•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Katarzynki" 24 listopada
#51
Ja oficjalnie obwieszczam, ze nie zawitam. Zycze bardzo milej zabawy do samego rana.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#52
uwaga dzieci !!! mistrz mowi!!!
to jak kiedy i gdzie robicie tego zlota? ja przyjade mojom audicom to sobie zobaczycie moj najnowszy patent a mianowicie super ultra nitro!!! ostatnio na prostej pobilem rekord prendkosc swiatla 800km/h !!!
#53
Boze uchowaj!
#54
witam !!!
przed czym julek chcesz sie schowac ?
#55
Skoro musisz Marsisko Tongue(komu tu współczuć jemu czy Tobie? Tongue)
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#56
Badzcie mili, ja Was prosze, no

Wink

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#57
Mnie w tym roku na Katarzynkach nie będzie.
Dałam słowo, a to dla mnie święte.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#58
echhhhh
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#59
Zostalam poproszona o znalezienie miejsca na spotkanko przedkatarzynkowe. Poniewaz kilka osob bedzie juz w piatek wiec mysle, ze warto zrobic rozgrzewke, oszczedzajac sie na sobotnia imprezke!

Chcialabym Was zaprosic do "Piwnicy przy Hozej" na ul Hożej. Rezerwacje zrobilam w piatek od godziny 19.30. Problem tkwi jedynie w tym, ze mimo iz jest to centrum warszawy to samo miejsce jest slabo oznakowane. Dzieki temu jest tam naprawde milo, spokojnie i trafiaja tam tylko Ci, co o tym miejscu wiedza:-)


Jak trafic:

http://mapa.targeo.pl/Pub%20-%20Piwnica%20Przy%20Ho%C5%BCej%20-%20Warszawa%20Wilcza,1,637435,486380
(Szukac strzalki na mapie)

Idac od Ronda mijamy ulice Zurawia, Wspolna i juz jest Hoza! Wolnym krokiem 10 minut! Od razu skrecamy w prawo i koniec drogi!
Pub znajduje sie w piwnicy kamienicy. Kiedys mozna bylo tam wejsc z ulicy .. do momentu kiedy mieszkancy nie zlozyli sie na ogrodzenie terenu i zalozenie domofonu! Trzeba wiec odszukac domofon i albo odszukac przycisk do Piwnicy albo od razu wciskac 80. Mozna tez wprowadzic kod 5713.
Wchodzimy ... szukamy drzwi, schodami w dol i juz powinno byc nas slychac.

Mysle, ze dla osob ktore nie chca czytac tej instrukcji moge zaproponowac spotkanie w bardziej eksponowanym miejscu ok 19.00 i wspolna wycieczke na Hoza:-)
Dla tych ktorzy nadal nie beda mogli trafic proponuje dzwonic bezposrednio do lokalu pod nr 0 22 622 13 30 lub do mnieSmile

Druga "wada" miejsca jest to, ze w piatki czynne jest tam do 24.00. Zarezerwowalam nam miejsce najdalej polozne od baru wiec nawet gdyby bylo "cos grajacego" uniemozliwiajacego rozmowy to w naszej dziurce powinno byc spokojniej.

[Obrazek: G37_12293_piwnicaprzyhozej-2.jpg]

Kiedys lubilam tam przesiadywac:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#60
od 10 min wiem ze  nic z tego nie bedzie  wrrr.
..praca

wiec bawcie sie dobrze  ..pozdrawiam

  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości