•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Katarzynki" 24 listopada
moze warto bys wyjasnila te sprawe poza forum?

to, ze ktos Cie wyrzucil musialo miec swoj powod, moze warto sie nad tym zastanowic, zamiast zmuszac reszte, ktora zreszta niekoniecznie chce,  do czytania o Twoich osobistych wycieczkach/zalach(nawet ironicznie ujetych)/problemach*.


*niepotrzebne skreslic

.

wracajac do przyjemniejszych rzeczy: :) a Ci, ktorzy chcieli byc (bardzo!), ale ich nie bylo z powodow.. logistycznych tez nie dostana? zoss. nie badz taka. :(
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy byli za życzenia i super zabawę, tak fajnych Katarzynek to jeszcze chyba nie byłoSmile))
Dziękuję też za życzenia na forum,telefoniczne, smsowe, gg-adowe itp Smile

p.s.
Lady D, nie staraj nam się nam z całej siły zepsuć atmosfery poKatarzynkowej, robisz jakieś wielkie zamieszanie swoją osobą i tym, że podobno zostałaś wyproszona... Dziwne, że większość w ogóle nie kojarzy takiej sytuacji... Przeczytaj PW, którą Ci wysłałam.
Pozdrawiam.
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
Spóźnione ale szczere...
Wszystkim Katarzynkom,Kasiom i Kasiulkom samych słonecznych dni i uśmiechów na twarzy :-*
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
Również dziękuję za fajną zabawę i za spotkanie. Miło mi było Was poznać. I jeszcze raz najlepsze życzenia dla Katarzynek  :-*
Kochani Smile wielkie dzieki za obecnosc i za zyczenia Smile

Wielkie podziekowania dla BTW za niesamowitą oprawe muzyczną.
Za pomoc w organizacjiSmile

Wszystkim ,ktorzy sie przebrali-chylę nisko czoloSmile
Bardzo dziekujemy tez za datki ,ktore na dniach beda policzone i suma  bedzie Wam przedstawiona.
Impreza byla przednia ,bawilam sie z dzika rozkoszą.

Dzikuje Smile
Kochani!

Serdecznie dziekuje za super impreze - bylo zarąbiscie, normalnie!
A teraz troszke konkretow:
Osob obecnych: sztuk 66 (komisyjnie policzone dnia nastepnego)
Zebralismy dla Domu Samotnej Matki w Legionowie - UWAGA, UWAGA!!! PLN 666 !!!!!!!!!!!!!!
Jestescie wielcy - wszystkie Katarzynki i Bigos (znaczy, tego, BiGirl, hehe) dziekuja Wam bardzo bardzo!
W najblizsza sobote Tanya i ja pojedziemy do Legionowa - zawieziemy troszke ciuszkow i zrobimy zakupy za polowe zebranej kwoty, tj za PLN 333. Postanowilismy komisyjnie, ze zakupimy detergenty, pieluszki dla maluchow, troche kosmetykow, typu mydla, szampony, etc.

Pozostala kase - PLN 333 zachowamy, zeby moc im takze zrobic troszke zakupow - juz glownie spozywczych - na Swieta, a wiec, wedlinki, i takie tam, slodycze dla Maluchow.
O wszystkim bedziemy Was informowac na biezaco - oczywiscie rachunki rowniez beda do wgladu Smile

Teraz, jesli chodzi o fotki: dysponuje juz fotkami od Qbka, kk, Tanyi i moimi. Czekam jeszcze na wszystkie fotki od Veci i Pita, i pozostalych osob, ktore robily zdjecia.
Bardzo prosze o info mailem od osob, ktore nie zycza sobie byc 'udostepniane' fotkowo. Moj mail: kathiuszka64@gmail.com
Czekam na te informacje do czwartku, 29.11.2007
Po tym terminie fotki beda rozsylane do wszystkich osob, ktore byly obecne na imprezie. Mysle, ze beda rowniez osoby, nie majace nic przeciwko, jesli osoby niedojechane, lub sila wyzsza nieobecne, takze zobacza te fotki. Jesli ktos z obecnych na sobotnich Katarzynkach sobie tego nie zyczy - rowniez prosze o @.

Konczac - bardzo, bardzo, bardzo dziekuje Wyglodzonemu, vel By_The_Way'owi, za mega-oprawe muzyczna - to chyba pierwszy zlot, z ktorego wyszlam o 3ciej nad ranem, a nie bylam ostatnia Wink

Co do sprawy wyproszenia osob.. dowiedzialam sie o tym post factum - bardzo szkoda, ze tak sie stalo.. Mysle, ze to dlatego, ze byliscie pierwszy raz i nikomu nie powiedzieliscie, kto, co i jak.. Inaczej tak by sie nie stalo. Dla wyjasnienia: Casablanka jest milym przybytkiem, ale powiedzmy... cieszy sie tzw 'slawa lokalna', dlatego na nasza prosbe drzwi zostaly zamkniete i rzeczywiscie osoby nieznajome, ktore nie powolaly sie na polczat, badz konkretne nicki byly niewpuszczane.. Szkoda tym wieksza, ze ja tam kocham poznawac nowe osoby.. Mam nadzieje, ze sie jednak nie zniechecicie - tylko nastepnym razem: natychmiast dryfowac do ludzi i sie przedstawiac Smile

Aaacha.. jeszcze jedna sprawa: ktos zostawil na stole w rogu sali (za parkietem do tanczenia) okularki. Zgube mam ja - prosze sie do mnie zglosic na PW lub na podanego powyzej maila - jesli opis sie zgodzi - mozna je odebrac u mnie Smile

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze raz dziekuje
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
Co do zdjęć : mam robione przez nas, moja sis, Ahimsę i Pomadkę - wyśle dziś do Kathi. A czy nasza galeria czatowa to funkcjonuje? może umieścimy tam zdjęcia, tak jak było zawsze po zlotach ? Oczywoście tylko tych, którzy będą sobie tego życzyliSmile
Jestem naprawdę bardzo miło zaskoczona sumą, jaką udało się zebraćSmile
Kath, pamietajcie przed wyjazdem do Legionowa, że u mnie sa jeszcze dwie siaty z poprzedniej zbiórki < środki czystości> które długo nie mogły dotrzeć z powodu problemów samochodowych kolegi WrednegoSmile
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
No ja nie wiem moi drodzy... ale kwota zebrana dla Domu Samotnych Matek jest wielce znaczaca ;D
To byla diabelsko dobra zabawaWink)))
Pozdrawliaju
(26-11-2007, 00:33)Mafia link napisał(a): Ps- slyszalem ze ktos bedzie mial urodziny chodzi o organizatorow katarzynek wiec zycze tej osobie wszystkiego najgorszego ;]  ;D

pozdrawiam, ;p

Aha, dzieki i nawzajem Mafia
(26-11-2007, 22:03)BiGirl link napisał(a): [quote author=Mafia link=topic=191.msg6340#msg6340 date=1196026435]

Ps- slyszalem ze ktos bedzie mial urodziny chodzi o organizatorow katarzynek wiec zycze tej osobie wszystkiego najgorszego ;]  ;D

pozdrawiam, ;p

Aha, dzieki i nawzajem Mafia
[/quote]
Bigosiu, myślę, że to chodziło o mnie  ;D
ale spoko. wiem, że masz to tak samo w dupie, jak ja Smile Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości