•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Katarzynki" 24 listopada
Kochani,
bardzo dziękuję za cudowną imprezę! daaaaawno się tak nie ubawiłam! Smile Smile
Stroje boskie, muzyka rewelacja!

A "Franek Kimono" w wykonaniu naszych Panów, mnie do łez doprowadził  ;D ;D

bardzo dziękuję za życzenia (oby się choć połowa spełniła, to będę szczęśliwa), piękne kwiaty (ślicznie na stole wyglądaja) i w ogoooooooooole duża buźka!!

mam nadzieję, że do zobaczenia niedługo Smile

div


Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Ja chce jeszcze raz!!!.
Tylko, ze tym razem zostane do konca. Zoha pewnie nie zdzierzy tak dlugo, ale ja Was kiedys musze zobaczy upie... znaczy sie pod wplywem chcialem rzec;P
(27-11-2007, 16:12)Osiolecek link napisał(a): Ja chce jeszcze raz!!!.
Tylko, ze tym razem zostane do konca. Zoha pewnie nie zdzierzy tak dlugo, ale ja Was kiedys musze zobaczy upie... znaczy sie pod wplywem chcialem rzec;P

wystarczy, że my Was widzieliśmy Tongue Tongue
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Ja powiem tylko tak  Big Grin Dziekuje ;D i mam dosc imprez z wami <mam slabe serce>
ale powiem tak szczerze ze te Katarzynki byly lepsze niz seks Big Grin Big Grin to tyle

P.S. BTW sie spisal jak najlepsiejszy DJ na swiecie

Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
(26-11-2007, 10:53)f link napisał(a): wracajac do przyjemniejszych rzeczy: Smile a Ci, ktorzy chcieli byc (bardzo!), ale ich nie bylo z powodow.. logistycznych tez nie dostana? zoss. nie badz taka. Sad
No tak, na mnie znowu Tongue Nie ja to wymyśliłam przecież Tongue Ale zasada mi się podoba Smile
diobra, Mili Moi, będe sie skandalicznie wzruszać publicznie, choć babcia godali, że twardym trza być, nie miętkimTonguePPP
Ale co mi tam...przez lat...(eee nie powiemTongueP) babci nie słuchałam i nie najgorzej na tym wyszłamSmile)
Tak więc- dobrzy, otwarci ludzie, piwo do przyjęcia, muzyka nawet do leżenia pod stołem, ogólnie imprezaaaaaaa szaaampaaaańskaaaa :-*
Co prawda nastąpił moment, w którym zgubiłam buty i...włosy (Osiełeeeeek Tongue), ale summa summarum dotarłam ze wszystkim do domuSmile
Dziękuuujeee pieknieeeee ;D
Kiedy jakieś jeszcze jubileusze??? Czas podtrzymać bankrutujące PKPSmile))
Całusy wszystkim, moje Wy MilakiSmile))

Ps. Aż se awatarka zmieniłam-taki ostanie na pamiątkęSmile))
[i][color=maroon]Więc ja jako obecna duchem, nieobecna ciałem z powodów niektórym znanych mogę liczyć na fotki, tak?
Ok, w takim razie proszę o niewysyłanie nikomu nieobecnemu na imprezie fotek, na których jestem. I tyle.
O ile dobrze pamiętam to fotki nie są wysyłane do osób które nie były na zlocie...no chyba, że zasady się zmieniły. Jeśli tak to My tez ja i Sagi też prosimy o wycięcie nas z fotek jeżeli mają byc wysyłane do osób które nie były
" ...if I die riding a motorcycle, I died doing something I truly enjoy and that I live for. I died doing something I heve loved most of my life. I died doing something that made me more of a person, not less..."
dolaczam sie do prosby zoffki Smile
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości