Ocena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wsparcie Polfanu na Patronite - najczęściej zadawane pytania
#1
Drodzy Użytkownicy,

docierają do nas głosy sugerujące, że dla niektórych z Was forma wsparcia przez Patronite nie jest do końca jasna. Tutaj publikujemy listę pytań i odpowiedzi, która z czasem będzie aktualizowana.

Nie wiesz jak wesprzeć? Zobacz nasz poradnik wideo "krok po kroku" >

 • Czy wsparcie na Patronite wiąże się z finansowym "uwiązaniem" się na kilka miesięcy? Chcę Wam po prostu zrobić przelew!
  Nie! Przy wybraniu opcji przelewu tradycyjnego (w Patronite należy wybrać opcję "T-Pay"), wpłata Patrona jest jednorazowa - wykonujesz zwykły przelew na wybraną kwotę pomnożoną przez wybraną przez Ciebie liczbę miesięcy. Czyli w praktyce: przy wybraniu progu 10 zł/miesiąc i najkrótszego możliwego okresu wsparcia 3 miesięcy zapłacisz jednorazowo 30 zł. Nie jest więc to żadna odnawialna/samościągalna subskrybcja w przypadku przelewu!

 • Dlaczego wybraliście Patronite, a nie jakiś prostszy sposób wsparcia (np. SMS)?
  Na początku chcielibyśmy Cię przekonać, że wpłata na Patronite wcale nie jest skomplikowana. Nagraliśmy instrukcję wideo krok po kroku: kliknij i zobacz.
  Wybraliśmy ten serwis z kilku powodów: jest sprawdzony i bezpieczny, oferuje bardzo niskie prowizje oraz pozwala w prosty sposób zarządzać darowiznami w przypadku konieczności odprowadzenia przez nas podatku. Nie oferuje on jednak płatności SMS-em ze względu na wysokie prowizje operatorów - przy wpłacie 5 zł na Polfan, musielibyście w rzeczywistości zapłacić ok. 9 zł! Oprócz tego, z takiej metody nie mogłyby skorzystać osoby z zagranicy.

 • Jak dokonać wpłaty jeśli nie mam konta w polskim banku (np. mieszkam za granicą)?
  Możesz skorzystać z wpłaty przelewem wybierając opcję "Druczek płatności/przelew z innego banku". System wyświetli Ci tytuł przelewu (najlepiej go przekopiować - kod musi być taki sam) oraz numer rachunku (czyli IBAN - w bankach zagranicznych musisz dodać przez nim dopisek "PL" by określić kraj docelowy, np. "PL123456789..."). Pamiętaj by poprawnie przeliczyć walutę na złotówki i uwzględnić ewentualne koszty przelewu!
  Prostszym rozwiązaniem, jeśli posiadasz, jest skorzystanie z PayPal'a. Subskrybcję możesz anulować w każdym momencie po zalogowaniu na Patronite.
#2
bardzo ciekawe.
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}https://www.ogarnijogrod.pl/
#3
Jak już ktoś wspomniał o ogrodzie to ja również jestem zdania, ze jego posiadanie jest bardzo fajną sprawą. Dla mnie również bardzo ciekawie w artykule https://www.podlane.pl/blog/jak-prawidlo...j-trawnik/ wyjaśniono to jak wygląda sprawa związana z nawożeniem trawnika. Poniekąd są to dość ważne sprawy.
#4
(25-01-2022, 19:48)REPORTOWICZ napisał(a): Jak już ktoś wspomniał o ogrodzie to ja również jestem zdania, ze jego posiadanie jest bardzo fajną sprawą. Dla mnie również bardzo ciekawie w artykule https://www.podlane.pl/blog/jak-prawidlo...j-trawnik/ wyjaśniono to jak wygląda sprawa związana z nawożeniem trawnika. Poniekąd są to dość ważne sprawy.

Ja również mam swój ogródek z grządkami i trawnikiem. Na prawdę sprawia mi wielką przyjemność praca w ogrodzie. Czuję, że przy niej tak na prawdę odpoczywam i zapominam o całym świecie. Jest to dla mnie idealny sposób spędzania wolnego czasu.


_______________
http://piaseckibhp.pl/nadruki/
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości