy. Obecnie większość rzeczy załatwia się zdalnie, tak wieć placówka stacjonarna ma najmniejsze znaczenie.

Jeśli szukacie dobrej firmy dla obsługi strony sklepu internetowego, polecam kontakt z nimi:
https://itcenter.pl/oferta/biznes-w-inte...ternetowe/

Posiadaja ogromne doświadczenie oraz powinni zadbać na przykład o kwestie bezpieczeństwa.
#19
Jest masa takich firm. Wystarczy poszukać w google i porównać oferty.

Podłogi sklep Kalisz
#20
jak z efektami?
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}palety jednorazowe
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości