Ankieta: Na kogo glosujemy?
PiS
7.50%
3 7.50%
PO
42.50%
17 42.50%
LiD
22.50%
9 22.50%
PSL
0%
0 0%
Samoobrona
0%
0 0%
LPR
0%
0 0%
inne ugrupowanie
2.50%
1 2.50%
nie glosuje
25.00%
10 25.00%
Razem 40 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak wybory to i ankieta
#41
pozostajac w temacie ....
http://www.youtube.com/watch?v=ELpmmeT69...ted&search=
#42
Nie wydaje się Wam, że pojęcie kultury politycznej, to pozornie zestawienie dwóch rozbieżnie znaczących wyrazów? Kulturą polityczną są postawy, wartości i wzory zachowań uczestników życia publicznego. Tym samym kultura polityczna wiąże się nieodzownie  z elitą rządzącą, władzą. Tak, kultura polityczna oczywiście dotyczy polityków, ale zawiera w sobie również nas, wyborców. Naszą świadomość obywatelską.  Ja, jako obywatel cały czas czekam na dobrze opracowaną strategię marketingu politycznego, która stanie się metodą komunikacji politycznej – pozbawioną apatii i bufonady. Będąca zestawem technik, które sztaby wyborcze zaczną wykorzystywać do stworzenia odpowiedniego obrazu kandydata wśród jego elektoratu. Niech jest to marketing w pełni komercyjny, ale niech jest skuteczny. Niech gra rolę w nim cena i marka kandydata. Bo tego wciąż mi brak. Klasy i wybierających i wybieranych.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#43
Taki maly przyklad mojej kultury politycznej  ;D
http://pl.youtube.com/watch?v=saqI3tjHzCU
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#44
W sumie powinno byc w kulinariach...

Przepis na niedzielną kaczkę:

Składniki:
Jedna karta do głosowania
Jedna urna wyborcza
długopis

Przepis:
Postawić krzyżyk zdala od kaczki, wrzucić do urny, aż jej sie nie
upiecze Smile

Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#45
juhuuuuuuuuuuuuuuuu

jeszcze tylko 4 dni PISiOR`ow !!!
ZACZYNAMY ODLICZANIE :

4
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#46
Obyś sie nie pomylił, migacz Smile
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#47
Chyba tu najlepiej to pokazać... znalezione na www.chomiks.com  8)

[Obrazek: fetchfile.php?file=770]
plum...
#48
hmm mentalnosc  Polakow widac, chociazby po naszej ankiecie
wiecej osob w ogole nie pojdzie glosowac, niz tych, ktorzy oddadza glos na LiD
i juz pomijajac poglady polityczne, to oddanie glosu na LiD NIE JEST oddaniem glosu PiSowi
czyli  jest przeciwstawieniem sie obecnemu rzadowi, na ktory wszyscy psioczą

ale spoko spoko. marudzic beda wszyscy, pozniej  Wink

p.s. no chyba, ze te dziesiec osob, ktore nie ida glosowac to: eff, srbk,blink, musch, lilly, jula, cindy,feli, dort i asso....to sie wtedy by zgadzalo  Wink Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#49
Głosować czy olać? Jeżeli głosować to na „mniejsze zło" czy na kogoś bez szans?

Obecnie - społeczeństwo polskie uważa  polityczną elitę za ludzi nieudolnych i nieuczciwych. Traktujemy wybory jak żenującą farsę i to nie dlatego, że są one nieuczciwe, a dlatego, że ludzie obdarzani przez wyborców zaufaniem  systematycznie nas zawodzą, Niestety, mamy państwo, w którym każdy gracz, próbuje samodzielnie dyktować reguły gry.
Decyzja o tym, aby nie głosować, oznaczać może  brak zainteresowania tym, co będzie dalej. Udział w tym „cyrku”  zaś, że nadal chcemy,  aby wybory były wyborami. I wierzymy, że przyniosą (tym razem!) „wymierne efekty”.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#50
(18-10-2007, 23:11)zuzanka link napisał(a): Głosować czy olać? Jeżeli głosować to na „mniejsze zło" czy na kogoś bez szans?

Obecnie - społeczeństwo polskie uważa  polityczną elitę za ludzi nieudolnych i nieuczciwych. Traktujemy wybory jak żenującą farsę i to nie dlatego, że są one nieuczciwe, a dlatego, że ludzie obdarzani przez wyborców zaufaniem  systematycznie nas zawodzą, Niestety, mamy państwo, w którym każdy gracz, próbuje samodzielnie dyktować reguły gry.
Decyzja o tym, aby nie głosować, oznaczać może  brak zainteresowania tym, co będzie dalej. Udział w tym „cyrku”  zaś, że nadal chcemy,  aby wybory były wyborami. I wierzymy, że przyniosą (tym razem!) „wymierne efekty”.

Ostatnio czytalam artykul w sieci i Twoj post wydal mi sie znajomy. np to
Cytat:Współczesne społeczeństwo polskie uważa całą klasę polityczną za zbiór ludzi nieudolnych i nieuczciwych. Wielu traktuje wybory jak farsę i to nie dlatego, że są one nieuczciwe, a dlatego, że ludzie obdarzani kredytem zaufania przez wyborców systematycznie zawodzą....



Oryginal/calosc mozna przeczytac na stronie: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4104


Po osobie, ktora jest dumna ze swoich 4 fakultetow mozna spodziewac sie wiecej.
No chyba, ze publikujesz swoje artykuly w sieci pod pseudonimem.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości