•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Katarzynki" 24 listopada
WSZYSTKIM KASIA LADY ZYCZY WSZYSTKIEGO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO::Smile)))

                                        PRZEPRASZAM ZE WCZORAJ NIE ZDAZYLAM ALE NIESTETY WARUNKI EKSTREMALNE MI NIE POZWOLILYSmileHEHE

wielu slonecznych dni  usmiecchu od ucha do ucha, radosci, milosci i wielu wielu tych wspanialych nieodkrytych rzeczySmile



TEGO WSZYSTKIEGO Z CALEGO SERCA


                                                   ...........ZNIENAWIDZONA LADY WAM ZYCZY:*
...ubrana w codzienność...
Nie wiem jak reszta, ale ja bawilam sie rewelacyjnieSmile))
Wszystkim gosciom i pozostalym organizatorkom baaardzo dziekuje za fantastycznie spedzony czas  ;D
[move]PS. no i medal za karte zywnosciowa dla autorki ;D ;D PSS. Kiedy beda fotki????;D [/move]
Lady, a po co ten 2 post?  :-\
Nie powinnaś sobie tego wyjaśnić gdzie indziej, a nie szukać zaczepki w tym temacie?

P.

Ps: Wszystkim Jubilatkom i Solenizantkom wszystkiego najlepszego, szczęścia, zdrowia, pomyślności i wielu udanych imprez w doborowym towarzystwie  Smile
(25-11-2007, 12:56)Lady_D link napisał(a): wszystkim katarzynka dziekuje za mila zabawe szkoda ze tak krotka... bo niestetyy dzieki frezji dodam mojej cioci zostalam wyrzucona ale to juz drobna sprawa. nie mam zalu szkoda ze tak wyszlo ze prywatne sprawy sa wyciagane na zewnatrz!!! poczulam sie jak w zoo jak nagle wszyscy szczerzyli japskaSmilezeby mnei zobaczyc ale cozSmilepozdrawiam mimo wszystko



                      A DLA KATARZYNEK STOP LAT
ode mnie i od
*KTM\
*mlodego
*kasiulka
*rewarda


razem ze mna wyproszonychSmile szkoda ze byli ze mna bo pewnie by zostali:p
(25-11-2007, 19:34)Lady_D link napisał(a): WSZYSTKIM KASIA LADY ZYCZY WSZYSTKIEGO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO::Smile)))

                                        PRZEPRASZAM ZE WCZORAJ NIE ZDAZYLAM ALE NIESTETY WARUNKI EKSTREMALNE MI NIE POZWOLILYSmileHEHE

wielu slonecznych dni  usmiecchu od ucha do ucha, radosci, milosci i wielu wielu tych wspanialych nieodkrytych rzeczySmile



TEGO WSZYSTKIEGO Z CALEGO SERCA


                                                    ...........ZNIENAWIDZONA LADY WAM ZYCZY:*
Nie rozumiem sensu tych postów. Jeśli są jakieś niedomówienia, proszę wyjaśnić je poza Forum, gdyż jak się domyślam, nie jest to miejsce na ich rozstrzyganie. Zwłaszcza zaś - w temacie poświęconym imprezie katarzynkowej. Forum to miejsce publiczne, więc proszę nie pisać w tym miejscu postów zabarwionych animozjami rodzinnymi, tak jak w tym wypadku.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
Zdroowka Kasie i dla solenizantow, bigosika...wszystkiego dobrego od hacka.
2 to sa zyczenia ode mnie!!!!!! normalnie bo ktos dodam jedna z kasiek sie obrazila ze nie zlozylam jej zyczenSad i ju co w tym zlego??? hmmm???
...ubrana w codzienność...
Sorry za ofa.
Lady, jest coś takiego jak "MODYFIKUJ".
off.
;D




                  [move][/move] DZIEKI WŁAŚNIE SKORZYSTAŁAMSmileHEHEH JU 2 NIE MA HEHEHTongue[move][/move]




A TY TO TO???Smile
...ubrana w codzienność...
...a co do wczorajszej sytuacji musze przytoczyc jedna stronkeSmile




to dyspozycja jaka dostalismySmilehehe


http://13k.pl/-/sugestia.php
...ubrana w codzienność...
Ja nie bylem na katarzynkach z czego baaardzo sie ciesze z pewnoscia bez lania kogos w twarz by sie nie obeszlo, a co za tym idzie pewnie tez bym zostal wyproszony ;p wrecz wyrzucony z imprezy.

Mniejsza o to, piszac tego posta chcialbym zlozyc spoznione zyczenia

Niegrzesznej
Kathi
KK
Veci
Theonce


Wszystkiego Najlepszego! duzo <ruch> dzieci a jeszcze wiecej seksu bez zabezpieczenia! :p

Ps- slyszalem ze ktos bedzie mial urodziny chodzi o organizatorow katarzynek wiec zycze tej osobie wszystkiego najgorszego ;]  ;D

pozdrawiam, ;p
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości