•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Katarzynki" 24 listopada
#31
O matko :o :o :o

Czyli "standardowo" pozostalo mi poinformowac wszystkich jak dotrzec w to miejsce  Wink

Warszawa, ul. Powstancow Slaskich 10 (dla niezorientowanych - Jelonki), przystanek "Synow Pulku".
Dojazd tramwajami:10, 8, 26, 46
Dojazd autobusami:189, 506, 184, 149, wiecej nie pamietam bo nie korzystam, napewno znajdziecie na stronach ztm.waw.pl


Lokalizacja dla zmotoryzowanych rowniez dostepna na maps.google.com po wpisaniu w end address wartosci 52.225013,20.918055

Poniewaz jestem autochtonem, chetnie udziele dodatkowych informacji

[Obrazek: kobiety.jpg]

Wasz Warszawski Informator Kulturalny ;P
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#32
Marsik - jestes niezrownany, normalnie Wink
Dzieki za adres i dojazd; divi zapomniala podac, hihi

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#33
<---gapa  :-\



dzięki mąż  Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#34
No to umarł w butach... Sad Nie damy rady dotrzeć... Do 20.05 zajęcia w poznaniu... nawet jeśli wskoczę na autostradę to i tak dotrę na jakąś 24... :'( Pozostało życzyć miłej zabawy i wszystkiego najlepszego dla solenizantek i jubilatek od LonGMan'a I Oczekzielonych... Buziaki i bawcie się dobrze.
#35
O nie znow imprezka u Marsa znaczy sie mam gdzie spac  ;D Big Grin :o
#36
yyyy malej to odpada nie jest w moim typie  ;D
#37
(02-11-2007, 01:02)_divinity_ link napisał(a): Impreza odbędzie się w Klubie Casablanca, w Warszawie
start godz: 19

Impreza pod tytułem: "Lata PRL-u"  8) ;D
podczas imprezy, przygrywać będzie nasz DJ - Bartek (wyglodzony) - muza oczywiście, w klimacie tamtych czasów!

wszystkich zapraszam do przegrzebania szaf babci/lumpeksów/inny sklepów, celem przebrania!   Smile

Div, ciekawe czy znów możemy liczyć na państwa z Klubu Seniora? no i na tego pana w czerwonym krawacie też?  bo jak coś to nie wiem czy Bartek dopcha się do klawiszy/sprzętu :> Big Grin Wink
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#38
(05-11-2007, 12:28)_Leia_ link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=191.msg5248#msg5248 date=1193954554]

Impreza odbędzie się w Klubie Casablanca, w Warszawie
start godz: 19

Impreza pod tytułem: "Lata PRL-u"  8) ;D
podczas imprezy, przygrywać będzie nasz DJ - Bartek (wyglodzony) - muza oczywiście, w klimacie tamtych czasów!

wszystkich zapraszam do przegrzebania szaf babci/lumpeksów/inny sklepów, celem przebrania!   Smile

Div, ciekawe czy znów możemy liczyć na państwa z Klubu Seniora? no i na tego pana w czerwonym krawacie też?  bo jak coś to nie wiem czy Bartek dopcha się do klawiszy/sprzętu :> Big Grin Wink

[/quote]

Bartek się dopcha do sprzętu a towarzystwa <poza naszym> mieć nie będziemy, impreza zamknięta dla "firmy polchat" ;D
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#39
Firmy  :o :o :o :o :o :o :o :o
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#40
być nie być....być nie być....motyla noga, szekspirowski dylemat Smile Ale szybciej go rozwiążę niz ksiaże Danii Smile Beeeedeeeeeeeeeeeeee (jak mie nie zezre)- nie dam satysfakcji opdpoczynku od mej niezwykle skromnej persony! o!  ;D Sie udam nawet dzis po perukę, może jak mnie nie poznacie, bedzie Wam lżej ;D
Ale poważniej, no pieknie sie zapowiada moje miłe Katarzynki :-*
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości