Ankieta: Na kogo glosujemy?
PiS
7.50%
3 7.50%
PO
42.50%
17 42.50%
LiD
22.50%
9 22.50%
PSL
0%
0 0%
Samoobrona
0%
0 0%
LPR
0%
0 0%
inne ugrupowanie
2.50%
1 2.50%
nie glosuje
25.00%
10 25.00%
Razem 40 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak wybory to i ankieta
#51
ups
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#52
Owszem, przyznaję się, że czytuję stronę "racjonalisty" i ne ukrywam inspiracji tam zawartmi tekstami. Są przemyślane i konkretnie sprecyzowane. Umeszczając tutaj refleksje na powżysze tematy sugerowałam się wieloma wypowiedziami, także moich znajomych i nie powiem, że nie podparłam się też tym, co przeczytałam na portalach internetowych. Wiem, że wiedza nie polega na bezmyślnym cytowaniu innych, niemniej jednak na przekazywaniu tego, co myślą i robą inni. Jeśli ktoś uważa inaczej i czuje się urażony moimi wypowiedziami, przepraszam. I nic tu nie ma do rzeczy moje wykształcenie. I tak, przyznaję się - pisuję też w innych miejscach w sieci.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#53
3 !!!
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#54
(18-10-2007, 23:05)_divinity_ link napisał(a): hmm mentalnosc  Polakow widac, chociazby po naszej ankiecie
wiecej osob w ogole nie pojdzie glosowac, niz tych, ktorzy oddadza glos na LiD
i juz pomijajac poglady polityczne, to oddanie glosu na LiD NIE JEST oddaniem glosu PiSowi
czyli  jest przeciwstawieniem sie obecnemu rzadowi, na ktory wszyscy psioczą

ale spoko spoko. marudzic beda wszyscy, pozniej  Wink

p.s. no chyba, ze te dziesiec osob, ktore nie ida glosowac to: eff, srbk,blink, musch, lilly, jula, cindy,feli, dort i asso....to sie wtedy by zgadzalo  Wink Wink

juz tak nie wybrzydzaj:-) dałbym ze dwie falchy za taki prawdziwy wynik:-)
a wygladałby on tak
PO ok 56%
LID 33
PIS 11
frekwencja wyborcza ...ponad 64% ! :-)
apropos ciekawe te porownanie lidu z nie-frekwencja:-)
#55
(18-10-2007, 23:05)_divinity_ link napisał(a): hmm mentalnosc  Polakow widac, chociazby po naszej ankiecie
wiecej osob w ogole nie pojdzie glosowac, niz tych, ktorzy oddadza glos na LiD
i juz pomijajac poglady polityczne, to oddanie glosu na LiD NIE JEST oddaniem glosu PiSowi
czyli  jest przeciwstawieniem sie obecnemu rzadowi, na ktory wszyscy psioczą

ale spoko spoko. marudzic beda wszyscy, pozniej  Wink

p.s. no chyba, ze te dziesiec osob, ktore nie ida glosowac to: eff, srbk,blink, musch, lilly, jula, cindy,feli, dort i asso....to sie wtedy by zgadzalo  Wink Wink

Chcialbym zauwazyc, ze oddanie glosu na PO rowniez jest przeciwstawieniem sie PISiOR`om, to tylko Kwas probuje wciskac ze jedyna alternatywa jest LiD.
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#56
jasne jasne burzasty
nie neguje
oczywiscie, ze glosowanie na PO jest glosem "przeciw" PiS
podalam to tylko i wylacznie dlatego,  ze sama bede na LiD glosowac Big Grin
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#57
(19-10-2007, 14:59)_divinity_ link napisał(a): jasne jasne burzasty
nie neguje
oczywiscie, ze glosowanie na PO jest glosem "przeciw" PiS
podalam to tylko i wylacznie dlatego,  ze sama bede na LiD glosowac Big Grin

no widzisz ? znow nie mamy o czym gadac Smile

A juz zaczynalem Cie lubic TonguePPP
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#58
(19-10-2007, 15:22)ups link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=125.msg4605#msg4605 date=1192795192]
jasne jasne burzasty
nie neguje
oczywiscie, ze glosowanie na PO jest glosem "przeciw" PiS
podalam to tylko i wylacznie dlatego,  ze sama bede na LiD glosowac Big Grin

no widzisz ? znow nie mamy o czym gadac Smile

A juz zaczynalem Cie lubic TonguePPP
[/quote]

hehehhehehe
ależ właśnie teraz mamy
spróbuj mnie przekonać do PO  Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#59
nie przekonam Cie Smile nawet nie bede probowal - nie mam szans

natomiast PO tez nie jest partia na ktora glosowalbym w ciemno, po prostu ze wszystkich partii na naszej scenie politycznej PO jest WEDLUG MNIE najlepsza

a argumentowac nie mam ochoty, za duzo tych dyskusji, debat ostatnio bylo, teraz czekam tylko na wyniki

peace ! Big Grin
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#60
pewnie, ze mnie nie przekonasz Tongue

a dla niezdecydowanych

http://latarnik.gazeta.pl/compass/


mi wyszło prawidłowo. zgodnie z poglądami. LiD Smile

burzasty? powiedz, jak zrobisz.
bardzo ciekawi mnie co Ci wyjdzie, po skonfrontowaniu odpowiedzi na pytania, z programami partii Smile

reszte rowniez zapraszam do zabawy.
zaznaczam jedynie, ze tam sa bardzo konkretne pytania, ktore wymagaja konkretnych odpowiedzi i troszke szerszego pojecia o polityce.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości